Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słaby wielki powrót Aliens vs. Predator?

92 postów w tym temacie

Ja tam nie zamierzam tracić czasu na to coś. Niech i by miało 10/10. Alien i Predator mają po kilkadziesiąt lat, po co dłużej to ciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu super. Ta recenzja to znak że nie tylko demo jest skopane. Wydaje mi się że ten cały "powrót" serii, będzie wyglądał podobnie jak w przypadku filmów AvP. Wielki hype, a co wyszło - wiadomo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rebellion od lat nie zrobiło ani jednej gry, którą można by określić mianem choćby przeciętnej. Wszystkie ich gry z ostatnich kilku lat to absolutne crapy, szity czy jak to tam inaczej nazwać. Naprawdę ktokolwiek z Was spodziewał się nagłej świetnej formy tych partaczy? Bez jaj...takie rzeczy to tylko w erze ;) A tak na poważnie - niczego innego od przeciętniaka się nie spodziewałem, a po zagraniu w ostatnie "dzieło" Rebellion, czyli Rogue Warrior wszelkie nadzieje poszły się... kochać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy SEGA zachowa się jak wspaniałe, przecudowne i "przeboskie" SONY w przypadku przeciętnej oceny HR.....

aope
Mylisz oddziały firmy. Studio odp za RW już nie istnieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w demo fajnie gra, czekam na finalny produkt. Pre-Order Edycji Kolekcjonerskiej na hmv.com nie anuluje!
TDM, survivior oraz infestation, to są mody na które czekam.
BTW kto wierzy recenzentom w dzisiejszych czasach? >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 17:54, Growin napisał:

aope
Mylisz oddziały firmy. Twórcy RW już nie istnieją....


Producentem Rogue Warrior było - tfu - Rebellion, podobnie jak - tfu - Shellshock 2, też było Rebellion. Oddział nie oddział, produkt zawsze akceptuje - bądź nie - tzw. "góra", a ona zawsze jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie spodziewam się od tej gry. Nie mam zamiaru w nią grać. Koniec. Kropka. Szkoda czasu i pieniędzy. Jutro przyjdzie mi Bioshock 2. Moim zdaniem lepszy wydatek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 17:57, Spychi88 napisał:

BTW kto wierzy recenzentom w dzisiejszych czasach? >>

Jadącym na hypie recenzjom nie ale jeśli pojawia się jakaś rzeczowa i sensowna, opisująca zarówno błędy jak i dobre elementy gry to mogę wziąć ją pod uwagę. Problem w tym, że takich nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 17:49, Moooras napisał:

Ja tam nie zamierzam tracić czasu na to coś. Niech i by miało 10/10. Alien i Predator
mają po kilkadziesiąt lat, po co dłużej to ciągnąć?


ta ocena moze byc tak samo adekwatna jak twoja odpowiedz.... poprostu ludzie nie sa fanami serii lub takiego stylu gry no i dla tego taka niska ocena.... dla mnie np. MW2 to totalna klapa a mimo to sa ludzie ktorzy lubia w to grac (chyba jedynie konsolowcy)


po za tym po co komendujesz skoro i tak serii nie lubisz... nie podoba sie gra to dowidzenia nikt nie prosil.... nie chcesz kupic gry ok ale po co musisz to odrazu calemu swiatu mowic... kogo to interesuje ze lubisz np pokemony...

coz kazdy czlowiek ma swoj wlasny gust... jednym sie jedno podoba drugim nie... wiec poczekam na pare recenzji zeby 1srednia z tego zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jak narazie demo DEMO multiplayera a nie pelna wersja ;]

widac ze jak sie zepsuje demo to widac ze niektórzy myśla ze cala wersja padnie jak kamien w wode

ale zobaczymcie ze pelna wersja moze byc lepsza ;]

to jest dopiero ocena poczatkowa a jak wyjdzie full wersja i zagracie w kampanie i muli to wtedy oceniajcie

to bedzie ocena koncowa tej gry =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaj nie miałem, anulowałem pre-order - z gram.pl zresztą. Recenzja raczej nieomylna nie jest, a w demo mi się gra wyśmienicie, ale nie ma co ryzykować dla 20 zł.

Zaczekam aż będzie więcej recenzji z większej ilości serwisów, jak i co powiedzą ludzie na gamespot.

Moim zdaniem jest to bardzo rozsądne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj - za malo podobne do tepych strzelanek. Gra az tak bardzo sie nie rozni od AvP2, ktore jest uwielbiane, a teraz psiocza na prawie-ze-remake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeczytalem ta "pseudo" recenzje... jest tak pusta jak sale obradowe w sejmie... gosc stwierdza ze niby wszystko zle ale nie podaje konkretow... tak pobieznie wszystko jedzie... ze momentami sie zastanawiam czy o tej samej grze mowi...

pozatym ocena ta dotyczy tylko wersji PS3 i Xbox360 (nic o wersji PC z DX11).... gosc widze na sile sie czepia czego moze zeby tylko ocene obnizyc.... np slabo rozwiniety tryb walki wrecz (to ciekawe co powie o walce wrecz w MW2...), ze AI szfankuje (a w ktorej grze Ai bylo super wypasne bez skryptow itd...)... narzeka na to ze oswietlenie mogloby byc nieco lepsze (no ku... gosc nie wie co to klimat gier avp... tam polega na ciemnosci i strachu a nie ze wlazisz w soalrium ktore rozjasni pokoj w nocy lepiej niz zarowka)... itd

ogolem to jest pseudo-recenzja... a nie recenzja... usilne czepialstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jesli Sega walnie GI na swoja blackliste to zaczna sie komentarze, ze ocena ta byla tylko po to, by zwrocic na siebie uwage i ze gra przerosla recenzenta ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować