Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zainteresowanie iPadem spada

21 postów w tym temacie

Ipad będzie drogi i nieprzydatny dla mnie więc go na pewno nie kupię. Przestał mnie interesować po tym jak dowiedziałem się, że może być uruchomiona tylko jedna aplikacja jak i wiele innych wad tegoż urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do jednej aplikacji to chyba jakaś bajka, na iPodzie Touch mogę mieć odpaloną muzę i gre, działa również wtedy komunikator IM. Ale zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Flash itp. problemy robią swoje. Ale produkcja tego cacka kosztuje 200 dolarów mniej niż w rzeczywistości, więc Apple i tak dużo zarobi.

Karolek, jak zwykle twoja odpowiedź pełna argumentów i rozwinięta po same brzegi, że aż w przeglądarce się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 15:31, Mr_Hyde napisał:

niz do prawdziwego tabletu

Może dla tego, że to nie ma nic wspólnego z tabletem? ;]

A tak w ogóle to i tak dużo fanatyków Appla to kupi. Znam ludzi, którzy mają wszystkie iPody które ujrzały światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie, czy słyszałeś o nowym tablecie Apple, aż 3% badanych przed prezentacją odpowiedziało twierdząco, jednocześnie wyrażając chęć zakupu. Po prezentacji było to już 9%.

9 to chyba więcej niż 3? :P Prawdopodobnie bubel ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, bo kupno iCrapu jest raczej mało opłacalne. Brak USB, brak flasha, brak... praktycznie wszystkiego, czym dysponuje nawet najtańszy netbook. Na domiar złego dochodzi ten wielki, palcujący się ekran, cholernie podatny za wszelkie zniszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPad to poprostu iPhone z dużym wyświetlaczem.Sam mam iPhona i dla mnie to świetne urządzenie ale jak dla mnie iPad jest troche kiepski.Byłby super gdyby się wyróżnił czymś czego nie mają inni np. odbieraniem cyfrowej TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 16:29, Hommicide napisał:

I słusznie, bo kupno iCrapu jest raczej mało opłacalne. Brak USB, brak flasha, brak...
praktycznie wszystkiego, czym dysponuje nawet najtańszy netbook. Na domiar złego dochodzi
ten wielki, palcujący się ekran, cholernie podatny za wszelkie zniszczenia.


Yhm... popieram.
http://www.doobybrain.com/2010/01/27/ipad-vs-stone-tablet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przed prezentacją 26% ankietowanych mówiło, że słyszało o tablecie, ale nie ma zamiaru go kupić. Po prezentacji odsetek ten wzrósł do 52%."
Mieli się deklarować zanim dowiedzieli się co chcą kupić (bo żadnych szczegółów nie znano)? ;D Zresztą wiadomo, że pobudzane plotkami zainteresowanie jest największe przed oficjalnym ogłoszeniem.
Zresztą co do zainteresowania porozmawiamy kiedy urządzenie będzie już dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 17:34, S1G napisał:

Co do i-szpana, to na innej stronie znalazłem ciekawe porównanie http://img109.imageshack.us/img109/420/dailypicdump336120.jpg.
Ciekawe ile by się trzeba dostać żeby super-hiper-ekstra-ccccccccooooooooollllllll "prawie
jak tablet" od Apple je wygrał.

To jest iSimple. Mnogość funkcji jest fajna dla geeków/entuzjastów, dla normalnych ludzi ma po prostu działać i nie kosztować 2k $.

Co ciekawe w tym porównaniu pominęli np. grubość, masę, AppStore, rodzaj HDD, no i cenę rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować