Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator - porównanie jakości oprawy wizualnej

41 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2010 o 12:31, rammi napisał:

Mnie bardziej się podoba na PS3. Na X360 jest widocznych wiele rozmyć.

Rozmycia są na górze, a na górze jest PS3 :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PS3 wygląda lepiej na screenach. W akcji niestety gry na obu konsolach nie widziałem. Czekam na porównanie na PC: dx9 vs 10 vs 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się srodze, jak się okazało, że nie będzie AvP w DX10 na PC. Ale preorder zrobiłem i tak - to co jest w demie mi w zupełności starczy, a należę do tych, którzy wymagają od FPSów naprawdę ładnej grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 wydaje się mieć lepsze tekstury, z drugiej strony wersja na X360 ma lepsze efekty świetlne, więc tak do końca ciężko stwierdzić. Poza tym nie ma o co kopi kruszyć, i tak wersja na PC będzie miała najlepszą grafikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się zatrudnicie jakimś przemyśle precyzyjnym, skoro widzicie tyle różnic, albo ja jestem ślepy.
Różnic poza kontrastem nie widzę, może ktoś mnie oświeci gdzie różnią się tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 12:45, R3nO napisał:

Zawiodłem się srodze, jak się okazało, że nie będzie AvP w DX10 na PC. Ale preorder zrobiłem


"Warto przypomnieć, że edycja pecetowa korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez technologię DirectX 11. "
czytanie ze zrozumieniem kuleje w narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 13:06, pustelnik21 napisał:

Zdecydoweanie wersja na Xboxa 360- wyglada lepiej ,lepsze tekstury,jasniejszy obraz,lepsze
barwy.

Rofl, here we go again, jak to mówią :D

Nie ma żadnych zauważalnych różnic, poza tym, że wersja na Xboxa jest jaśniejsza. Czyli pewnie grana na innym telewizorze, albo ta maszynka co łapie obraz na PS3 i Xboxie jest inna, dlatego kolory są inne. Dajcie sobie spokój z takimi porównaniami, bo każdy zobaczy to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekstury i kontrast, minimalne różnice. Co do samej gry, to mi multi jakoś specjalnie do gustu nie przypadł, choć grze klimatu nie brakuje i to czuć, to ja czekam na grę w singla. Chce sie trochę pobać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 12:59, mw-wesoly napisał:

> Zawiodłem się srodze, jak się okazało, że nie będzie AvP w DX10 na PC. Ale preorder
zrobiłem

"Warto przypomnieć, że edycja pecetowa korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez technologię
DirectX 11. "
czytanie ze zrozumieniem kuleje w narodzie


Z tego co mi wiadomo, to DX10 nie równa się DX 11, a z tego co wyczytałem, to w AvP ma być tylko DX9 i DX11. Teraz łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 13:06, pustelnik21 napisał:

Zdecydoweanie wersja na Xboxa 360- wyglada lepiej ,lepsze tekstury,jasniejszy obraz,lepsze
barwy.


Triderus''ik ? A które to już konto ? :]

Co do porównania to ja osobiście żadnej większej różnicy nie wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz ja powiem tak ze po dluzszym posiedzeniu w demko AvP3 ^^ polubilem to.... fakt tryb DM jest do bani i czekam na bardziej druzynowe rozgrywki (alieny vs predy vs marines... lub tylko 2strony jak alien vs marines... alien vs pred czy marines vs predy) jednak sam klimat gry ciekawy jest

na poczatku jak pogralem 1-2 mecze to bylem zniesmaczony... jednak po 5-6 kolejnych meczach nawet swietnie jest... coz zazwyczaj gram alienem... no i tutaj odrazu patrze i sobie mowie kurde ale jasno... przeciez mnie inni widza z latwoscia... ale zobaczylem na gameplay marines i preda... to naprawde tam jest ciemno jak diabli ^^ (mialem zludne wyobrazenie poniewaz alien widzi po ciemku tak wiec dla niego jest stale jasno ^^) tak wiec nie jest zle.... a spodziewam sie ze bedzie jeszcze lepiej gdy dojda inne tryby... do tego inne skiny i modele postaci jak Alien-runner/ pretorian czy pred-alien ^^ Ci co tak nazekaja niech powiedza mi czy grali w multi AvP1 czy AvP2 ?? jezeli nie to nie moga oceniac rozgrywki tylko na podstawie tego demka.... ja gralem we wszystkie mozliwe czesci i dodatki wiec klimat i schemat rozgrywki sie zna (i lubi)

na poczatku w demie mialem tez problemy ze sterowaniem alienem (brak takiego skoku dlugiego [jak latajaca wieriorka XD] ) ale jednak po dluzszym posiedzeniu przyzwyczailem sie jakos do tego sterowania i do skokow ^^ wiec jest ciekawie....

tak wiec raczej zakupie pelny produkt ^^ a co do fotek i jakosci to coz moj schemat jest taki: PC > XBox360>PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować