Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor - nowa galeria

21 postów w tym temacie

Zwykle screeny od twórców są lekko renderowane, ale i tak prezentują się lepiej niż Modern Failure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:37, xDodi12xPL napisał:

A multiplayer wciągnie nosem mp z MW2!

Patrzcie, PROROK! Nikt w grę jeszcze nie grał, a ten już wie że będzie multi rządzić!
A tak btw - przejadły mi się FPSy drugowojenne i zauważam modę na FPSy współczesne. BF2, BC2, CoD4, MW2, teraz MoH - nie widzę w tym nic złego, tylko strach trochę, że się znowu mi przejje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:45, Kirabaxior napisał:

> A multiplayer wciągnie nosem mp z MW2!
Patrzcie, PROROK! Nikt w grę jeszcze nie grał, a ten już wie że będzie multi rządzić!
A tak btw - przejadły mi się FPSy drugowojenne i zauważam modę na FPSy współczesne. BF2,
BC2, CoD4, MW2, teraz MoH - nie widzę w tym nic złego, tylko strach trochę, że się znowu
mi przejje.


Nie PROROKIEM nie jestem :) ale skoro za Multiplayer odpowiada DICE to raczej tak będzie ;)...
Qbli widze że nie tylko ja nie lubię mDrn Wrfr2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirabaxior niestety prorokiem xDodi12xPL nie jest ale ma racje.
Przynajmniej gra będzie posiadała dedyki, rozbudowane opcje sieciowe i wojny klanów.
Skąd to wiem? Nie jestem "Prorokiem" ale ŻADNA GRA DICE (seria Battlefield)
nie ukazała się bez tych udogodnień które napisałem.
MW2 już może obgryzać paznokcie.
Bad Company 2 zje ją na śniadanie,
a najnowszy Medal of Honor pozamiata, po tym posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, właśnie obserwuje te screeny w nowym NEO+ ;> Gra zapowiada się miodnie, ale skoro za multi odpowiada DICE to nie kupie. MW2 po premierze mnie zniechęcił, więc nie wiem w co na multi będę grał nic mi nie pasuje. AvP pewnie i MAG zaspokoją potrzebe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż trudno uwierzyć że to silnik U3! Faktycznie podrasowali go tak że ciężko rozpoznać :D A przecież U3 jest bardzo charakterystycznym (z wyglądu) silnikiem. Zobaczymy jak to wszystko będzie się prezentowało po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taką modę na "tyranie czegokolwiek", bo inni też tak robią... Ludzie, opanujcie się... Czy większość z Was grała chociaż w MW2? Jasne, może się nie podobać, ale założę się, że większość tak ją krytykuje, bo inni też to robię, I LIKE IT!^^ tak samo było z vistą, a pewnie większość z Was jej używa... Lubię Viste, lubie MW2, MoH też może być dobry... Ech Ci fanboyie...
A screeny fajne, choć jeszcze nie z samej gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem za to, że dużo ludzi krytykuje
jeśli jakaś gra zawiera element który był w innej, albo jakiś pomysł na rozgrywkę.
Żyjemy w czasach gdy naprawdę trudno o trochę innowacji w grach.
Wiele pomysłów już wprowadzono w życie i naprawdę ciężko wymyślić coś nowego.
Uważam osobiście, że jeśli wzorce są dobre to twórcy powinni z nich czerpać.
Gdyby tego nie robiono, dalej tkwilibyśmy w epoce Tetrisa.

Sniper222 wymyśl Ty coś ciekawego. Chętnie się z tym zapoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze wrazenie zrobil na mnie ss z krajobrazem ggor. :)) A ten ogien wyglada troche sztucznie i jakby dopracowali jeszcze slady (tz. jakis kurz, odlamki skal, piasek) po pojazdach :) [tj. na ss z quadem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czy przypadkiem Modern Warfare 2 nie działa na Unreal Engine 3? Bo jeśli tak to chyba można spodziewać się niezłego działania gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 18:25, Econochrist napisał:

Ja zauważyłem za to, że dużo ludzi krytykuje
jeśli jakaś gra zawiera element który był w innej, albo jakiś pomysł na rozgrywkę.
Żyjemy w czasach gdy naprawdę trudno o trochę innowacji w grach.
Wiele pomysłów już wprowadzono w życie i naprawdę ciężko wymyślić coś nowego.
Uważam osobiście, że jeśli wzorce są dobre to twórcy powinni z nich czerpać.
Gdyby tego nie robiono, dalej tkwilibyśmy w epoce Tetrisa.

Sniper222 wymyśl Ty coś ciekawego. Chętnie się z tym zapoznam.


Nie twierdze ze to zły pomysł jest, i wcale tego nie krytykuje. Ten pomysł z kilkoma postaciami mi sie srednio podoba, co wcale nie oznacza ze musi byc zły, przekonamy sie jak gra wyjdzie, ale tu nie chodzi o SP tylko o MP. MP na silniku Frosta moze bedzie ciekawie niz w MW pożyjemy zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować