Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słaby wielki powrót Aliens vs. Predator?

92 postów w tym temacie

W sumie zrobiłem czystą głupotę anulując pre-order - w końcu grę kupuję głównie z myślą o multi, a skoro to w demie jest niezłe, a jest właściwie w najgorszej postaci, to może być właściwie tylko lepiej.

Czyli wszystko wraca do normy :P

I dołączam się do prośby Feallan'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawać single player demo, wtedy zdecyduję się czy kupić pełną wersję. Póki co jednak wydaje mi się, że powrót AvP będzie równie "fenomenalny" co powrót Turok''a. A szkoda. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Game Informer raczej nie musi zwracać na siebie uwagi poprzez zaniżanie ocen. W sumie ja się zbytnio nie dziwie - od początku podchodziłem do gry sceptycznie znając ostatnie "dzieła" Rebellion, choć oczywiście jakaś tam iskierka nadziei istniała. Po tym co zobaczyłem w demie, ocena wydaje się bardzo prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w demo AvP od dnia jego wydania, i wnioskując z niego wydaje mi się że AvP może być dobrą grą, to co prezentuje demko, jest - jak na miarę demka - w porządku, inaczej gra się każdą postacią, przemieszczanie się Obcym zostało naprawdę polepszone, myślę że również rozgrywka Predatorem zmieniła się na lepsze. Marine to Marine hehe, ale trzeba przyznać że gra się nim łatwiej niż w AvP2 (to na +). Bardzo wielki wpływ na to jak będzie wyglądała rozgrywka w pełnej wersji jest zróżnicowanie klas w danej postaci, mam nadzieję że balans zostanie utrzymany, a jednocześnie poszczególne klasy będą się różnić w satysfakcjonujący sposób. Ja jestem nastawiony pozytywnie, i zbieram kasę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo na początku mi się średnio podobało, ale jak nauczyłem się sterowania i mechaniki gry to stwierdziłem, że jest naprawdę dobre, multi zwykle mnie nie interesuje w jakiejkolwiek grze, a wydaje mi się że single dla mnie będzie lepsze niż to demo, jakbym się sugerował recenzjami to bym nie zagrał w takie Cryostasis bijące większość nowych fpsow na głowę (czyt. mw1&2), a ta gra dostała przykładowo na ign: 60/100 ;), nie mowiąc juz o pojechanych w recenzjach moim zdaniem nieslusznie: Necrovision czy Bionic Commando, ale gusta bywają różne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. W demko bardzo dobrze mi się gra ^^ Naprawdę fajna rozwałka jest w multi i zrobiło mi to apetyt na wersję pełną ;) A jako, że jestem fanem serii nie będę sugerował się recenzjami tylko po prostu wezmę pełniaka i zagram :) I sam ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jakiej wersji była to recenzja? Może wersja tylko na jedną z nich jest słaba? Nie raz już bywało, że gra, która np. na pecetach i PS3 okazuje się być świetnym tytułem na Xboxie 360 ssie (żeby nie było flame''u fanboyów dodam, że każda z tych kombinacji jest przecież możliwa :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)I sam ocenię.

ja również, przecież każdy ma swoje zdanie.:)
a co do newsa to mnie to zaskoczyło że aż tak niską ocene dostał ciekawi mnie czemu?.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zacytuję jeden komentarz do recenzji:

"This reviewer guy knows nothing about the movies or previous games.
He complained about their being too many aliens to fight as a marine.
He also complained that Aliens are "Disorienting" to play as as.
And that Preds only rely on "Stealth" in the campaign.
And he bashed MP mode."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię.
Czekam na kolejnego AvP od premiery Primal Hunt
Mimo iż studio Rebellion ostatnio nie pokazało się z dobrej strony
to bardzo dobrze gra mi się w demko. Szkoda tylko, że nie dali jeszcze jednej mapki
bo ta rafineria to już znana jest jak własna kieszeń.


Co do sterowania . . Ci którzy grali w część pierwszą i drugą
wiedzą doskonale, że trudne sterowanie jest takim znakiem firmowym gier AvP.
Casuale i nadworni malkontenci będą narzekać, ale fani serii będą zadowoleni.
Ot moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na recenzje CD-A, IGN i Gamespot''a, jak oceny będą się pokrywać i plusy będą fajne a minusy dla mnie mało znaczące (np. grafika) to mogę śmiało brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HentaiDymon
Ujął to jak trzeba, jakiś dzieciak nie recenzent, który gra na okrągło w Halo albo Modern Warfare 2
dla mnie najważniejsza to recenzja Moja, CDA, Gamespot i avpagalaxy.net tylko oni mogą znać co to AvP game series znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 18:25, LESZ3u napisał:

Game Informer raczej nie musi zwracać na siebie uwagi poprzez zaniżanie ocen.

A co to ma do rzeczy? Ludzie wygadujacy takie rzeczy nie uzywaja logiki i zdrowego rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować