Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Albo jeszcze bardziej hardkoorowo: Umieszczać będzie się obrazki komórek z zamalowanym logo producenta i trzeba będzie zgadywać cóż to za model. Ewentualnie możnaby zniekształcać lekko obrazki w celu utrudnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Nokie 3510i. Byłby super gdyby tak nie świecił na wszystkie strony ;) Od roku mam Sony Ericssona T630 i muszę przyznać, że jest całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi po miesiacu użytkowania SE K700 pękł jakoś dziwnie wyświetlacz:) owa dziwnosć polegała na tym, że była gruuba krecha bez kolorów, a jednak obraz w pozostałej czesci był... [wyobrażacie to sobie jakoś? ;>] Twierdził uparcie ze na wymienią mu na gwarancji za darmo. Jakaż była ma radosć gdym się dowiedział, że za wymiane wyświetlacza wybulił 250 złotych... nie zebym był cham i naśmiewal się z cudzego nieszczęścia. Poprostu nie chciał mi przyznać racji i sie zdziwił :) <dumny>.
Ape do wszystkich posiadajacych wypasione komy: dbajcie o nie albo one zadbają o wasz portfel [wyszczuplą i nadadzą opływołe kształy <lol2>]
PS. są gdzieś emotikonki na tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:43, pyhaq napisał:

Mojemu kumplowi po miesiacu użytkowania SE K700 pękł jakoś dziwnie wyświetlacz:) owa dziwnosć
polegała na tym, że była gruuba krecha bez kolorów, a jednak obraz w pozostałej czesci był...
[wyobrażacie to sobie jakoś? ;>] Twierdził uparcie ze na wymienią mu na gwarancji za darmo.
Jakaż była ma radosć gdym się dowiedział, że za wymiane wyświetlacza wybulił 250 złotych...
nie zebym był cham i naśmiewal się z cudzego nieszczęścia. Poprostu nie chciał mi przyznać
racji i sie zdziwił :) <dumny>.
Ape do wszystkich posiadajacych wypasione komy: dbajcie o nie albo one zadbają o wasz portfel
[wyszczuplą i nadadzą opływołe kształy <lol2>]
PS. są gdzieś emotikonki na tym forum ?


To nie gg zeby mozna bylo wysyłąc emotikony ale nie powiedziałes jaka masz komórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie moi drodzy mam kumpla który prowarzi serwis komórek jak byście wiedzieli jacy ludzie i z jak rozwalonymi telefonami tam przyłarzą to byście się pochlastaki chyba..
kiedyś siedzimy razem i gadamy o hakerch a tu włazi jaiiś kolo i pyta się czy tu serwis komórek, mój frend potakną ta ten wyciąga motorolę v3 pyta czy można wymienić wyświetlacz bo mu nie działa.
kumpel otwiera phona a tam nic... pusty zero elektroniki tylko wyświetkacz bateria karta sim i obydowa...
jaki zaskoczony właściciel był można sobie tylko wyobrazić.
okazało się że synek w wieku lat 10 rozkręcił telefon żeby zobaczyć jak w środku wygląda i wyj.ą "kilka" elemętów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 12:45, Dark SMG napisał:

wiecie moi drodzy mam kumpla który prowarzi serwis komórek jak byście wiedzieli jacy ludzie
i z jak rozwalonymi telefonami tam przyłarzą to byście się pochlastaki chyba..
kiedyś siedzimy razem i gadamy o hakerch a tu włazi jaiiś kolo i pyta się czy tu serwis komórek,
mój frend potakną ta ten wyciąga motorolę v3 pyta czy można wymienić wyświetlacz bo mu nie


potaknął

Dnia 29.03.2006 o 12:45, Dark SMG napisał:

działa.
kumpel otwiera phona a tam nic... pusty zero elektroniki tylko wyświetkacz bateria karta sim
i obydowa...
jaki zaskoczony właściciel był można sobie tylko wyobrazić.
okazało się że synek w wieku lat 10 rozkręcił telefon żeby zobaczyć jak w środku wygląda i
wyj.ą "kilka" elemętów...


wyjął, elementów


Swoją drogą niezmiernie zdolny dziesięciolatek. Żeby rozebrać motkę V3 potrzeba naprawdę dużej wiedzy o budowie tego telefonu. Bez instrukcji serwisowej też się raczej nie da. Podobnież jak złożyć to później w całość, żeby chociaż "wyglądało". Już prędzej uwierzę, że to ten sam człowiek zaczął grzebać, bo chciał zmienić skina, złamał w środku płytę główną i przyszedł cwaniakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe ale facet się upierał przy swoim... cóż jak to mawiają Włosi "nawet jeśli to niejest prawda to i tak ładnie opowiedziane" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 12:45, Dark SMG napisał:

wiecie moi drodzy mam kumpla który prowarzi serwis komórek jak byście wiedzieli jacy ludzie
i z jak rozwalonymi telefonami tam przyłarzą to byście się pochlastaki chyba..
kiedyś siedzimy razem i gadamy o hakerch a tu włazi jaiiś kolo i pyta się czy tu serwis komórek,
mój frend potakną ta ten wyciąga motorolę v3 pyta czy można wymienić wyświetlacz bo mu nie
działa.
kumpel otwiera phona a tam nic... pusty zero elektroniki tylko wyświetkacz bateria karta sim
i obydowa...
jaki zaskoczony właściciel był można sobie tylko wyobrazić.
okazało się że synek w wieku lat 10 rozkręcił telefon żeby zobaczyć jak w środku wygląda i
wyj.ą "kilka" elemętów...



Pewnie sie wtydził powiedziec ze to on rozwalil ja i nagle mu sie przypomnialo ze syn ja rozwalil pchiii niezył bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować