Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2006 o 18:59, olki77 napisał:

On ma chociaz kolorowy wyswietlacz czy z tych starych ona jest


Niestety ma monochromatyczny wyświetlacz:((. Ale zastanawiam się nad kupnem nowej Motoroli np. V3 lub V500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam jakąś badziewną Motorolę (nawet nie wiem jaki symbol), ale nie narzekam. Nie ma nawet kolrowego wyświetlacza, co jest standardem już, ale mi to nie przeszkadza. Telefonu potrzebuję tylko i wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Miałem Nokię 3100 niedawno, ale mi ukradli i dlatego mam teraz "tylko" takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie posiadam telefonu komórkowego...jak będzie mi naprawdę potrzebny to wtedy jakiś się kupi......rodzice mają po komie i siorka ma braszka włada Sony Ericson''nem K700i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od ponad 3 lat mam Nokie 6310i. Może nie ma kolorowego wyświetlacza (bo w sumie to po co), aparatu (mam cyfrówkę oddzielną), odtwarzacza MP3 (iPod jakoś mi wystarcza), ale za to bateria nie do zdarcia: niewymieniana od nowości a cały czas trzyma ok. 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:31, Klimos napisał:

Ja już od ponad 3 lat mam Nokie 6310i. Może nie ma kolorowego wyświetlacza (bo w sumie to po
co), aparatu (mam cyfrówkę oddzielną), odtwarzacza MP3 (iPod jakoś mi wystarcza), ale za to
bateria nie do zdarcia: niewymieniana od nowości a cały czas trzyma ok. 10 dni.


A jak bys sprzedal mp3 i aparat to bys mial taki telefon i jeszcze byc ci zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:31, Klimos napisał:

Ja już od ponad 3 lat mam Nokie 6310i. Może nie ma kolorowego wyświetlacza (bo w sumie to po
co), aparatu (mam cyfrówkę oddzielną), odtwarzacza MP3 (iPod jakoś mi wystarcza), ale za to
bateria nie do zdarcia: niewymieniana od nowości a cały czas trzyma ok. 10 dni.


To fakt 6310i to najlepszy telefon sluzacy do telefonowania. Chyba ostatni naprawde udany produkt Nokii.
Dopoki mialem sluzbowy i musialem gadac po 1-2h dziennie, zaden inny nie dawal rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie korzystam z Nokii 5510 :)
Jak dla mnie jest dobra, poniewaz ma radio i pliki mp3 :) (mam obecnie wladowane ok. 30 piosenek),
i korzystac mozna z niej jak z normalnej komorki.
Za aparatem w komorce na razie nie tesknie:), ale w przyszlosci - kto wie?
Telefonik chyba jednak mimo powyzszych zalet prawdopodobnie zmienie pod koniec roku - obecnie mam pre-paida, a wtedyplanuje przejsc sobie na abonament - zobacze, co mi wtedy moj operator zaproponuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 18:12, olki77 napisał:

> Ja już od ponad 3 lat mam Nokie 6310i. Może nie ma kolorowego wyświetlacza (bo w sumie
to po
> co), aparatu (mam cyfrówkę oddzielną), odtwarzacza MP3 (iPod jakoś mi wystarcza), ale
za to
> bateria nie do zdarcia: niewymieniana od nowości a cały czas trzyma ok. 10 dni.

A jak bys sprzedal mp3 i aparat to bys mial taki telefon i jeszcze byc ci zostalo

to jeszcze by ci zostało... to prawda że ci zostanie, ale bez porównania jest prawdziwa cyfrówka od tej w telefonie tak samo jest z odtwarzaczem mp3 w fonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 20:23, olki77 napisał:

Wygodny chociaz jest ten telefon


Jeśli pytasz czy wygodny, to odpowiem: owszem, to już moja 8 Nokia od początku tej całej przygody z komórkami i jestem z niej zadowolony ... ale już mi się znudziła :)
A jeśli było to stwierdzenie to też się z tym zgadzam - kwestia przyzwyczajenia.

Ps. podpisuję się dwiema rękami pod opinią, że 6310i to najlepszy jak do tej pory telefon Nokii. Miałem go 2 lata, teraz ma ojciec - wymieniłem mu tylko baterię na oryginalną nową i śmiga aż przyjemnie. A 11 dni na jednym naładowaniu mu po prostu zazdroszczę - cóż gdy ja chciałem się "wreszcie" przesiąść na te kolorowe wyświetlacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericson T630 - fajny, jedyne wady jakie w nim dostrzegłem to brak możliwości kręcenia filmików i troche za mała pamięć. Ogólnie fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować