Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chaotyczny zwiastun z dodatku do Warhammer 40,000: Dawn of War II

29 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2010 o 20:16, Wilkv napisał:

Nie bardzo. Nie ma nigdzie zaprezentowanego Nurgle''a. Jedynie The Unclean One.


Pardon? A to niby kto? Króliczek wielkanocny?
http://wh40k.lexicanum.com/mediawiki/images/9/90/NurgleChaos.jpg

Poza tym, na usprawiedliwienie agenta można by też przypomnieć, iż Śmierdziele, w przeciwieństwie do innych Większych Demonów będących po prostu manifestacjami potęgi swego boga powstających z cząstek ich esencji, tworzone są, można by rzec, "na obraz i podobieństwo" papy Nurgla. No i dzielą z nim świadomość. Więc paralelę że GUO = taki Nurgielek można by przedstawić.

Aczkolwiek śmiem wątpić, że Inferno w ogóle ma o tym pojęcie...

Poza tym, dalej będę marudził nad wyglądem Śmierdziucha oraz samym pomysłem wciepania go do tej gry, aaaleee... robiłem to już w adekwatnym temacie, nie będę truł dupska gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda chodziło mi o brak wizualizacji Nurgle''a w grze, ale mniejsza o to :P W tej kwestii masz rację.

Ja do wyglądu GUO nic nie mam do zarzucenia. Poza jedynie tym, że nie jest to Demon od Slaanesh''a ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę te tłumaczenia typu plugawiciel to źle mi się robi:/ Niech dadzą Lord of Change i będę zadowolony. Szkoda , że nie było jeszcze nigdy Thousand Sons w żadnej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czemu Nurgle? Tzeencha mamy już w WAR, Khorne był w jedynce więc mogli Slanesha wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten grubas bardzo mi przypadł do gustu. Tyle że podstawka mnie mało zachwyciła, tak więc jakoś nie będę z zapartym tchem czekał na dodatek, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 10:23, Wilkv napisał:

Ja do wyglądu GUO nic nie mam do zarzucenia.


Za czysty ;> Choć fakt, sama postać to całkiem wierne odwzorowanie oryginalnej figurki.

Dnia 07.02.2010 o 10:23, Wilkv napisał:

Poza jedynie tym, że nie jest to Demon od Slaanesh''a ;P


A ja i tak głosowałbym za wielce neutralnym Soul Grinderem. Przecież ten milusiński jednym szponem rozrywa Rhinosy wpół...no i poza kilkoma głowami uciąłby także przeróżnego rodzaju spory a niesnaski, dlaczego krwisty bysio jest lepszy / gorszy od Śmierdziela, a i tak wszyscy woleliby rogatego hermafrodytę (poza tym że Keeperzy chyba najbardziej się różnią wyglądem, więc zaraz pojawiłyby się kwękania dlaczego ten w grze ma tylko cztery łapy i jedną parę biustu... par exampl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"możłiwość"? "osoby (...) będą mogli je wykorzystać w opisywanym rozszerzeniu."? - popraw to lepiej, bo głupio wygląda.
Trailer jakoś mi do gustu nie przypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować