Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock 2 - premiera

28 postów w tym temacie

Polska premiera dopiero w piątek? Byłem dziś w Empiku i Bioshock 2 leżał sobie na wystawce z nowościami do kupienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za kpina z tą premierą?
Cenega podaje, że 9 lutego. Tymczasem dzisiaj (9 luty) nie mam nawet informacji, co z moim preorderem. Co to za preorder, którego dostane PO premierze?
Kpina.
W Sferisie, gdzie mam grę odebrać też nic nie wiedzą.
Ktoś dał ciała, nie interesuje mnie kto. Jednak wypadałoby w tej sytuacji jakiego maila z informacją wysłać. Ale ani informacji ani gry.
Mam nadzieję, że premierę Bad Company 2 lepiej przygotujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo czyli widzę ze nie tylko ja byłem dzisiaj w Sferis na darmo. Po tym jak sprawdziłem status zamówienia i zobaczyłem, że przesyłka nie została jeszcze nawet wysłana..... anulowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również Cenega dzisiaj trochę wkurzyła. Gdy zamawiam pre-order chciałbym mieć pewność, że grę dostanę w dniu premiery.
Sprawa jest tym bardziej dziwna, że na forum ktoś, kto zamówił grę w Ultimie dostał ją już wczoraj. Jak to jest możliwe, że oficjalny wydawca gry w Polsce wysyła gry wolniej od sklepu internetowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet w sklepie gram.pl jest już dostępny Bioshock 2. Co prawda nadal czekam na powiadomienie kiedy mogę odebrać...
PS. W ultimie jest już od piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy Bad Company 2 będzie podobny cyrk, to nieprędko skorzystam z usług gram.pl. Jestem zniesmaczona.
Wcześniej było wszystko ok, gry były przed premierą w moich łapkach, jednak widzę, że coś zepsuła się jakość gram.pl.
Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do tego sam nie potrafie w to uwierzyc ... ja na szczescie na darmo nie szedlem do sklepu bo wczoraj zadzwonilem do biura obslugi klienta skontaktowac sie co do odbioru gry kiedy bedzie ona mozliwa co z ust pana po 2 stronie uslyszalem ze dopiero jutro ( wtorek ) ja wyslemy do sklepu i bedzie do odbioru w "srode" o ile wierzyc na slowo ... poprostu nie wierze w to specianie zamowilem pre-ordera zeby otrzymac ja po premierze? bez przesady to jest kpina moim zdaniem na zachodzie zamawiane gry sa najpozniej wysylane do konsumentow dzien przed premiera tak aby w dzien premiery pojawily sie one w ich domach ... to z tego miejsca biora sie te wszystkie przedpremierowe wycieki i pomylki bo ktos sie pomylil i wyslal z inna gra przed premierowa cos co powinno ukazac sie dopiero za pare dni ... a tu ... nie bede sie wypowiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 17:51, Harpen napisał:

Przepraszam za pomyłkę. Faktycznie BioShock 2 zadebiutował dzisiaj również w Europie
i Polsce.


No cóż, w Polsce zadebiutował, a we Wrocławiu też? Odnoszę się teraz do oddzielenia przez Ciebie Harpen Polski od Europy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No cóż, w Polsce zadebiutował, a we Wrocławiu też? Odnoszę się teraz do oddzielenia przez Ciebie Harpen Polski od Europy. :)

To nie wina Harpena że premiera niby jest, ale chyba jednak jej nie ma. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Cenega nie potrafi wydać gry w terminie analogicznym do wydawców zachodnich.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że pojawi się jakiś patch lokalizacyjny jak był w przypadku pierwszej części. Coś wiadomo na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem właśnie maila od Cenegi, że sorry, mogę pocałować się w d*pę ale na magazynie się towar skończy, zamówienie moje preordera anulowane i swojego egzemparza nie dostanę. Nie ma jak to dobre wieści po cieżkim dniu w robocie..

Budyn: jest to rozwiązanie, zwłaszcza jak czloeik czeka na przesyłkę przed premierą. Jednak jak się wykorzystuje np. kody zniżkowe, a te przepadają to szlak bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 18:45, xippon napisał:

A ja dostałem właśnie maila od Cenegi, że sorry, mogę pocałować się w d*pę ale na magazynie
się towar skończy, zamówienie moje preordera anulowane i swojego egzemparza nie dostanę.
Nie ma jak to dobre wieści po cieżkim dniu w robocie..

Kup po prostu w empiku.com, tam zawsze mają, nawet w takiej samej cenie, co na stronie Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować