Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 20:39, olki77 napisał:

Gwarancje mozna sciagnac czyli jak wiem ze sim locka mozna sciagnac a gwarancje ?


Hehe oczywiście pomyliłem się... chodziło mi, że można Sim-locka ściągnąć w salonie, ale za odpowiednio wysoką opłatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 15:59, rywin2006 napisał:

MOTOROLA V3 RAZR TO CHYBA NAJBARDZIEJ BABASKA KOMÓRKA NA ŚWIECIE!


Gdybyś napisał to z wyłączonym CapsLockiem, byłoby milej. Poza tym, ja uważam że jest inaczej - prawdziwie "babskimi" telefonami są Nokie z serii L''Amour, V3 zaś, jest raczej "unisex". No, chyba że mówisz o różowej... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:02, W3 napisał:

> MOTOROLA V3 RAZR TO CHYBA NAJBARDZIEJ BABASKA KOMÓRKA NA ŚWIECIE!

Gdybyś napisał to z wyłączonym CapsLockiem, byłoby milej. Poza tym, ja uważam że jest inaczej
- prawdziwie "babskimi" telefonami są Nokie z serii L''Amour, V3 zaś, jest raczej "unisex".
No, chyba że mówisz o różowej... :>

MÓWIE O KAŻDEJ A JA NIE MOGĘ WYŁĄCZYĆ CAPSA BO MI KLAISZ CAPSLOCK SIĘ URWAŁ I SENSOR KLAWIATURY TEŻ. SORKA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:06, rywin2006 napisał:

MÓWIE O KAŻDEJ A JA NIE MOGĘ WYŁĄCZYĆ CAPSA BO MI KLAISZ CAPSLOCK SIĘ URWAŁ I SENSOR KLAWIATURY
TEŻ. SORKA!!!!!!!!!!!!!!


Hm... jeśli uważasz że coś co jest płaskie, smukłe i aluminiowe (no i nie ma aparatu wyglądającego oraz zbędnych gumowych elementów jak oko cyklopa jak niektóre SonyEricssony) jest babskie, to w takim razie muszę mieć jakieś zaburzenia, bo mam babską Motorolę L7 i babskiego iPoda. Chociaż... posiadacze MacBooków to dopiero...

A CapsLocka możesz wyłączyć tak: Na pasku języka wybierasz ustawienia, potem w sekcji Preferencje klikasz na "Ustawienia klawiszy" i przestawiasz włącznik CapsLocka na klawisz Shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:08, xRaphaelx napisał:

Babska to ona nie jest, ale stosunek cena/jakosc wypada baaaaardzo nisko niestety =/


W przypadku takich telefonów jak V3 czy Nokia 8800 klient kieruje się wyglądem bo jak telefon nie będzie mieć Bluetooth, sprzedawca dostanie po łbie, zaś wbudowany odtwarzacz MP3 czy aparat 2MPx jest mu niepotrzebny bo:
- i tak ma Creative Zen/Apple iPod/coś innego
- zdjęcia to sobie robi sprzętem którego głównym zadaniem jest robić zdjęcia przez co ma lepszą optykę, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:11, W3 napisał:

> MÓWIE O KAŻDEJ A JA NIE MOGĘ WYŁĄCZYĆ CAPSA BO MI KLAISZ CAPSLOCK SIĘ URWAŁ I SENSOR KLAWIATURY

> TEŻ. SORKA!!!!!!!!!!!!!!

Hm... jeśli uważasz że coś co jest płaskie, smukłe i aluminiowe (no i nie ma aparatu wyglądającego
oraz zbędnych gumowych elementów jak oko cyklopa jak niektóre SonyEricssony) jest babskie,
to w takim razie muszę mieć jakieś zaburzenia, bo mam babską Motorolę L7 i babskiego iPoda.
Chociaż... posiadacze MacBooków to dopiero...

A CapsLocka możesz wyłączyć tak: Na pasku języka wybierasz ustawienia, potem w sekcji Preferencje
klikasz na "Ustawienia klawiszy" i przestawiasz włącznik CapsLocka na klawisz Shift.

SRY ALE JA TAK UWAŻAM PS JA NIE PISZĘ Z WINDOWSA :) HEHEHEHEHEH A JA SIĘ DOWIEDZIAŁEM NA PCLAB.PL ŻE 80% BAB MA V3RAZR.... A POZA TYM L7 NIE JEST BABSKA. ALE V3 RACZEJ JEST. POZA TYM LUDZIE NAPALAJĄ SIĘ NA V3 A OD V3 RAZR LEPSZY JEST K700I........ A W ZASADZIE JEST PRAWIE REMIS BO PRAWIE V3 JEST PODOBNA.... FAJNIE SIE PISZE NIE STOSUJĄC GRAMATYKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:46, olki77 napisał:

Telefon jak telefon wazne zeby wysyłąl sms i dzwonil a nie czy babski czy meski


Nie od rzeczy są też MMSy i GPRS (a najlepiej to w ogóle EDGE i WLAN) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie telefon jest do dzwonienia i wysyłanie SMS''ów , a resszta to tylko bajery którymi można szpanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:29, Khalid. napisał:

W sumie telefon jest do dzwonienia i wysyłanie SMS''ów , a resszta to tylko bajery którymi
można szpanować.


No nie wiem czy możliwość podłączanie się do internetu z każdego miejsca gdzie jest zasięg nazywasz szpanowaniem. Jak dla mnie to po prostu duża wygoda. Zwłaszcza gdy używa się Opery Mini. ;)

A MMSy są IMO takim bajerem jak możliwość przesyłania obrazków przez komunikator - niby nie jest niezbędne, ale bywa przydatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niektorzy ludzie nosza tel przy pasku daja koszule w spodnie i szpanuja i jeszcze włącza bujak i wychodzi zabijaka z telefonem na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować