Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy FIFY 11 słuchają graczy

18 postów w tym temacie

Zresztą po co tworzyć fife na PCta?Skoro 99 procent wypuszczonych kopii jednej gry na PCta jest piraconych?Ja gram w FIFE 10 na Xboxie ,i gra sie naprawdę fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pustelnik rzeczywiście, zwróciłeś uwagę na to, że FIFA na PC sprzedaje się doskonale ? ;] Sam bym z chęcią wrócił do tej serii, gdyby była taka jak na konsolach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaahha! Śmiech na sali! Może dbają tam i o wersje konsolową, ale ta PeCetowa to po prostu co roku kalka tego samego + nowe menu, składy w numer po tytule... Cała zawiła filozofia EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech przede wszystkim posłuchają graczy PC, którzy od dawna domagają się silnika graficznego w FIFIE z konsolowej wersji. Jeśli w tym roku tego nie zrobią, to znowu będzie zawód i na sukcesy swojego produktu na piecu nie mają na co liczyć. Już dłużej nie zamierzam zazdrościć konsolowcom, a na to, że kupię konsolę nie zanosi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zespół bardzo uważnie przysłuchuje się głosom fanów" Jaka sciema, od paru lat tak piszą i od paru lat sa te same błędy tak jakby w ogole betatesterow nie zatrudniali a ten mowi o sluchaniu fanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam fifa się podoba ale mogli by coś więcej pracy w nią włożyć a nie tylko idą na konsole ao PC''towcach zapominają i wydawają, tzw. kopię tego samego+ nowe menu jak pisze kolega powyżej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 12:26, pustelnik21 napisał:

Zresztą po co tworzyć fife na PCta?Skoro 99 procent wypuszczonych kopii jednej gry na
PCta jest piraconych?Ja gram w FIFE 10 na Xboxie ,i gra sie naprawdę fantastycznie.



Osobiście uważam, że problemem jest to, że ludzie nie widzą w Fifie na PC atrakcyjnej gry, dlatego niewielu z nich ma zamiar ją kupić (nie chce wydawać pieniędzy na kiepską grę), ale gdyby okazało się, że jest ona np. tak dobra jak konsolowa, a wiadomo, że Pc-towa wersja może być znacznie lepsza od konsolowej, to ludzie chętniej by ją kupowali, a nie piracili. Sam mam tak, że jeżeli wiem, że jakaś gra jest dobra, to ją kupuję, często nie sprawdzając jej ściągając ją przed kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować