Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odtwarzacz MP3 w... butach

69 postów w tym temacie

----> Budyn

W majtkach to komórki bedą :E Zeby odebrać, trzeba będzie gumką strzelić :D. Dla mężczyzn przewidziana opcja "Drapak", pozwalająca legalnie podrapać się w wiadomym miejscu w celu odebrania wiadomości :) No i to dyktowanie sms''ów, z wzrokiem utkwionym w krocze :D To będzie hit ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 14:29, Lone Wolf napisał:

----> Budyn

W majtkach to komórki bedą :E Zeby odebrać, trzeba będzie gumką strzelić :D. Dla mężczyzn przewidziana
opcja "Drapak", pozwalająca legalnie podrapać się w wiadomym miejscu w celu odebrania wiadomości
:) No i to dyktowanie sms''ów, z wzrokiem utkwionym w krocze :D To będzie hit ! :D

Seksista. ;)

A tak na serio to pomysł wydaje mi się raczej chybiony, żeby nie powiedzieć durnowaty. Jeśli chodzi o przenośne playery, to jestem raczej konserwatystą i wolę klasyczne "zapalniczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D A Prawdę mówiąc są już kurtki-mp3 z bateriami słonecznymi , czemu nie miałoby być butów :D

Tylko kwestia zasilania :D Wyobrażacie sobie- Idziecie do przyjaciół i tak z progu " Mógłbym buty u was podłączyć, bo mi się lewy rozładował " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, ale dość nie praktyczne. A co będzie jak spadnie deszcz na buciki? Nie zaleje czasem głośnika i całej reszty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu.takie sobie.czego ci ludzie nie wymyślą.a co sie stanie jak deszcz na nie napada?
no właśnie.może sie odtwarzacz popsuć.Wady zwyciężają z zaletami.
a Kolor FUuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieużyteczny bajer i tyle. Może zamoknąć, można się o coś potknąć, można kogoś kopnąć.. Ile sposobów zepsucia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować