Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słaby wielki powrót Aliens vs. Predator?

92 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2010 o 21:00, aope napisał:

Sugerujesz, że pierwsza ocena w sieci i to, co się stało, to wina Sony?

Nie, Sony blacklistujace zina to nie wina Sony. Obcy ich zmusili.
>Wybacz kolego, ale choćby Sony nawet nie pojawiło się w tekście, to i tak o tym zinie byłoby głośno.
Sorry, twoje "logiczne" gdybania naprawde mnie nie obchodza. Sam fakt, ze wielu ludzi, ktorzy nie znaja francuskiego nie mialoby pojecia o tym, ze HR dostalo 6/10 wynika z prostej obserwacji, chociazby gram.pl.
Wiem, ze ty zawsze masz swoje przypuszczenia wiec powtorze cos, co juz pewnie duzo razy slyszales- nikogo nie interesuja twoje dzikie teorie, licza sie fakty, argumenty i stan faktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie, Sony blacklistujace zina to nie wina Sony. Obcy ich zmusili.

Masz jakikolwiek dowód na tą czarną listę, poza swoimi nic nie znaczącymi domysłami i plotkami? :>

Dnia 07.02.2010 o 21:19, SoundWave napisał:

Sorry, twoje "logiczne" gdybania naprawde mnie nie obchodza.


Nierozumienie a nieobchodzenie to dwie różne sprawy, wiesz? ;)

Dnia 07.02.2010 o 21:19, SoundWave napisał:

Sam fakt, ze wielu ludzi,
ktorzy nie znaja francuskiego nie mialoby pojecia o tym, ze HR dostalo 6/10 wynika z
prostej obserwacji, chociazby gram.pl.


Twoje proste obserwacje mnie nie interesują, zwłaszcza w dobie powszechnych translatorów i przytaczania wiadomości na podstawie serwisów w różnym języku. To, że Ty czegoś nie rozumiesz, nie oznacza, że inni nie rozumieją :) Ty to Ty, inni to inni. Ogarniasz? ;)

Dnia 07.02.2010 o 21:19, SoundWave napisał:

Wiem, ze ty zawsze masz swoje przypuszczenia wiec powtorze cos, co juz pewnie duzo razy
slyszales- nikogo nie interesuja twoje dzikie teorie, licza sie fakty, argumenty i stan
faktyczny.


Nie nikogo, tylko Ciebie, pamiętaj - Ty to nie wszyscy :) Ja powtórzę tylko, że jesteś stratą czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:24, aope napisał:

>Nie, Sony blacklistujace zina to nie wina Sony. Obcy ich zmusili.

Masz jakikolwiek dowód na tą czarną listę, poza swoimi nic nie znaczącymi domysłami i
plotkami? :>

Hahahahahahahah :DD
Ty gadasz a nic nie wiesz! W sumie to nie pierwszy raz i nie powinno mnie to dziwic, ale wciaz jest zabawne jak cholera.
Ale nie ma problemu, mowia, ze lepiej nauczyc czlowieka lowic, niz dac mu rybe. Ja tez tak zrobie.
www.google.pl
Wyszukaj "sony blacklist"- tyle starczy
Pierwszy wynik na gorze.

Pozwolisz teraz, ze zrobie z toba to, co Sony powinno zrobic z tym zinem- oleje. Juz czuje sie brudny po gadaniu z kims, kto nie mogl byc dalej odsuniety od tematu ale wciaz chce gadac swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie gram w demo. FAktycznie każdą rasą gra się inaczej, jako fana obu filmów gra strasznie mnie zajarała.Jest pewien problem dokałdnie taki sam jaki jest z MW2. Wygląda na to że steam wypuścił swoje własne API do gier. Owe api najprawdopodbniej używa architektury p2p a nie klient serwer. Co to zanczy? Chodzi o że serwerem jest ktoś z kim gracie, nie zawsze ma dobre łącze nie zawsze dobry komputer efekt jest taqki że gra laguje.Świetne roziwązanie dla producentów gier, koszt napisania gry jest mniejszy(programiści nie muszą tworzyć nowego sposobu porozumiewnia się gier ze swoimi kopiami) mniej czasu trzeba przeznaczyć na testowanie. Ale dla graczy oznacza to :
1.Lagi
2. Brak serwerów dedykowanych(serwery trzeba utrzymywać Steam nie chce za to płacić dlatgo idealnym rozwiązaniem jest użycie p2p. Tam każdy może być serwerem)
3. Brak modów co jednocześnie oznacza że gra "żyje" krócej. Czyli że można można zmienić pare małych bzdurek i znowu sprzedać ją za grbe pieniądze.
4. Użycie p2p zmniejsza koszty wydania gry ale tylko koszty producenta. My i tak zapłacimy. Gry nie zrobią się tańsze, producent zarobi więcej a wszytko naszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Gra łapie się na średniaka - przecież dostała ponad 5.
No ale trzeba na wszelki wypadek walnąć tekst "ratunkowy" - ktoś od wydawcy zadzwonił czy po prostu ludzie zaczęli wycofywać pre-ordery w sklepie gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:31, SoundWave napisał:

Hahahahahahahah :DD
Ty gadasz a nic nie wiesz! W sumie to nie pierwszy raz i nie powinno mnie to dziwic,
ale wciaz jest zabawne jak cholera.
Ale nie ma problemu, mowia, ze lepiej nauczyc czlowieka lowic, niz dac mu rybe. Ja tez
tak zrobie.
www.google.pl
Wyszukaj "sony blacklist"- tyle starczy
Pierwszy wynik na gorze.


Łał, zaimponowałeś mi ;) Ale przeczytaj jeszcze raz pytanie. ja nie pytam o to, że ktoś tam z czegoś tam nieliczącego się pluje na jakąś korporację (nie pierwszy i nie ostatni raz) ale choćby o stanowisko Sony, innych mediów, jakieś konkrety, materiały. Nie masz? jaka szkoda :)

Dnia 07.02.2010 o 21:31, SoundWave napisał:

Pozwolisz teraz, ze zrobie z toba to, co Sony powinno zrobic z tym zinem- oleje. Juz
czuje sie brudny po gadaniu z kims, kto nie mogl byc dalej odsuniety od tematu ale wciaz
chce gadac swoje.


Musisz się częściej myć, to nie przez rozmowę :) To, że nie potrafisz - jak zwykle - podać jakichkolwiek wiarygodnych danych, a swoją wiedzę opierasz na jakiś wypowiedziach niewiadomo kogo i filmikach z YouTube niewiadomo kogo, to..no cóż. Resztę sobie dopowiedz ;) Ciekaw jestem ile wytrzymasz z tym "olaniem", ale licze, że z innego konta będziesz kontynuował dyskusję ;)

ps. Przytoczę tylko, że Game Informer to największe, najbardziej wpływowe pismo o grach na Świecie, nie ma w Polsce czy Europie żadnego pisma, które mogłoby się równać z nimi nakładem (GI ma jakieś 3,5 miliona nakładu!). A teraz zastanów się nad tym, jak to kiepskim pismem jest GI, jacy amatorzy tam pracują i gdzie mu do "dobrego" zina ;) Pusty śmiech tylko ogarnia myśl o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rebellion od lat nie zrobiło ani jednej gry, którą można by określić mianem choćby przeciętnej.

Dnia 07.02.2010 o 17:53, aope napisał:

Wszystkie ich gry z ostatnich kilku lat to absolutne crapy, szity czy jak to tam inaczej
nazwać. Naprawdę ktokolwiek z Was spodziewał się nagłej świetnej formy tych partaczy?


Ja po cichu liczyłem, że po tych wszystkich chudych latach wezmą się w garść i otrzymamy grę przynajmniej dobrą. Złudzenia mi przeszły po zagraniu w demo (swoje wrażenia opisałem w temacie temu poświeconym) - w skrócie: dno i metr mułu, ale dobrze że takie krótkie i gówniane demo wyszło - ochota na zakup pełnej wersji przeszła mi od razu, fajnie bo zaoszczędze kasę ;-)

Hehe, widze tez że wdałeś się w dyskusję z przekonanym (jak zawsze) o swojej nieomylności SoundWave. Myślisz że warto ? Przecież dla niego crapy to są wszystkie gry... w które nie grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2010 o 22:00, Lordpilot napisał:


Hehe, widze tez że wdałeś się w dyskusję z przekonanym (jak zawsze) o swojej nieomylności
SoundWave. Myślisz że warto ? Przecież dla niego crapy to są wszystkie gry... w które
nie grał :)


I wpadl nastepny troll. Pewnie zaraz zacznie mi wmawiac, ze nie lubie HR, bo nie podoba mi sie polityka Sony.
Nie ma jak eksperci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 22:00, Lordpilot napisał:

Hehe, widze tez że wdałeś się w dyskusję z przekonanym (jak zawsze) o swojej nieomylności
SoundWave. Myślisz że warto ? Przecież dla niego crapy to są wszystkie gry... w które
nie grał :)


Chciałem naprowadzić go na to, że tamten zin złamał embargo i za karę został wpisany na blacklistę :) Ale on jest niereformowalny, nie rozumie, nie myśli, narzeka, o embargo też nie pomyślał, wszystko to spisek, Sony chciało zgnębić jakiegoś zina i okryć się przez to złą sławą na świecie ;) Ręce opadają jak się czyta jego narzekania i teorie :) Wiem, że z nim dyskutować nie warto, ale czasem warto się pośmiać z jego teorii :)

ps. Jestem już na zagraconych, nawet dodałem komentarz w sprawie ME2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:11, TobiAlex napisał:

Ja po demku zrezygnowałem z pre-ordera. Niby dla 8h singleplayera wydać 100 zł? CoDMW2
to chociaż ma zajebistego multi a ta gra nie ma nic!


Ale MW 2 nie ma dedyków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi demko AvP nie przypadło do gustu zbytnio. Klimatu nie czuć, choć trudno o klimat w trybie Deathmatch :P Sterowanie Obcym IMO skopali, o wiele lepiej było w AvP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> ps. Jestem już na zagraconych, nawet dodałem komentarz w sprawie ME2 :)

A ja wciąż czekam na grę - Ultima się ślimaczy :/ No, ale przynajmniej na maila odpisali - jutro mają wysyłać.

ps. A jak wrażenia odnośnie Zagraconych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 22:11, Lordpilot napisał:

A ja wciąż czekam na grę - Ultima się ślimaczy :/ No, ale przynajmniej na maila odpisali
- jutro mają wysyłać.


Uh :/ Ale z drugiej strony Anglik za 169 PLN i to w Polsce :) Ja tam wolałbym poczekać, spontanicznie skusiłem się na PL wersję, ale zamówiłem też angielską kolekcjonerską :) Odbiło mi trochę na punkcie ME2 ;)

Dnia 07.02.2010 o 22:11, Lordpilot napisał:


ps. A jak wrażenia odnośnie Zagraconych ?


A bardzo pozytywne :) Ogólnie wyższy poziom a i ludzie jacyś sympatyczniejsi :) Przypomniałem sobie też dzisiaj o pierwszym w PL serwisie o grach, tj. Valhalli i też jest całkiem przyjemnie, chociaż się nie wgłębiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak szczeże to demo już mnie znudziło za mało ataków , broni i inne bzdety . mam nadzieje że w pełnej będzie więcej broni dla predatora i marinsa i oczywiśćie więcej ataków.
a wie ktoś może czy w ALIEN VS PREDATOR na PLAYSTATION3 będzie działała myszka i klawiatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast pisać a demo to kiszka poczytali byście że to demo ma około 10 miesięcy jest to beta wersja i był pokazywana na E 2009 więc ,opanujcie się!BTW ktoś od marketingu powinien dostać po d...za takie stare demo.Jeszcze 1 w pełnej będą serwery dedykowane i wiele innych usprawnień.Zobaczycie moje słowa ta gra będzie miała 8/10 pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHHA Game Informer to ten sam co ocenił Dead Space na 6.5 lol i to przez tego samego gościa. Macie wiarygodność tegoż "pseudo-recenzenta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować