Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody od Western Digital!

48 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 17:57, Redjevel napisał:

Najlepszy konkurs jaki widziałem!! oczywiście chodzi tutaj o nagrody, przy jednym pytaniu
trzeba chwilkę pomyśleć, ale wystarczy poziom podstawowy z mnożenia i dzielenia :)

Po co komu dzielenie czy mnożenie, jest Google. ;P

A sposób wyłaniania zwycięzców jest doprawdy genialny, chciałbym korzystając z okazji pogratulować ekipie.
Nie ma jak dobra reklama, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim powodzenia w losowaniu, ale PS3 do mnie, ok? :) Gry dodane z konsolą Wam oddam w konkursie na GramSajcie, przyrzekam xD

EDIT: Jasne, właśnie zauważyłem sposób wyłaniania zwycięzców... Nienawidzę tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2010 o 19:54, Grey_Wolf napisał:

A sposób wyłaniania zwycięzców jest doprawdy genialny, chciałbym korzystając z okazji
pogratulować ekipie.
Nie ma jak dobra reklama, nie?


O jakim sposobie wyłaniania zwycięzców mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin iście wspaniały...
Biorąc pod uwagę czas rozpoczęcia (16.30) i wysłania mojego zgłoszenia (teraz), to mam jakieś... 0,00001% szans^^
No ale czekamy na wyniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 20:54, sirufok1987 napisał:

Regulamin iście wspaniały...
Biorąc pod uwagę czas rozpoczęcia (16.30) i wysłania mojego zgłoszenia (teraz), to mam
jakieś... 0,00001% szans^^
No ale czekamy na wyniki;)


Pomyśl o osobach które wysłały zgłoszenie w chwili rozpoczęcia, po czym przeczytały regulamin..

@ up

Po co google skoro wszystkie informacje jak zwykle są zawarte na stronie konkursowej? Ruszać łepetyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym fajniejsze nagrody tym mniejsza szansa, że je wygram :/
Nie jestem pesymistą ale wiem, że na wygraną mam raczej marne szanse.
A szkoda, byle jaki dysk z tych co są do wygrania, był by miłą alternatywą dla mojej 40GB Barracudy :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem regulamin (że też go od razu nie przeczytałem :/) iiii chyba zacznę szukać życia pozaziemskiego, prawdopodobnie mam większe szanse na sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co Wy nagle z tym kluczem tak wyskoczyliście :) Zawsze jest jakiś klucz wg którego się wybiera zwycięzców, czy jest taki czy inny - szanse są równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:28, Laid_back napisał:

Nie rozumiem, co Wy nagle z tym kluczem tak wyskoczyliście :) Zawsze jest jakiś klucz
wg którego się wybiera zwycięzców, czy jest taki czy inny - szanse są równe


Czy ja wiem czy takie równe. Skoro konsul tak uważa nie będę się kłócił :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:28, Laid_back napisał:

Nie rozumiem, co Wy nagle z tym kluczem tak wyskoczyliście :) Zawsze jest jakiś klucz
wg którego się wybiera zwycięzców, czy jest taki czy inny - szanse są równe


Dlatego, że to nie jest pre-order Wiedźmina, a co za tym idzie szanse na fajne nagrody mają spóźnialscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, chociaż nie wiem co oznacza spóźnialscy :) Nie wiesz przecież ile osób wzięło już udział - mniej niż 100 czy więcej niż 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 09:34, Laid_back napisał:

Nie, chociaż nie wiem co oznacza spóźnialscy :) Nie wiesz przecież ile osób wzięło już
udział - mniej niż 100 czy więcej niż 1000

Fajny pomysł na klucz. Na końcu moglibyście ogłosić pełną listę uczestników z kolejnością, aby każdy wiedział jak daleko był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze pokusa i wziąć udział trzeba, chociaż i tak nigdy nie mam szczęścia do takich konkursów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać...bardzo ciekawe nagrody ale przyznajmy się szczerze.....większości z nas i tak chodzi tylko o to PS3 xDD. Przynajmniej tak jest w moim przypadku ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować