Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słaby wielki powrót Aliens vs. Predator?

92 postów w tym temacie

@Crew_900
oni dostali finalny produkt, zawsze tak jest
niby czemu wspomniał o kampanii
ja daje jej po demku jakieś 85% po demku, bo gra mi się fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wierzę w recenzje i w ich oceny niskie czy wysokie. Dla każdego odbiór gry jest rzeczą indywidualną. Raczej nie kupię, bo zostałem wybitnie zniechęcony "demem". Jeżeli będzie okazja pyknąć w pełniaka to sobie wtedy zdanie wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie do dema. Były problemy, ale je zlikwidowali, teraz gra się świetnie i żadnych problemów technicznych nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, jęczy się na przeniesienie klimatu, ale wygląda toto bardzo przyzwoicie (nie grafa, tylko rozgrywka). Predziak jest samowystarczalnym kombajnem, Obcy robią zergu-zerg a marines muszą się skupić - toż to typowe dla uniwersum, recenzent się nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam w nosie tą recenzje i tak nie anuluje pre-ordera co z tego że Rebellion nie potrafi od jakiegoś czasu stworzyć dobrej gry, trzeba dać im szanse i samemu się przekonać. Nikt chyba nie pamięta kto stworzył pierwszego AvP, kto ? No właśnie Rebellion i co była to słaba gra ? Wręcz przeciwnie była to bardzo dobra gra osadzona w tym ciekawym uniwersum. Jak na razie po filmikach, oraz po przetestowaniu dema jestem bardzo, ale to bardzo dobrze nastawiony na finalny ich produkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to wszystko przez ten system walki że wszystko za wolno sie dzieje z byt wolno postacie robią te ataki nic ciekawego :\ jak dla mnie najlepszy system walki miał DARK MESSIAH OF MIGHT AND MAGIC single player
i przesto że niemożna normalnie atakować włoćżnią tylko nią żucać
i przesto że niema ataków z biegu tylko trzeba sie zatrzymać i wtedy atakować :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news z serii: "Ktoś dał niską ocenę oczekiwanej grze. Czy to koniec świata?". Sezon ostrych premier, ale jak widać nie ma o czym pisać. Zresztą w tym przypadku, jak i HR, każdy może przekonać się sam ile warta jest gra, więc recenzje są średnio istotne.
Dla mnie każda gra AvP dostałaby nie więcej niż 6 (w najnowszą jeszcze nie grałem). Fanem tej formuły zdecydowanie nie jestem. Każde z monstrów osobno wydaje mi się zdecydowanie bardziej sensowne i ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem demko i grało mi się świetnie, chciałbym, żeby w finalnej wersji więcej niż 8 osób wchodziło na mapę... Game informer sucks... Jak się nie umie grać to się nie daje takiemu debilowi recenzji do napisania... sterowanie alienem straszne? Można się przyzwyczaić i nauczyć nim bardzo dobrze grać, i za dużo alienów było do zabijania, biedaczek :/ poczekam na inne recenzje ale i tak pre-ordera swojego już zamówiłem i mogę się założyć, że nikt inny nie da AvP niższej noty niż GI dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arachnos ja również opieram się TYLKO o własne wrażenia z gry.
Nigdy nie kieruję się recenzjami, które są tylko odzwierciedleniem wrażeń z gry innej osoby.
A czym się kieruję w wyborze gier?
Własnym, specyficznym gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie gram tylko w demo i to deathmatch, którego trybu nie lubie i spisuje się dobrze ;p Każda rasa ma zupełnie inny styl grania, długo tego szukałem w rożnych grach. Dla demo (gra na jednej mapie i w jednym trybie) dam 7/10 . Zobaczymy jak wyjdzie pełna wersja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 18:53, SoundWave napisał:

A co to ma do rzeczy? Ludzie wygadujacy takie rzeczy nie uzywaja logiki i zdrowego rozsadku.


Napisał siedzący w mediach i znający tę działkę, wszechwiedzący, używający logiki i zdrowego rozsądku SoundWave. Amen ;)

ps. Wbrew temu, o czym napisałeś, ten zin (do którego oceny nawiązujesz) był na ustach wszystkich właśnie przez taka a nie inną ocenę, dzięki niej usłyszeli o nim wszyscy. Oczywiście to wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, no nie? Wcale nie zyskali czytelników, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2010 o 20:32, aope napisał:


Napisał siedzący w mediach i znający tę działkę, wszechwiedzący, używający logiki i zdrowego
rozsądku SoundWave. Amen ;)

Juz zaczynasz swoje podrzedne trollowanie? Moglbym dac ci pare lekcji, ale i tak bys nie ogarnal.

Dnia 07.02.2010 o 20:32, aope napisał:

ps. Wbrew temu, o czym napisałeś, ten zin (do którego oceny nawiązujesz) był na ustach
wszystkich właśnie przez taka a nie inną ocenę, dzięki niej usłyszeli o nim wszyscy.
Oczywiście to wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, no nie? Wcale nie zyskali czytelników,
prawda? ;)

Zapomniales, ze to przez blackliste Sony sprawa zrobila sie glosna? Gdyby Sony bohatersko nie krylo swojej pupci tylko ludzie, ktorzy czytaja ten zin by wiedzieli, ze HR im sie nie spodobal. Logika ;)
Jakos nie widzialem, zeby byl szum, dlatego, ze dali mass dating effectowi 2 niska ocene. Myslisz, ze ma to cos wspolnego z tym, ze bioware po prostu olalo sprawe?
Logika. Slowo tobie nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 20:50, SoundWave napisał:

Juz zaczynasz swoje podrzedne trollowanie? Moglbym dac ci pare lekcji, ale i tak bys
nie ogarnal.


Od Ciebie z pewnością nie :) Twój brak jakiejkolwiek logiki nie ma szans udzielić się mi, przykro mi tym samym :)

Dnia 07.02.2010 o 20:50, SoundWave napisał:

Zapomniales, ze to przez blackliste Sony sprawa zrobila sie glosna? Gdyby Sony bohatersko
nie krylo swojej pupci tylko ludzie, ktorzy czytaja ten zin by wiedzieli, ze HR im sie
nie spodobal. Logika ;)


Sugerujesz, że pierwsza ocena w sieci i to, co się stało, to wina Sony? Wybacz kolego, ale choćby Sony nawet nie pojawiło się w tekście, to i tak o tym zinie byłoby głośno. Raz, że to pierwsza ocena, dwa, że tak niska. Ogarniasz? ;)

Dnia 07.02.2010 o 20:50, SoundWave napisał:

Jakos nie widzialem, zeby byl szum, dlatego, ze dali mass dating effectowi 2 niska ocene.


Bo nikogo to nie obchodzi, kiedy Internet pęka od innych recenzji? Wytłumaczyć Ci to bardziej? ;)

Dnia 07.02.2010 o 20:50, SoundWave napisał:

Myslisz, ze ma to cos wspolnego z tym, ze bioware po prostu olalo sprawe?


Tak, olało, kiedy ma sie średnią 96/100 z ponad 50 recenzji, jeden zin choćby dał 1/10 jest kompletnie nieistotny i wzbudza raczej pożałowanie niż cokolwiek poważnego. Ah, i nie Bioware o "wielki" SoundWave, tylko EA. Tak gwoli ścisłości ;)

Dnia 07.02.2010 o 20:50, SoundWave napisał:

Logika. Slowo tobie nieznane.


Twoja "logika" jest mi kompletnie nieznana :) Podobnie jak narzekanie i mądrzenie się w działkach (tym razem media) o których zielonego pojęcia nawet nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po demku zrezygnowałem z pre-ordera. Niby dla 8h singleplayera wydać 100 zł? CoDMW2 to chociaż ma zajebistego multi a ta gra nie ma nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować