Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody od Western Digital!

48 postów w tym temacie

gram.pl

Przygotowaliśmy dla Was niesamowite nagrody w postaci niezawodnych dysków twardych firmy Western Digital w tym Caviar Black 2TB! Oprócz tego możecie zgarnąć wymarzoną konsolę Sony PlayStation 3 z 250-GB dyskiem twardym i trzema grami.

Przeczytaj cały tekst "Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody od Western Digital!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no przydał by mi się taki dysk i PS3 bym nie pogardził.Warto brać udział w konkursie, tym bardziej że odpowiedzi można znaleźć w kilka sekund :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps3 :D Ochh jak chciałbym żeby moje marzenie się ziściło :) Ale no cóż trzeba mieć fart . Ja jeszcze nic nie wygrałem . Szkoda . Konkurs jak zwykle suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jak zwykle z fajnymi nagrodami. Chciałbym wygrać dysk (marzenia...) bo dwie konsole nie były by mi potrzebne, ale jak już bym wygrał PS3 to bym nim nie pogardził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jakbym wygrał dysk to bym go sprzedał i kupił ps3. :D Dlatego jakbym miał pierwszy raz wygrać, to niech od razu ps3 dają. : P Ale nagrody ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy konkurs jaki widziałem!! oczywiście chodzi tutaj o nagrody, przy jednym pytaniu trzeba chwilkę pomyśleć, ale wystarczy poziom podstawowy z mnożenia i dzielenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 zdejmują mi gips. Oby data ogłoszenia wyników (23), była równie wspaniałym dniem co 22 :P. Dysk mam mały, a raczej niewystarczający (160GB), więc jakąkolwiek nagrodą nie pogardzę :P.

Ale ja głupi swoją drogą. Najpierw obliczyłem ile emeptrójek wejdzie, a dopiero później spojrzałem na ''parametry'' dysku, gdzie było ładnie o tym napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest świetny, tylko te losowanie... Jak dobrze widzę w regulaminie to trzeba mieć dużo szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 18:43, BigLebowski napisał:

Ale ze mnie dupa wołowa ;-/. Mogłem najpierw przeczytać regulamin.

PS
Świetne nagrody :-).


Regulamin to podstawa :) Nawet zaznaczasz takie pole, że przeczytałeś i go akceptujesz :D

W konkursach zazwyczaj chodzi o dobrą zabawę a przy okazji zdobywanie nagród :)

Btw. Tego nie można na dzień dzisiejszy powiedzieć o grze-konkursie zorganizowanego przez Ubisoft mianowicie "Projek Assassin" gdzie nikt nie wycąga konsekwencji z łamania regulaminu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować