Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

A ja mam dwa ;P Plusfona 601i i SE K310i ;)
Na początku myślałem że ten cały Plusfon to jakieś badziewie, ale jak go kupiłem to od razu zobaczyłem że to kozacki telefon ;P Ma wszystkie bajery, tylko głośnik za cichy ;P A K310i muszę zamienić na coś innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 10:06, NuGGet napisał:

A ja mam dwa ;P Plusfona 601i i SE K310i ;)


Co to jest Plusfon !? :O

SE k750i - ale obecnie go sprzedaje i kupuje SE P1i albo SPV najnowszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie 6070 ma aparat, opcje nagrywania ii podczerwień ( nie narzekam bo mi się komurka podoba i nie lubie zmieniać często telefonów przeciętni to raz na rok zmieniam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 10:10, Taikun napisał:

> A ja mam dwa ;P Plusfona 601i i SE K310i ;)

Co to jest Plusfon !? :O


TO telefon marki HUAWEI czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno stałem się posiadaczem Sony Ericssona K800i. Bardo fajny telefon! Świetny aparat fotograficzny, masa bajerów i w ogóle. Jednak doszły mnie liczne słuchy, że jest to bardzo wadliwy model gdyż często siada w nim płyta główna oraz jak to w SE, są problemy z dżojstikiem. Póki co mnie jeszcze to nie dopadło, ale w razie czego zastanawiam się nad Nokią 6280...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W910i
telefon fajny, ładny, duzy wyswietlacz, ale
nie ma latarki jak k750i,
optyka w aparacie gorsza niz w W580i,
nie ma fitness jak 580

oprocz tego chyba najlepszy w tej chwili aparat do wszystkiego biorac pod uwage cene/jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam W810i, jestem z niego bardzo zadowolona - dobrze odtwarza muzykę, ma radio itd. Denerwuje mnie tylko to że się psuje gdy chcę go podładować wyłacza się i potem przez 15 minut próbuję go tak podłączyćaby się ładował, wyświetlacz jest już trochę mały no i czasami się zacina na kilka minut podczas odtwarzania muzyki. Jaki jest lepszy telefon od mojego, chodzi mi o SE, ważne aby miał duży wyświetlacz, obsługę radia i dobrze odtwarzał mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia E51, 130 mb pamięci wewnętrznej oraz 2 GB pamięci zewnętrznej do tego Symbian najlepsze oprogramowanie w tym telefonie jak i pozostałych Nokiach z Symbianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować