Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Umnie w szkole na 30 osób ma go 7osób.
Nawet pani od geografi ma go.
Nawet motywy chciała od mojego kolegi do tego telefonu bo powiedziłą ze kolekcjonuje.
I kolega poszedł i dał jej kilka motywó przez irde na lekcji jeszcze. chora nauczycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:24, Filip92 napisał:

Umnie w szkole na 30 osób ma go 7osób.
Nawet pani od geografi ma go.
Nawet motywy chciała od mojego kolegi do tego telefonu bo powiedziłą ze kolekcjonuje.
I kolega poszedł i dał jej kilka motywó przez irde na lekcji jeszcze. chora nauczycielka



Czemu chora?? ja bym chciał mieć nauczycieli co nie tylko lekcją się zajmuja a młodzieżowymi sprawami.
Ja mam nokię 6030 fajny sprzęcik. Polecam. Może nie ma aparatu czy kamery ale radio to bardzo pożadna sprawa. Ma super mocną baterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego SE J220i. Naprawde nie mam sie czym chwalic. Ale nie mialem zbyt duzo kasy, a takze potrzebowalem lepszego od tego Siemens M35i. Mialem juz go dosc wiec wymienilem na tego SE. Jestem zadowolony, bo ja tel potrzebuje tylko do pisania i dzwonienia, i zeby tylko bateria dobra byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś miesiące mam Siemensa S65 - w Erze. Jego największą wadą jest brak odgrywania MP3. Jednak szukaliśmy telefonu za złotówę więc empetrójkowców jakoś było. Przydałoby się też, żeby pokazywał czas rozmowy... No ale generalnie jak narazie jestem zadowolony. Zobaczymy czy "łechtaczka" czyli joy sie nie zmęczy tak jak w poprzeednim Sony Ericssonie T630 - na końcu kiepsko było tym sterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 15:00, Norbi.7 napisał:

Ja mam nokie 6020 w Orange. Jest calkiem fajna wyglad i inne menusy mi pasuja ale szkoda ze
nie odtwarza MP3 :/

też miałem mieć 6020 ale 6030 też niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować