• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tow3r

Tomb Raider UE error CRC

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Skopiuj zawartość płyty na dysk twardy i stamtąd spróbuj zainstalować. W razie niepowodzenia przetestuj płytę na jakimś innym komputerze. Jeśli na tym drugim też nie będzie działać, jest duże prawdopodobieństwo że płyta jest uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CRC to problem z płytą w stylu zarysowań itp. poza skopiowaniem zawartości na dysk twardy możesz też spróbować spowolnić napęd np. programem CD Bremse. Chodzi o to że po zmniejszeniu prędkości czytnik będzie miał o wiele więcej czasu na odczytanie zawartości płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może Cie pociesze, mam ten sam problem. Zresztą takich "szczęśliwców" jest znacznie więcej o czym można się przekonać zaglądając choćby na oficjalną polską stronę o Tomb Raiderze. Płyta z Legendą i Anniversary została chyba jakoś źle wytłoczona i jest problem, choć gdzieś czytałem że to kwestia zabezpieczeń. Spróbuj jeszcze zrobić obraz płyty, może tak sie da zainstalować. Jeśli nie to chyba będziesz musiał grę wysłać (samą płytę w kopercie) do Cenegi. Na forum TR czytałem że wymieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

anniversary chodzi ale nie legend , nie chce się zainstalować . teraz patrzę inne .

a co do obrazu to nie będę próbował bo nie chciał skopiować to nie da rady obrazu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować