Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Nokia 5510. Mam ją już 4 lata i jestem zadowolony, jest niesamowicie wytrzymała (a parę upadków już przeżyła ;] )
A kupiłem ją ze względu na klawiaturkę (smsy) i radyjko&music (64 mega). Minusy -> Dzisiaj to zabytek, czarno biały wyświetlacz i kurde niezła z niej cegła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sagema myX5-2v. Denerwuje trochę mała ilość pamięci (tylko 3 mb bez możliwości powiększenia za pomocą kart pamięci) oraz brak odtwarzacza MP3, ale ogólnie nie narzekam i jestem zadowolony z mojej komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili mam Sony Ericsson K300i ale zamierzam kupic K700i albo K750i i jak narazie Sony jest dosc dobra oczywiscie wiadomo ze Sony E jest dosc delikatny ale jak narazie nie narzekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:55, Markus89 napisał:

> Ja mam sony erixon.

Nie znam takiej marki... ;) I podaj model!!

Ja mam Sony Ericsson K700i

łał ...........moja babcia ma nokie 912k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:54, Arclight napisał:

Trzeba jeszcze dodać, że program do wrzucania piosenek nie działa pod WinXP. Ale owszem, telefonik
b. fajny i wytrzymały.

Wystarczy ściągnąć Another audio manager i będzie cacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem wiele telefonów n3310, n5510, SE T310, SE T68i, jakiś pana sonik, n3100, n6100, n6610 i teraz zamówiłem sobie SE k700i mam nadzieje ze się sprawdzi, kupuje bez aktywacji za 600zł myśle ze nie najdrożej, chciałem 750i ale róznica była 300zł :/ ale zawsze lepszy joistic lepszy aparat i wiecej pamieći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie martwic, ale aparat nie jest najmocniejszym punktem tego aparatu. Rzeklbym, ze jednym ze slabszych :/. Juz w moim starusienkim T300 byl lepszy (doczepiany, bo doczepiany, ale...) aparat :/. Chamska obwodka z przebarwieniami daje popalic i zdjecia nie bardzo nadaja sie do pokazywania innym :/. Sprawdzane na dwoch roznych telefonach - choc czasami w necie sa niezle zdjecia, wiec nie wiem od czego to zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 23:47, Piotrek K. napisał:

Nie chce Cie martwic, ale aparat nie jest najmocniejszym punktem tego aparatu. Rzeklbym, ze
jednym ze slabszych :/. Juz w moim starusienkim T300 byl lepszy (doczepiany, bo doczepiany,
ale...) aparat :/. Chamska obwodka z przebarwieniami daje popalic i zdjecia nie bardzo nadaja
sie do pokazywania innym :/. Sprawdzane na dwoch roznych telefonach - choc czasami w necie
sa niezle zdjecia, wiec nie wiem od czego to zalezy...

sorry może niezrozumiale napisalem, chodziło mi o to ze w k750i jest lepszy aparat od k700i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już 3 telefony. Nokię 51** (nie pamiętam dokładnie) taki klocek z antenką, potem Nokię 3410 a teraz Sony Ericsson T610, z którego jestem bardzo zadowolony. Irytuje mnie jedynie mała ilość pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obwodka ? Na moich zdjeciach nie ma czegos takiego. Nie twierdze, ze sa rewelacyjne, ale by pokazac cos komus wystarczajace.
Za to k750 - mmm, zdjecia wychodza znakomite, jak cyfrowka (rozdzielczosc za to niezbyt duza, ale to tylko telefon z aparatem, a nie aparat z telefonem jak go reklamuja), widac ze wlozono do telefonu porzadny sprzet.

Ja osobiscie posiadam k700i i jestem bardzo zadowolony. Odtwarzacz mp3, 42mb pamieci, co przy konwertowaniu piosenek na gorsza jakosc (a warto bo roznicy na telefonie miedzy np. 92kbs a 256 nie ma, niektore brzmia dobrze i w 64) pozwala pomiescic spora porcje muzyki. No i mozna bawic sie w zmienianie themow i z takimi zasobami jakie sa w sieci, miec inny wyglad ekranu na kazdy dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 15:23, Sand Wraith napisał:

Nokia 5510. Mam ją już 4 lata i jestem zadowolony, jest niesamowicie wytrzymała (a parę upadków
już przeżyła ;] )
A kupiłem ją ze względu na klawiaturkę (smsy) i radyjko&music (64 mega). Minusy -> Dzisiaj
to zabytek, czarno biały wyświetlacz i kurde niezła z niej cegła ;]


Nie jesteś sam mam też taki telefon. Ostatnio koleżanka nazwała ten telefonik "zaczepno-obronnym" więc jak masz go w kieszeni czyjesz sie bezpieczny... zawsze mozesz go użyć do samoobrony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować