Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słaby wielki powrót Aliens vs. Predator?

92 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2010 o 22:36, BJU napisał:

Może zamiast pisać a demo to kiszka poczytali byście że to demo ma około 10 miesięcy
jest to beta wersja i był pokazywana na E 2009 więc ,opanujcie się!


Kolejna bzdura. Na e3 pokazywali tylko singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preorder profilaktycznie anulowany - jak gra się ukaże i otrzyma dobre recenzje to kupię, ale tak to nie mam zamiaru ryzykować zmarnowania kasy dla paru pierdół z preordera, to nie BioWare z Dragon Age czy ME2, żeby dawać taki kredyt zaufania... się nie starają to ich strata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie koleś który recenzował tą grę ma jakieś uprzedzenia, skoro DeadSpace ocenił na 6.5 Ale nie da się ukryć, że demo wygląda słabiutko. Łączenie z serwerem jest dość długie, a sama rozgrywka jakaś taka mało wciągająca. Wg mnie do demka powinni dać Team Deathmatch, rozgrywka staje się ciekawsza, jeśli się ma kogoś w drużynie, jak w L4D 1/2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 18:01, zibi20 napisał:

> Ja tam nie zamierzam tracić czasu na to coś. Niech i by miało 10/10. Alien i Predator

> mają po kilkadziesiąt lat, po co dłużej to ciągnąć?

ta ocena moze byc tak samo adekwatna jak twoja odpowiedz.... poprostu ludzie nie sa fanami
serii lub takiego stylu gry no i dla tego taka niska ocena.... dla mnie np. MW2 to totalna
klapa a mimo to sa ludzie ktorzy lubia w to grac (chyba jedynie konsolowcy)


po za tym po co komendujesz skoro i tak serii nie lubisz... nie podoba sie gra to dowidzenia
nikt nie prosil.... nie chcesz kupic gry ok ale po co musisz to odrazu calemu swiatu
mowic... kogo to interesuje ze lubisz np pokemony...

coz kazdy czlowiek ma swoj wlasny gust... jednym sie jedno podoba drugim nie... wiec
poczekam na pare recenzji zeby 1srednia z tego zrobic...



Od tego są komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, to jednak może coś z tego będzie. Ale coś mi się w to nie chce wierzyć, nie rozumiem dlaczego w demie postawili na fatalny matchmaking, który praktycznie uniemożliwia wygodną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 09:52, mrxenomorph napisał:

Może faktycznie koleś który recenzował tą grę ma jakieś uprzedzenia, skoro DeadSpace
ocenił na 6.5 Ale nie da się ukryć, że demo wygląda słabiutko. Łączenie z serwerem jest
dość długie, a sama rozgrywka jakaś taka mało wciągająca. Wg mnie do demka powinni dać
Team Deathmatch, rozgrywka staje się ciekawsza, jeśli się ma kogoś w drużynie, jak w
L4D 1/2.


tak tez i bedzie w full wersji ^^ takie tryby jak TDM... czy jak w L4D (4marines vs hordy alienow ^^ tak wszyscy zgina ale kwestia jak dlugo sie utrzymaja ^^)

demo wydaje sie uciazliwe.... ale po 5-6meczach i jak juz sie wyczuje gre to co innego ^^ jest ciekawie ale jednak FFA nie jest wlasciwym trybem dla AvP ^^ jednak dziwne jak alien walczy z alienem >__< ale coz jezeli demo z kijowym trybem i z kijowa mapa umie wciagnac... to co dopiero full z innymi modelami (predalienem ktorym bedziemy sterowac po uzyskaniu pewnego limitu killsteak ^^ jak w AvP2 zamienialismy sie w krolowa po ilusc tam zabitych bez ani jednej smierci)... inne mapy... inne tryby ^^ ogolem bedzie fajnie :P

ta recenzja to nawet nie recenzja i ludzie sie dziwia jak taka szmire mozna bylo dac do druku (pewnie ten gosc nawet nigdy nie gral w ta gre albo zadna inna bo nie ma pojecia co pisze ^^)... jest to jedyna taka niska ocena ze wszystkich innych jakie widzialem (zazwyczaj 80-90% osiagaly czyli 8-9/10 ) tak wiec jak na gre z alienami to i tak swietnie

pozatym matchmakeing jest tylko w wersji demo ^^ w full wersji beda dedykowane serwery i listy serwerow (wiec gramy w co chcemy, gdzie chcemy [niski ping] i z kim chcemy ^^) czyli jak w AvP2 ^^

Dnia 08.02.2010 o 09:52, mrxenomorph napisał:

Wow, to jednak może coś z tego będzie. Ale coś mi się w to nie chce wierzyć, nie rozumiem
dlaczego w demie postawili na fatalny matchmaking, który praktycznie uniemożliwia wygodną
grę.


oni nawet nie planowali wypuszczac dema... tylko fani nalegali i dali co mogli szybko sklepac w tym wypadku "multi-port" czyli tryb i demo ktore bedzie dzialalo na wszystkich platformach... to samo pytanie mozna zadac tworcom MW2... dlaczego postawili na matchmakeing w ostatecznym produkcie... odpowiedz prosta... bo im sie nie chcialo a latwiej jest zrobic port z konsoli niz twozyc caly odrebny system wyszukiwania serwerow dedykowanych (ktory bedzie stosowany w PC w sinalnej wersji)

to demko to tylko takie zeby zobaczyc jak gra bedzie wygladac... odczucia dotyczace sterowania... broni... ogolem klimatu... ja wiem ze na dniach robie pre-order ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 05:07, Spychi88 napisał:

Ta recenzja na
GI to prowokacja, dużo osób zauważyło, że to co on pisał nie miało najmniejszego sensu.

Niektorzy sa tak specjalni, ze czasem prowokacje widza, a czasem nie, ale jak widac wszystko zalezy od tego czego fanboyem jest. Mozesz przedstawiac argumenty, ze recka to bzdura bo... ale dopoki celem twoich argumentow sa lolpiloty i takie tam muszki to nic nie zrozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia po demie (z perpektywy gracza grajacego alienem). Liczylem ze gra bedzie troche bardziej podobno do rozgrywki z AvP2. Jest inaczej. Cala gra jest wolniejsza od AvP2. Alien nie ma pounce''a przez co traci na mobilnosci co uwazam za minus. Predator ma za silne wristblade''y, ciezko go pokonac alienem w bezposrednim starciu. Chyba ze wyczujesz moment w ktorym atakuje i uzyjesz bloku. Jezeli ma shoulder cannon''a lub disk to w zasadzie alien jest pozamiatany. Jedynym pewniakiem na fraga jest atak od tylu ogonem lub stealhkillem, a nie jest to latwe poniewaz zauwazylem ze co lepsi predatorzy stoja w miejscu i czekaja na podejscie aliena.
Walka melee ma autocelowanie co jest beznadziejnym pomyslem przeniesionym z konsoli. Na plus zasluguje napewno to ze w grze jest naprawde ciemno wiec mozna sie fajnie czaic(co oczywiscie nie sprawdza sie podczas walki z predatorem ktory i tak cie zobaczy).StealhKille wygladaja naprawde super, jest ich co prawda dziwnie malo(chodzi mi o animacje) ale rozumiem ze to dlatego ze to tylko demo. Do walki z marines nie moge sie przyczepic. Wystarczy wykorzystac element zaskoczenia plus sprint i kazdego zoldaka sie pokona. Mapa z dema jest raczej przecietna,tryb deathmatch to jakies nieporozumienie z racji tego ze w tej grze cala frajda to team deathmatch(patrzac po filmach na yt takze "predator hunt" oraz "infestation" wygladaja swietnie"). Konsolowego wyszukiwania gier nie oceniam bo w pelnej wersji gry beda servery dedykowane.
Obawiam sie troche ze w grach druzynowych alien bedzie mial bardzo ciezko. Campiacej sie grupy marines w moim mniemaniu nie bedzie jak pokonac. W AvP2 jak sie umialo grac to mozna bylo pozamiatac kilku marines alienem bez problemu. Chyba ze mapy beda zaprojektowane na korzysc aliena czyli duzo ciemnych miejsc duzo systemow wentylacyjnych itd.
Chociaz liczylem na troche inna rozgrywke to i tak gra mi sie podoba i napewno mozna ja polecic kazdemu fanowi gatunku.
Ps. Noobem nie jestem. W wiekszosci meczy bylem na pierwszym miejscu. Uwazam tylko ze alien jest teraz slabszy niz w AvP2 i wymaga troche innego sposobu grania.
Ps2. Tak tak wiem ze AvP2 robilo inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować