Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 19:39, sony ericsson napisał:

I co!!! SE wymiata!!!
Ja posiadam k750i, telefon fullwypas, i żadna tam nokia
Sony forever...


"I co"-co?O co Ci chodziło?Może i jest kilka fajnych telefonow SE, np K700, ma fajne opcje i do tego nie jest strasznie drogi, ale i tak około 60% procent użytkowników ma Nokia, jest większy wybór i jest także większy rozrzut cenowy.Zauważ że nowe SE co mają premiery są telefonami o bardzo dużej gamie funkcji i co za tym idzie, są bardzo drogie. Zauważ także że nowe wychodzące telefony Nokia nie są już ta drogie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:50, balduran2 napisał:

> I co!!! SE wymiata!!!
> Ja posiadam k750i, telefon fullwypas, i żadna tam nokia
> Sony forever...

"I co"-co?O co Ci chodziło?Może i jest kilka fajnych telefonow SE, np K700, ma fajne opcje
i do tego nie jest strasznie drogi, ale i tak około 60% procent użytkowników ma Nokia, jest
większy wybór i jest także większy rozrzut cenowy.Zauważ że nowe SE co mają premiery są telefonami
o bardzo dużej gamie funkcji i co za tym idzie, są bardzo drogie. Zauważ także że nowe wychodzące
telefony Nokia nie są już ta drogie jak kiedyś.

Bardzo drogie??? Aha wiem, widze że jesteś zwolennikiem nokii, więc sobie o telefonach nie pogadamy bo ja jestem wielkim przeciwnikiem tego przereklamowanego shita. Takie jest moje zdani i nikt mnie nie przekona. A do "i co" nawiązywałem do innych postów (których jest dosyć dużo), w ktorych sony jest wychwalane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:05, sony ericsson napisał:

Bardzo drogie??? Aha wiem, widze że jesteś zwolennikiem nokii, więc sobie o telefonach nie
pogadamy bo ja jestem wielkim przeciwnikiem tego przereklamowanego shita. Takie jest moje zdani
i nikt mnie nie przekona. A do "i co" nawiązywałem do innych postów (których jest dosyć dużo),
w ktorych sony jest wychwalane!


Nie do końca można powiedzieć że jestem zwolennikiem Noki, owszem podobają mi się niektore telefonu nokii, ale innych firm także, w tym SE(np.K750,W800,W550,), ale niestety żeby kupić sobie taki telefonik, nawet na abonament musiałbym "troche" pooszczędzać, więc dlatego mówie że są one drogie(np SE W800 na abonament okolo 700 zl). Miewalem także inne telefony niż nokia takie jak Motorola(V500), Philips(Fisio 820), Sony Ericsson(Z520), Siemensa(C65).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 1 telefon to był Siemens C60.Bardzo dobry telefon,wytrzymały jak czołg.Niestety,nie przeżył starcia z woda w pralce ;).Wyciagnełem z szafy mój telefon zastępczy-Samsung SGH R210S.Złom taki,że się wierzyc nie chce.Tylko dzwonienie i SMSowanie.Posiadam go do dziś,ale sytuacja zmieni się w Świeta,bo dostanę Nokie 6070 albo Samsung SGH X660.Ale bardziej chyba Nokie.A za 8 miesięcy Tacie i Babci kończy sie umowa i dostanę SE T310i oraz SE K300i.Co ja zrobie z taka ilością telefonów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:30, citekmaniak napisał:

ja mam Samsunga x200. super telefon mimo ze bez aparatu,kamery.

Witaj w klubie. Też mam x200. Szkoda też że nie ma dzwonków MP3 i przez IRDE nie można przesyłać i odbierać obrazków i muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:43, Marcinos07 napisał:

> ja mam Samsunga x200. super telefon mimo ze bez aparatu,kamery.
Witaj w klubie. Też mam x200. Szkoda też że nie ma dzwonków MP3 i przez IRDE nie można przesyłać
i odbierać obrazków i muzyki.


a masz jakies ciekawe dzwonki albo gry? za dzwonek moge si wymiec. mmsem sie przesle. pozdro. albo znasz jakas strone co by byly tanie gry na tego fona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz pl.samsungmobile.com ?? Fajna stronka:) Ja tam czasem coś sobie ściągam. Wiesz czasem ile kosztuje zestaw do podłączenia z komputerem??? Bo ja nigdzie nie mogę znaleść ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować