Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 10 przez 24 godziny

22 postów w tym temacie

Fajna gra to i grać można, ale rekord głupi. Ja włączę Fifę 04 i też pobije ten rekord :/. Nic nowego już nie wymyślają, a szkoda, bo niektóre pomysły były naprawdę idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zmarnowanie 15 sekund mojego życia na przeczytanie tego newsa :) Serio, już nie ma o czym newsów pisać? Kogo to w ogóle obchodzi? Jakbym chciał tego typu newsy poczytać, to bym wszedł na gry.onet.pl albo gry.wp.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mi rekord. Swojego czasu w bfa2142 potrafiłem grać nawet 36 godzin. Później już padaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 22:00, Azvar napisał:

Dzięki za zmarnowanie 15 sekund mojego życia na przeczytanie tego newsa :) Serio, już
nie ma o czym newsów pisać? Kogo to w ogóle obchodzi?

Mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 22:00, Azvar napisał:

Dzięki za zmarnowanie 15 sekund mojego życia na przeczytanie tego newsa :) Serio, już
nie ma o czym newsów pisać? Kogo to w ogóle obchodzi? Jakbym chciał tego typu newsy poczytać,
to bym wszedł na gry.onet.pl albo gry.wp.pl ...

A na napisanie tego nic nie wnoszącego do dyskusji posta ile sekund zmarnowałeś? Komentujesz jak te dzieci z YouTube gdy nie spodoba im się filmik... :/ News nie każdemu przypadnie do gustu, ale gdy jakiś mnie nie interesuje to nie wchodzę w niego i nie komentuje.
Co do rekordu to pomysł raczej głupi. I że aż tylu chętnych na to było, że musieli losować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie mi co kiedys siedzialem ponad 30 godzin przySetlersach i Dune 1 i 2( jedynie z przerwami na jedzenie i toalete) na Amidze:) To byly czasy i gry:D a nie jakies fify w ktorych co roku jest to samo a glupki kupuja odgrzewanego kotleta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować