Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Assassin`s Creed III" z trybem multi i w Rzymie

50 postów w tym temacie

Myślę, że to będzie duże DLC z misją w Rzymie i multiplayerem. Co do multi, prawdopodobnie będzie to coś na wzór Splinter Cella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 22:09, Buhahahahaha napisał:

Nie wiem czemu mi się skojarzyło ale:

Główne zadnie trybu multi/coop- Zabij Cezara!

Ja bym się nie afiszował z taką nieznajomością historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 22:22, Cthulhu_X napisał:

> Nie wiem czemu mi się skojarzyło ale:
>
> Główne zadnie trybu multi/coop- Zabij Cezara!
Ja bym się nie afiszował z taką nieznajomością historii :)


Nawet nie czytałem newsa, tak mi się skojarzyło po tytule jak zobaczyłem na forum, więc postanowiłem to napisać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 21:46, Kadaj napisał:

Ja bym wolał trojkę w innych realiach (oby tylko nie XX wiek -_-).

A multiplayer w każdej grze budzi we mnie takie same, zerowe, zainteresowanie, więc tu
będzie podobnie. xP


Bo pewnie jesteś xboxowcem i nie chce Ci się (bądź nie możesz) zakładać konta Xbox live :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 22:37, Renzov napisał:

Bo pewnie jesteś xboxowcem i nie chce Ci się (bądź nie możesz) zakładać konta Xbox live
:).

Jedyną konsolą, jaką kiedykolwiek miałem jest Game Boy. xD

Gram na PC od ponad 10 lat. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 22:42, Kadaj napisał:

> Bo pewnie jesteś xboxowcem i nie chce Ci się (bądź nie możesz) zakładać konta Xbox
live
> :).
Jedyną konsolą, jaką kiedykolwiek miałem jest Game Boy. xD

Gram na PC od ponad 10 lat. : )

No to sorry. Cofam to co napisałem, ale i tak Twoja wypowiedź nie jest poprawna, bo najpierw używasz czasu przeszłego, a potem teraźniejszego... Musiałem się przyczepić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, mam nadzieje że to będzie jedynie dodatek, bo ten sam bohater w dwóch częściach był by trochę nudnym rozwiązaniem. A co do multi to ... ciężko cokolwiek powiedzieć, nawet nie wiedząc jak miał by on wyglądać.

Ale cóż najpierw trzeba zagrać w ACII na PC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie jest mowa o trzeciej części, a o samodzielnym dodatku do ACII. Tak przynajmniej mówiły wieści z przed tygodnia. Ubi ogłosiło, że kolejny AC będzie posiadał tryb multiplayer, ale ma nie być traktowany jako ACIII tylko jak ,, AC2,5". Co do informacji o AC możecie mi wierzyć, jestem redaktorem na fansicie tej gry i śledzę informacje dość pilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ponoć miała być trylogią, ale dla fanów AC więcej części to coś raczej dobrego niż złego ;). Ezio part 2? Why not.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w prowadzeniu trybu multiplayer. Wyglądałby on zapewnie mniej więcej jak tryb cooperation w Splinter Cell. Poza tym, wydaje mi się, że to będzie dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w AC? Czemu nie? Wyścigi asasynów po dachach, kto szybciej coś zrobi(zabije kogoś itp.). Może być ciekawie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie będzie "trójka", tylko takie AC 2,5. Twórcy po prostu chcą... Właściwie nie wiem co chcą zrobić. Sprawdzić jak wypadnie multi zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować