Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 10:55, dawiddawiddaiwd napisał:

Ja mam sony ericson k510i

-blutuf (nie wiem jak sie pisze)

-port podczerwieni

- około 30 mb

-mp3

-Aparat 1,3 mpx i 4x zoom optyczny

- moze to nie jest sony ericson W. . . , ale ma dobry głosniczek


ja mam sredniowieczny telefon juz pierwsi piastowie mieli takie
Niech zyje k300i!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni Nokia E90 Communicator ... to już kolejny komunikator jaki posiadam po 9110 9210i i 9300i :P oprócz tego Nokia 6300 , miałem wiele wiele innych telefonów od Alcateli po jakieś tam ...ok 150 jak dobrze liczę od 1998 , taka liczba bo zachorowałem na chorobę "Komórkowiec Zwariowany" i zmieniałem średnio 2-3 razy w miesiącu a ile kasy na tym straciłem to nie liczę bo zawału bym dostał :D

dzięki takim jak ja właściciel komisu jeździ teraz nowym Audi A6 postawił dom a jeździł ... stara Ibiza...i mieszkał w u rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA MAM SE T630 MAM APARAT ALE SŁABA JAKOŚĆ NIE MA KARTY PAMIĘCI ANI MP3 TYLKO POLIFONIA ALE BARDZO DOBREJ JAKOSCI,POZARTYM BLUETOOTH I IRDA POLECAM TEN TELEFON PRZEDE WSZYSTKI DLA NIE WYMAGAJĄCYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z superoryginalną pomalowaną świetnymi freskami obudową z kolorowym wyświetlaczem, 15 mega, aparat także fajny, mase opcji i zajebiście szybka ładowarka (ładuje telefon w około 20 minut),posiada 1 dzwonek, 1obrazek i jeden motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsunga D600E... całkiem fajny, ale bateria mogłaby być lepsza, bo muzyki nie posłucham zbyt długo (ok. 5-6 godzin, albo mniej). Ale jak telefon po prostu leży i nic nie robi, to ponad 360 godzin bodajże (w PCF kiedyś czytałem). Cóż... ma aparat 2.0 Megapixela, ale fotki w rozdzielczości 1600x1200 robi bardzo długo, więc warto robić tylko w 800x600... ale jakość jest niezła jak na telefon. Ma 60 MB pamięci wewnętrznej, i mogę dokupić kartę pamięci, ale te są cholernie drogie, więc lepiej sobie kupić iPoda albo coś w tym stylu. Co by tu jeszcze opisać... ma bluetooth, ale nie ma podczerwieni. Ogólnie telefonik fajny, choć czasem może przeszkadzać grubość... Nie znam obecnej ceny, ale z pewnością nie zeszła poniżej 900 zł... Ale DZISIAJ nie polecam tego telefonu. Lepiej sobie kupić nowszy model Samsunga... Na dodatek telefon nie ma 3G, tylko EDGE... Cóż... jak go kupowałem był full wypas. Nowy będę miał za rok, a ten mi starcza.
Ps. może byście tak nie spamowali? Jak już coś piszecie, to opiszcie swoją komórę! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SE W810i - widzę, że coraz więcej osób go ma patrząc na poprzednie komentarze. A co do telefonu to polecam wszystkim szczególnie tym co chcą używać telefonu jako mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie E50, super telefon: Mp3, poli, kolorowy, 70 mb pamieci wewnętrznej, miejsce na Karte pamięci, dostęp do neta, ogólnie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5300 - generalnie "muzyczny" telefon więc ma wszystko co z muzyką związane :) dobry aparat, a głośnik dużo lepszy i głośniejszy niż mam w laptopie :)

20070727193852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować