Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake nie dotrze na PC

93 postów w tym temacie

Ładna bajeczka... a nie mogą po prostu powiedzieć "Chcemy żebyście kupowali X360 i gry za 200+ złotych zamiast na PC"... Ja pier... i jeszcze gadanie o tym że na kanapie i X360 będę miał "lepsze odczucia z rozgrywki"... litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no co za nowina... na grę czekam od dłuższego czasu, żeby nie długo przed premierą dowiedzieć się, że gra na PC nie wyjdzie -.- Decyzja microsoftu jest prosta... chce aby więcej xboxów się sprzedało... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... biorąc pod uwagę jakie wymagania miałby Alan na PC, ja raczej i tak bym się prędko z nim nie zapoznał. Na Xbox360 również u mnie szans dużych nie ma, ale nie wolno tracić nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by wygoda grania na kanapie z padem był prawdziwym powodem niewydania AW na PC.
Dzięki ci microshicie za wsparcie, jakie udzielasz swojemu cholernemu windowsowi i kłamstwa, jakie nam dyplomatycznie wciskacie.
Ciekawe, ile jeszcze gier zmieni status z multiplatformy na "xbox 360 exclusive" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno my, jak i Remedy mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu gier na PC, ale w tym wypadku Xbox 360 jest jedyną platformą, na której mogliśmy w pełni oddać doświadczenia płynące z gry w Alan Wake - tak swoją decyzję tłumaczy Microsoft.
Dawno nie słyszałem bardziej idiotycznego tłumaczenia. Tzn co ma Xbox takiego, czego nie ma przeciętny PC (czasem przy odrobinie wysiłku)? Tzn ludzie którzy kupują PC nie mają wygodnych kanap czy foteli? A może do PC nie można podłączyć pada? Co za marketingowe brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam wydaje się że wyjdzie za powiedzmy pół roku. Choć osobiście na ten tytuł nie czekam ale przyznaje może być ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 15:21, nVid napisał:

Zarówno my, jak i Remedy mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu gier na PC, ale
w tym wypadku Xbox 360 jest jedyną platformą, na której mogliśmy w pełni oddać doświadczenia
płynące z gry w Alan Wake - tak swoją decyzję tłumaczy Microsoft.

Dawno nie słyszałem bardziej idiotycznego tłumaczenia. Tzn co ma Xbox takiego, czego
nie ma przeciętny PC (czasem przy odrobinie wysiłku)? Tzn ludzie którzy kupują PC nie
mają wygodnych kanap czy foteli? A może do PC nie można podłączyć pada? Co za marketingowe
brednie.


Wszędzie te stereotypy, przecież to oczywiste, że ja jako PCtowiec nie posiadam stojącej za mną wygodnej kanapy, pada też nie mógłbym podłączyć pod PC; to jest po prostu tak oczywiste jak to, że każdy Arab jest terrorystą, nie umniejszając przy tym Arabom, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jena, i po co to biadolenie.I tak wyjdzie na PC, kwestia czasu. Myślą że ludzie są głupi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nie od dziś, że gier na PC nie opłaca się robić...
Bo....
I tak sprzedają się za połowę ceny tego co wersje konsolowe...
totalnym złodziejstwem jest to, by krzyczeć za taki tytuł podczas premiery 200 złotych, cóż takie realia rynku, szkoda tylko, że jesteśmy tak rąbani w dupsko przez producentów, zwłasza u nas - kraju w którym zarobki są znacznie niższe od tych eurppejskich, co śmieszne na przykład takiego Heavy Rain-a na PS3 na brytyjskim amazonie można kupić taniej niż w polsce - smutek tylko pozostaje, albo też liczenie na to, że może w końcu będziemy zarabiać po te 30 złotych na godzinę tak by do południa spokojnie zarobić sobie na jakąś gierkę ale co tam ja sam posiadam PS 3 i PC-ta i naprawdę tytuł ALan WAke wyglądał ciekawie, nie ma go na PC? Nie szkodzi jeden tytuł z listy mniej a dla Microsoftu go..... lalala yourself..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gadają że PC to platforma M$. Bzdura. Teraz to wyraźnie widać chociaż już przy Fable II i Gears of War 2 to było widać.

Cóż Alan zapowiada się na grę dobrą ale nie zależało mi bardzo żeby zagrać. Choć będę oglądał gameplaye i patrzał w co nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 15:28, SKIL napisał:

Jena, i po co to biadolenie.I tak wyjdzie na PC, kwestia czasu. Myślą że ludzie są głupi
czy co?


Jaaasne. Wydanie Fable 2 czy Gears of War 2 na PC też miało być "kwestią czasu".

Powód jest prozaiczny - wydali miliardy na swoje pudło, Sony depcze im po piętach ze swoim pudłem, więc na gwałt próbują odzyskać tyle pieniędzy, ile się da.
Co mnie denerwuje to nie fakt, że wersję pecetową skasowali (było to pewne), lecz to, że swym jakże żałosnym tłumaczeniem obrażają inteligencję osób ich wypociny czytających. Tylko ostatniej klasy kretyn uwierzyłby w te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie jest o tyle głupie nie dla tego że wyklucza platformę PC ale dla tego że nasuwa pytanie to dlaczego ta gra nie pojawi się na PS3? Przecież to też konsola jak x360. Odpowiedź już mamy, M$ i jego kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować