Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard będzie sprzedawał... maskotki

22 postów w tym temacie

Wiedziałem, że do tego dohdzie, teraz brakuje tylko płatków sniadaniowych Azeroth, proszku do prania Blizzard i papieru toaletowego Lich King :P
Same maskotki, trzeba przyznać, są obrzydliwie brzydkie, dali chyba koreańczykom (bo chińczycy ich już nie lubią) do zaprojektowania, a nie tylko do produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:12, Galder_Grasfiord napisał:

Wiedziałem, że do tego dohdzie, teraz brakuje tylko płatków sniadaniowych Azeroth, proszku
do prania Blizzard i papieru toaletowego Lich King :P
Same maskotki, trzeba przyznać, są obrzydliwie brzydkie, dali chyba koreańczykom (bo
chińczycy ich już nie lubią) do zaprojektowania, a nie tylko do produkcji.


Akurat maskotki sa slodkie :D bardzo mi sie podobja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego maskotki moga byc a kod do gry na mini-peta nie? Mi akurat wisi kto z kim/czym chodzi/lata. Ale jesli bedzie slodkie i fajne to czemu by nie :D jezeli mini-ppety w grze maja wygladac jak te maskotki to ja jestem na tak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gryfek jest całkiem słitaśny. Do tego, maskotkę można zawsze komuś podarować, a kod na mini-peta zostawić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta fajne plusiaki lecz Polska nie jest na liście która może kupować u blizza różności ;/ gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 21:58, cio napisał:

Ta fajne plusiaki lecz Polska nie jest na liście która może kupować u blizza różności
;/ gg


Taaa... jasne. Nie podawaj prosze nie sprawdzonych informacji. Nie ma problemu z wysylka do Polski towarow zakupionych w europejskim sklepie Blizzarda. A pojawiaja sie tam zarowno gry jak i gadzety z logo Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować