Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Assassin`s Creed III" z trybem multi i w Rzymie

50 postów w tym temacie

Taa. Też nie jestem pewien czy taka "walka eziich" byłaby fajna. W końcu na czym to by miało polegać? Na zabijani siebie nawzajem? Bo ja nie mam wielu pomysłów... A chodzi na pewno o dodatek, bo w trzeciej części pokierujemy na pewnno innym assassynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nowością właściwie jest jedynie miejsce akcji kolejnej marki AC. O tym, że powtórnie pokierujemy Ezio oraz, że dostaniemy w łapska tryb multi było już wiadomo. Żeby nazwać to "trzecim" Assassinem jest jeszcze trochę za wcześnie... Różnica między AC, a ACII bądź co bądź wynosiła prawie 2 lata i wątpię żeby przy trzeciej części była tak znacznie mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb multi do zrobienia będzie trudne ale nie niewykonalne. Może zrobią wyścigi do danego miejsca, lub zabawa w który team zabije więcej templariuszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do serii Thief powstał multiplayer (nieoficjalny, ale jednak), to czemu nie miałoby być go w Assasinie?
W sumie nie grałem w multi Thiefa, ale to raczej coś podobnego.

Co do samej serii Assain''s Creed - część pierwsza nie podobała mi się i żałuję wydanej na to kasy. dwójki nie kupię, chyba, że będzie w Kolekcji Klasyki kiedyś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 19:29, Erunn0 napisał:

Czyli nowością właściwie jest jedynie miejsce akcji kolejnej marki AC. O tym, że powtórnie
pokierujemy Ezio oraz, że dostaniemy w łapska tryb multi było już wiadomo. Żeby nazwać
to "trzecim" Assassinem jest jeszcze trochę za wcześnie... Różnica między AC, a ACII
bądź co bądź wynosiła prawie 2 lata i wątpię żeby przy trzeciej części była tak znacznie
mniejsza.


Stary, co Ty napisałeś?
Primo: Akcja ACII dzieje się o ile pamiętam 200 lat po "jedynce".
Secundo: To wszystko to są tylko kiepskie domysły autora newsu, których nie powinien tutaj wypisywać, a nie rzetelne informacje twórców.
Tertio: Przecież Rzym to nie jest nowe miejsce. W pierwszej części też tam byliśmy, a poza tym cała ta twoja wypowiedź jest bez sensu... Stary zacznij myśleć zanim zaczniesz pisać takie bzdury... To nie boli, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:23, Renzov napisał:

Stary, co Ty napisałeś?
Primo: Akcja ACII dzieje się o ile pamiętam 200 lat po "jedynce".

Jemu chodziło o różnice w datach premier AC1 i AC2.

Dnia 09.02.2010 o 20:23, Renzov napisał:

Secundo: To wszystko to są tylko kiepskie domysły autora newsu, których nie powinien
tutaj wypisywać, a nie rzetelne informacje twórców.

Gdzie domysły, tam domysły. Reszta to przekład doniesień godnego zaufania serwisu.

Dnia 09.02.2010 o 20:23, Renzov napisał:

Tertio: Przecież Rzym to nie jest nowe miejsce. W pierwszej części też tam byliśmy, a
poza tym cała ta twoja wypowiedź jest bez sensu... Stary zacznij myśleć zanim zaczniesz
pisać takie bzdury... To nie boli, serio.

"Tym razem jednak akcja" - faktycznie, ten zwrot sugeruje, że Rzym to całkiem nowe terytorium, co nie zmienia faktu, że teraz będzie to główny teatr działań, a nie poboczny.

Poza tym szacunek, bo dawno nie widziałem na oczy, aby ktoś pisał primo, secundo, tertio, a nie "pierwsze primo", "drugie primo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:29, Zaitsev napisał:

> Stary, co Ty napisałeś?
> Primo: Akcja ACII dzieje się o ile pamiętam 200 lat po "jedynce".
Jemu chodziło o różnice w datach premier AC1 i AC2.
> Secundo: To wszystko to są tylko kiepskie domysły autora newsu, których nie powinien

> tutaj wypisywać, a nie rzetelne informacje twórców.
Gdzie domysły, tam domysły. Reszta to przekład doniesień godnego zaufania serwisu.
> Tertio: Przecież Rzym to nie jest nowe miejsce. W pierwszej części też tam byliśmy,
a
> poza tym cała ta twoja wypowiedź jest bez sensu... Stary zacznij myśleć zanim zaczniesz

> pisać takie bzdury... To nie boli, serio.
"Tym razem jednak akcja" - faktycznie, ten zwrot sugeruje, że Rzym to całkiem nowe terytorium,
co nie zmienia faktu, że teraz będzie to główny teatr działań, a nie poboczny.

Poza tym szacunek, bo dawno nie widziałem na oczy, aby ktoś pisał primo, secundo, tertio,
a nie "pierwsze primo", "drugie primo"...


Dzięki. Przyznałeś się do błędów i przedstawiłeś mi moje, a to nie jest często spotykane na gram.pl. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:23, Renzov napisał:

(...)

Spokojnie człowieku. Jakbyś nie zauważył mój komentarz dotyczył newsa, a nie gry samej w sobie... Więc jakby nie było Rzym jako miejsce akcji następnego AC jest nową informacją (pozostałe wiadomości były już wiadome od jakiegoś czasu). Resztę zdaje się wytłumaczył Ci Zaitsev. Poza tym nie wymagajcie od człowieka, który spędził ostatnie 12 godzin w szkole, wielce poprawnej składni zdaniowej. Pewnie stąd te nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to będzie dodatek, bo jak nazwą to ACIII to uznam Ubi za ludzi lecących tylko na kasę. Trójka powinna mieć kompletnie inny historyczny setting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał trojkę w innych realiach (oby tylko nie XX wiek -_-).

A multiplayer w każdej grze budzi we mnie takie same, zerowe, zainteresowanie, więc tu będzie podobnie. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować