Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij klucz do bety Battlefield: Bad Company 2

1046 postów w tym temacie

oj, ja chyba przesadziłem... pół giga ramu i 1.8GHz... chyba sobie nie pogram na tym kompie :D (a szkoda, bo lubię betatestować, czyli niszczyć co się da i szukać luk ]:-> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mała wojna, mała sława; wielka wojna, wielka sława."
"Najlepszym wojownikiem jest ten, kto zdoła wroga przemienić w przyjaciela."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja sie zastanawiam czy bete mozna wykryc przy uzyciu X-fire... bo coz wykrywac serwery wykrywa... ale lista taka dluga ze nawet nie wiem gdzie dany serwer sie znajduje... a coz im blizej tym lepszy i bardziej staly ping (mniej lagow)... niestety ze wzgledu ze od bety czuc ze jest to port z konsoli... brak jakos opcji filtracji serwerow wzgledem lokalizacji (kraju) co troche utrudnia sama rozgrywke (bo coz podlaczanie sie do serwera ktory jest w USA jest nieco meczace dla lacza ^^ )

eh tez szkoda troche z ta ciagla potrzeba "login" czesto mam ze nie moge sie podlaczyc do konta... anyway zna ktos serwery Polskie ? (mniejszy ping niz ten jaki bym uzyskal z USA,UK czy innej czesci swiata XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem pomozecie chodzi o to ze dostalem klucz do bety raz go wpisalem zalogowalo mnie niby wszytsko ok ale jak wyszlem z gry i ponownie odpalilem gre znowu byta mnie o klucz wpisuje ten sam klucz i mam komunikat ze klucz taki juz istnieje i niemoge sie zalogowac moze jakies rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować