Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 20:14, Rafael16 napisał:

Na dzisiejszy czas mam SE k510i, jednak zamierzam wymienić na SE k770i, polecacie
?



Nie. Jeśli już koniecznie chcesz wziąć SE to kup SE k850i lub C902. Są bardziej multimedialne i mają lepszy aparat.


Ja mam SE w810i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SE K550i.Z mamusią się wymieniłem ,a wcześniej miałem K750i.Chciałem się zamienić ,bo K750i miał mało pamięci.A ogólnie mam kilka telefonów bez karty.W200i,Jakiś stary SE i jakaś cegłą Siemensa i nie działającą NOKIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:06, MaderMan napisał:

Ja mam Sony Ericsson''a K550i.



Sory,że nabijam posta ,ale chcę się spytać Ciebie czy masz czasami problem z klawiszami na komie??Bo mi czasami się klawiatura odblokować nie chcę ,a wciskam dobre klawisze.Ale ogólnie to dobry telefon według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:10, mateuszencja napisał:

> Ja mam Sony Ericsson''a K550i.


Sory,że nabijam posta ,ale chcę się spytać Ciebie czy masz czasami problem z klawiszami
na komie??Bo mi czasami się klawiatura odblokować nie chcę ,a wciskam dobre klawisze.Ale
ogólnie to dobry telefon według mnie


Ja nie mam takich problemów. Komę mam od 7 miesięcy i wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku mam Samsunga SGH-J600E(czarnego). Całkiem ciekawy telefon, rozsuwany, z dotykowym panelem i zwykłą "klawiaturą". Ma dość mroczny wygląd i to mi się najbardziej podoba. Nic nie kosztował - prezent od Ery przy przedłużaniu umowy...obecnie służy mi raczej za "empetrójkę":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka telefonów-ale tylko 2 z nich nadają się do użytku w tej erze 3G,MP3,Mpix i tych innych:D

Obecnie używam Nokii N73 Music Edition-naprawdę dobry fon,niektórzy mi mówili że przy bardziej zapchanej pamięci będzie mulił-to nieprawda,fon jest bardzo szybki.Ładny,czarny,stylowy kolor obudowy.

Sony Ericssona W200i używam od czasu do czasu,ponieważ ma gorsze specyfikacje od Nokii N73.Jest jednak mniejszy i lżejszy.Ale przez przypadek wybrałem damski kolor obudowy-biały z niebieskimi kwiatkami-i boję się z nim pokazywać^^.

Do tego dochodzą jeszcze 3 stare modele nokii.Takie same modele,z innymi kolorami wyświetlacza.To będą chyba Nokie 8260,czy jakoś tak.Bez MP3,karty pamięci,aparatu.Bardzo lekki,mały i z wyświetlaczem mono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować