Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order Edycji Kolekcjonerskiej Final Fantasy XIII w sklepie gram.pl!

10 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 18:22, Mistic napisał:

I co z tego, że jest już u konkurencji? W którym sklepie cena za EK jest niższa niż tutaj?

I tu właśnie miałem Cię zaatakować, że są niższe ceny, ale po głębszej penetracji sytuacji rzeczywiście na gram.pl EK jest najtaniej : P. ŁoŁ! Dla kupujących to prawdziwy smaczek <zazdrosny>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem, gdzie jest taniej i specjalnie mnie to nie interesuje. Zamówiłem już gdzie indziej i nie chce mi się już tego odwoływać.

Tam jestem traktowany poważnie - gram.pl zabrało mi wszystkie wPLNy jakie sobie uzbierałem, więc prędzej trupem padnę niż coś tu zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Przecież te WPlny to była jedna wielka ściema, a teraz nie wiem czy wiesz punkty te zamieniły się na punkty CD-Projektu. Tam możesz za nie nabywać gry drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściema nie ściema, ale pierwszy sezon Sam & Max kupiłem dzięki wPLN za 17 złotych mniej niż wynosiła cena sprzedaży.

Teraz mam jakieś 130 punktów w Cdprojekcie - ale to nie wystarczy na żadną grę na gog.com .
Na pozycję konsolową nie mam szans tego wykorzystać.

Z mojej perspektywy była to zdecydowana zmiana na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie, jeśli zamówiłem tę kolekcjonerkę gdy była jeszcze za 219zł, a teraz jest za 259 to po jakiej cenie dostanę? Mogą podnieść mi kwotę do zapłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:30, Adasek13 napisał:

Niech ktoś mi powie, jeśli zamówiłem tę kolekcjonerkę gdy była jeszcze za 219zł, a teraz
jest za 259 to po jakiej cenie dostanę? Mogą podnieść mi kwotę do zapłaty?

Jeśli nie było wtedy powiedziane, że to cena promocyjna to mogą i pewnie to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować