Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Szum uszny

36 postów w tym temacie

Witam. Od niedzieli jestem przeziębiony. Najpierw wystąpił ból gardła razem z katarem. Do dzisiaj mam gęsty katar i okropny kaszel. Ale nie o to chodzi. Podczas układania się do snu w idealnej ciszy zaobserwowałem u siebie szumy uszne. Zaobserwowałem je jakoś we wtorek, poniedziałek. Nie wiem co mam robić. Tata mi mówi, żebym nie szedł jeszcze do laryngologa bo możliwe, że tak się stało przez częste dmuchanie nosa i coś tam w środku się nadwyrężyło. Czy tak rzeczywiście może być ? Proszę o pomoc :( Nie wyobrażam sobie życia z tym "czymś". Przeszkadza mi to tylko w próbie zasypiania co jest teraz bardzo trudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 19:17, Chlorofil napisał:

Witam. Od niedzieli jestem przeziębiony. Najpierw wystąpił ból gardła razem z katarem.
Do dzisiaj mam gęsty katar i okropny kaszel. Ale nie o to chodzi. Podczas układania się
do snu w idealnej ciszy zaobserwowałem u siebie szumy uszne. Zaobserwowałem je jakoś
we wtorek, poniedziałek. Nie wiem co mam robić. Tata mi mówi, żebym nie szedł jeszcze
do laryngologa bo możliwe, że tak się stało przez częste dmuchanie nosa i coś tam w środku
się nadwyrężyło. Czy tak rzeczywiście może być ? Proszę o pomoc :( Nie wyobrażam sobie
życia z tym "czymś". Przeszkadza mi to tylko w próbie zasypiania co jest teraz bardzo
trudne :/



Idź do lekarza...
Temat z ^&*&^ wzięty...

Zakłódować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 19:30, Chlorofil napisał:

Po co mam iść do lekarza ? Pytam się tylko czy ktoś kiedyś miał podczas przeziębienia
szum w uszach.



Taaa. ja mam co niedziela nawet jak jestem przeziębiony.. zjedz ibuprom max... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 19:37, Marked_One napisał:

> Po co mam iść do lekarza ? Pytam się tylko czy ktoś kiedyś miał podczas przeziębienia

> szum w uszach.


Taaa. ja mam co niedziela nawet jak jestem przeziębiony.. zjedz ibuprom max... ;P


Heh... nie jest to śmieszne :/ Taka już jest znieczulica ludzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 19:30, Chlorofil napisał:

Po co mam iść do lekarza ? Pytam się tylko czy ktoś kiedyś miał podczas przeziębienia
szum w uszach.

Cóż.Twój tata ma rację,to przez katar. Wiesz,czasem mam to jak zbyt dłuuuugo słucham piosenek przez słuchawki itp. Jeśli "Efekt" będzie tak dalej,to zgłoś się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 19:40, Bartex69 napisał:

> Po co mam iść do lekarza ? Pytam się tylko czy ktoś kiedyś miał podczas przeziębienia

> szum w uszach.
Cóż.Twój tata ma rację,to przez katar. Wiesz,czasem mam to jak zbyt dłuuuugo słucham
piosenek przez słuchawki itp. Jeśli "Efekt" będzie tak dalej,to zgłoś się do lekarza.

Ok, dzięki. Miejmy nadzieję bo już do szału mnie doprowadza podczas spania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie piles czasem duzo alkoholu przez kilka dni? Jakas imprezka czy cos? Tam przeziebienie przeziebieniem, ale ja jak ostro dam w palnik to potem tez mi szumi nawet dzien po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 19:17, Chlorofil napisał:

Przeszkadza mi to tylko w próbie zasypiania co jest teraz bardzo
trudne :/

Kup sobie krople do uszy.
Jak nie pomoze, to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam szumy uszne, a propo. Jednak w ogóle mi nie przeszkadzają, mogę normalnie z tym żyć... -.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 19:30, Chlorofil napisał:

Po co mam iść do lekarza ? Pytam się tylko czy ktoś kiedyś miał podczas przeziębienia
szum w uszach.

Odechciewa mi sie zyc jak patrze na takie posty. -.- Chcesz sie wyleczyc to idz do lekarza, a nie wydziwiaj z tematami na forum o grach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 20:01, Ksar666 napisał:

> Po co mam iść do lekarza ? Pytam się tylko czy ktoś kiedyś miał podczas przeziębienia

> szum w uszach.
Odechciewa mi sie zyc jak patrze na takie posty. -.- Chcesz sie wyleczyc to idz do lekarza,
a nie wydziwiaj z tematami na forum o grach!!!


Nie samymi grami człowiek żyje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 20:12, kuba9876543210 napisał:

Idz najlepiej do lekarza i/lub laryngologa...
Nie brales przypadkiem jakichs lekow/duzej ilosci alkoholu/narkotykow?
Moze masz/miales niedawno zapalenie ucha?


Szczerze powiedziawszy to boję się naszej Służby Zdrowia :( i boję się, że zostanę wysłany do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowal. Choroby uszne moga doprowadzic do utraty badz uszkodzenia sluchu. Sam wiem, bo mialem kilka razy w zyciu zapalenia ucha i na lewe ucho juz prawie w ogole nie slysze (nosze aparat).
Ale rownie dobrze mogly mi zaszkodzic antybiotyki jak chorowalem. One takze potrafia doprowadzac do uszkodzen/utraty sluchu. Mam w domu gdzies nawet cala liste czego unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle usunięcie przyczyny problemu działa najlepiej. Leki, wizyta u lekarza - to tylko środki doraźne, problem może się znowu pojawić.

Odetnij uszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2010 o 20:15, Chlorofil napisał:

Szczerze powiedziawszy to boję się naszej Służby Zdrowia :( i boję się, że zostanę wysłany
do szpitala.


bój się dalej i czekaj dłużej...aż w końcu rzeczywiście wylądujesz w tym szpitalu! Jak coś boli to od tego jest lekarz...może to nic, a może coś tam jest nie tak? Ja miałem kiedyś tam coś podobnego, dostałem jakieś krople, moczyłem na waciki i wkładałem do uszu...przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 20:15, Chlorofil napisał:

> Idz najlepiej do lekarza i/lub laryngologa...
> Nie brales przypadkiem jakichs lekow/duzej ilosci alkoholu/narkotykow?
> Moze masz/miales niedawno zapalenie ucha?

Szczerze powiedziawszy to boję się naszej Służby Zdrowia :( i boję się, że zostanę wysłany
do szpitala.

Powieś się, ale nie tak zywczajnie !
Zrób to za uszy, to musi pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować