Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA ujawniło swój plan wydawniczy

42 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2010 o 11:22, Garett napisał:

No chyba jednak to, ze DS2 nie wyjdzie w tym czasie na PC JEST niespodzianka.


Wiesz jak na razie to nie wiadomo czy DS 2 w ogóle wyjdzie na PC. :P Choć pewnie jakieś 6 mies od premiery na konsolach łaskawie to na PC wydadzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... Czyli przez najbliższy rok o EA mogę zapomnieć :) Dobrze. Przynajmniej po DA:O Awakening trochę zaoszczędzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh odgrzewane kotlety które wychodzą co rok. Jedyne co jest warte zainteresowania to Crysis 2,Medal of Honor i te nie zapowiedziane gry.Szkoda tylko tego Dead Space 2(choć mam obie konsole)że nie wychodzi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 11:47, Garett napisał:

> Wiesz jak na razie to nie wiadomo czy DS 2 w ogóle wyjdzie na PC. :P Choć
pewnie
> jakieś 6 mies od premiery na konsolach łaskawie to na PC wydadzą..

Wiesz, chyba jednak wiadomo

http://investor.ea.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=428515


Jasne - ale link który podałeś datowany jest na grudzień zeszłego roku - wiele się mogło zmienić. Zresztą - http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20100208006734&newsLang=en . A tu masz linka do konkretnego pytania o PC http://www.bluesnews.com/cgi-bin/board.pl?action=viewthread&boardid=1&threadid=107212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA zmienia zdanie niczym rękawiczki.

Tak naprawdę interesuje mnie jedno - przepraszam, gdzie jest SimCity 5? Do jasnej anieli, może zaczniecie wreszcie robić gry, które ludzi interesują? Zrehabilitujcie się po potworku znanym jako Societies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te linki (dotyczace przeciez TEGO konkretnego newsa) dowodza, ze EA zmienilo zdanie i jest to niespodzianka. Inna sprawa, ze takie traktowanie klientow wola o pomste do nieba, najpierw zapowiadaja a pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką może być także Sims 3 na konsole.

Na PC to jest żyła złota, nie dziwi więc że chcą zarobić kolejne ciężarówki z zielonymi dolarami na wersjach konsolowych ;-)

Co do listy wydawniczej - wielkiego zaskoczenia nie ma, praktycznie zero nowych marek, większość to sequele sequeli :/ Nie zrzucałbym tu jednak winy tylko na giganta EA - niby na forach ludzie się proszą o coś nowego, a później i tak kupują hurtowo to co już dobrze znają ;-) Smuci trochę brak drugiej części Mirror''s Edge - widać informacje o kiepskiej sprzedaży tego tytułu nie były przesadzone.

Z tej listy interesują mnie: nowy MoH, Dead Space 2 (wersja pecetowa zeszła tak marnie, że dwójka tylko na konsolach ?) i ewentualnie NfS od Criterionu - tutaj najpierw demo, z serią od czasów Underground 2 nie miałem styczności, a zeszłorocznego Shifta sobie odpuściłem właśnie po demie - tragiczny model jazdy mnie zniechęcił.

Acha - ani słowa nie ma o BF3. Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych rzeczy to tylko Crysis 2,Medal of Honor i dodatki do DA i ME2 - ewentualnie nowy NFS
hmmm ... a czy na tej liście jest nowy C&C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy NFS dopiero w 2011, a Crysis 2 pod koniec roku. Liczyłem, że wydadzą te tytuły wcześniej. No i brak nowego C&C jak zauważył lis_23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 13:26, Vernio napisał:

Nowy NFS dopiero w 2011, a Crysis 2 pod koniec roku. Liczyłem, że wydadzą te tytuły wcześniej.
No i brak nowego C&C jak zauważył lis_23.


Nowego C&C dostaniesz w marcu, więc nie masz co narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować