Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

A ja aktualnie posiadam Motorolę V235 jest to nowy model na rynku z pod loga M. Do zalet mogę zaliczyć długie trzymanie baterii (producent podaje 14 dni) mi się udało 8, dobra wbudowana kamera (która nagrywa max filmik o długości 1min 4sek, ale na pamięć mogę zmieścić 19 filmików). Ale są i wady np. brak blutufa (po polsku, że każdy zrozumiał:P). Ogólnie komórka jest godna uwagi ze względu na nie wygórowaną cenę i dobrą baterię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sagema myx6-2 z kartą pamięci 512mb, przez jakiś czas używałem go jako odtwarzacza mp3, ale teraz tylko filmiki na nim trzymam, bo dostałem empetroję w prezencie. Bardzo sobie chwalę ten telefon, posiada wszelkie bajery w rodzaju Javy, Bluetootha, GPRS, i innych takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson K300i - mój telefon ma wszystko co mi potrzeba, poza jakością filmów (kamera VGA) i pamięcią - ma tylko 12mb pamięci, niema slotów na żadne karty mmc itp. Na początku planowałem z niego korzystać jako z odtwarzacza mp3, ale właśnie miejsca na nim mi zabrakło ;). Później bawiłem się w operatora kamery, ale jakość filmów mi się nie spodobała. Teraz robie nim fotki i rozmawiam :D bo właśnie do tego został przeznaczony... Mam kilka martwych pikseli i pozdzierany panel, ale to mi jakoś nie przeszkadza :)... Jednak ten telefon, niema się co oszukiwać, jest masowo produkowany, ma go wielu moich znajomych, a w centrum handlowym, gdy przyjdzie komuś sms to 5 osób obok mnie i ja sprawdzają, czy to do niego (niemożna wgrać własnego dźwięku na sms)... :/ Ma wiele wad, nie tylko te które wymieniłem, ale również kilka innych... Wyobraźcie sobie, że ten telefon jest w stanie ładować się w czasie, gdy nie jest podłączony do ładowarki (wiem, że nie tylko mnie się to zdarzyło)... Z gadżetów podoba mi się tylko aparat (choć i tak nienajlepszy) i możliwość ustawienia sobie mp3 jako dzwonek :) Ten telefon ma ze mną na pieńku odkąd został wyprodukowany, ale mimo wszystko go kupiłem :)... Żałuję teraz tego trochę, ale niedługo czeka go wymiana... ;> Koniec najeżdżania na K300i :D

PS. Planuję sobie kupić telefon z symbianem... Wobec tego: Jaki telefon z tym systemem polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 18:15, Piter Fersin napisał:

ja ostatnio zakupiłm malutkiego samsunga d500 jak ojciec wróci z norwegii z aparatem to zarzuce
real foto :D


Bardzo słuszna koncepcja :) a nie lepiej trzeba było wziąć D600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Nokia 6280, super telefon, głośnik bardzo klarowny, świetna jakość dzwięku podczas rozmowy, zest głośnomówiący też bardzo głośny i wyraźny, telefon jest szybki, wg mnie przewyższa dzięki temu nokie z seri n, miałem n70 w rękach i ten telefon to istny mół w porównaniu do 6280 a kosztuje dużo więcej mamony, mam już jakiś czas ten telefon i suwnia działa wciąż poprawnie wogóle się nie obluzowała, na wyświetlaczu widać wszystko nawet pod ostre słońce, wysoka rozdzielczość wyświetlacza, b. dobrze odtwarza mp3, bateria działa długo, telefon jest dosyć duży ale jak dla mnie to jest to plus, lubie duze telefony :D, aparat 2megapixele z 8x zoomem też daje rade, na dole zamieściłem kilka zdjęć,

jak byłem na koncercie Satrianiego we Wrocławiu dostrzegłem fajne autko :) zdjęcie w dobrym oświetleniu, następne zdjęcie jest w średnim oświetleniu, a nast dwa są z właczonym fleszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam k700i i nie jestem z niego jakoś specjalnie zadowolony. Wole Nokie, nie wiem, kwestia chyba przyzwyczajenia, bo dobrych kilka lat leciałem na legendarnej 3310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam Motorolke E398 z kartą 512mb, używam jej do słuchania mp3 i innych rzeczy... ;) Ogólnie telefon bardzo dobry jak dla mnie, choć mógłby być lekko szybszy procesorek...;p Ale już sie przyzwyczaiłem i mi wystarcza w 100% Ogólnie jest godny polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam cztery telefony komórkowe bo posiadam cztery karty Ery, Plusa, Orange i Ery oto telefony:

1. Nokia 3100
2. Nokia 3220
3. Nokia 6230i
4. Nokia 6600

Sa to telefony bardzo dobre nie zepsóły mi sie jeszcze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować