Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake nie dotrze na PC

93 postów w tym temacie

A niech sobie ja w nos wsadzą !!! I inne gry też
Robią nam łaske czy wydadzą na PC, czy nie!
Nie zbiedniejemy a kase mozemy wydac na inne lepsze produkcje.
A oni niech traca fanów, potencjalnych klientow i KASE
PZdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Ty udowadniasz że nie można z tobą porozmawiać. Nie wiem czy dla ciebie to jest normalne ale dla mnie wolność wyrażania słowa jest ok. Skoro o to się chcesz kłócić to proszę bardzo ale przyCHAMowałbyś z tymi głupimi wnioskami bo to naprawdę Cię poniża a ja nie lubię "rozmawiać" z takimi ciućmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl Rotfl Rotfl.
No nie. Kiedyś promowali tę grę jako "kolejną po Crysis wykorzystującą DX10". Teraz mówią, że nie wyjdzie na PC''ty [choć konsole nie mają bibliotek zbliżonych możliwościami do DX10].
Swoją drogą - dlaczego Micro$hit za mnie zadecydował jakoby lepiej będzie mi się grało na konsoli, której nie mam? Może i lepiej jest na X-pudle przed wielkim telewizorem i z padem w ręku [btw że niby wcale nie mam pada i wcale nie mogę sobie podłączyć komputera do TV co już wielokrotnie przy wielu produkcjach robiłem], ale co z tego? Odcinanie części graczy, którzy z pewnych względów nie chcą sobie pozwolić na konsolę jest dość... marketingowym posunięciem [coby nie pisać, że głupim].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 22:38, Dexter_McAaron napisał:

Link kiedyś zasponsorowany przez hallasa albo Sounda (pardon panowie, nie
pamiętam już).


Zgadza się, a jeszcze wcześniej podawałem go ja, ale pierwszy był ROTFL.
http://adrianwerner.wordpress.com/

Autor bloga jest redaktorem GOL-a.

A co do newsa - na pohybel korporacjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 11:58, Kirabaxior napisał:

Natomiast tytuł 4 - owszem, na PeCeta
wyjdzie. Ale później pojawi się ona na konsole, tak jak część trzecia. Chyba, że EA zmądrzeje
i stwierdzi, iż słaba sprzedaż konsolowego wydania gry oznacza fakt, iż RTSy na konsole
się nie nadają ;)


Trójka była zapowiadana na konsole od początku. Miała mieć opóźnienie w stosunku do PC, ale zapowiadana była. Tymczasem część 4 wychodzi za miesiąc, a o konsolowym porcie cisza. Wiięc chyba EA zmądrzało pod tym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malo tego, dema AW wykorzystano jeszcze na tech-konferencji promujacej nowa (wowczas) technologie wielordzeniowa procesorow Intela - reklamowano tym pc hardware a na koncu wielki Bill pokazal srodkowy palec tym, ktorzy zainwestowali w ten pic; Nieladnie- jak sie zacheca do inwestycji w nowe technologie i systemy je wspierajace za pomoca konkretnych tytulow, to wypadaloby dac okazje do skorzystania z nich;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie M$ jest maksymalnie bzdurnym PR (bo wiadomo o co tak naprawdę chodzi)... ale - czy jest ktoś kto naprawdę nie spodziewał się takiego obrotu sprawy ?

Microsoft mniej więcej dwa lata temu zrozumiał dwie rzeczy - to exclusivy (rzadkość dzisiaj, bo każdy deweloper woli zrobić grę X na wszystko na czym sie da grać, żeby zmaksymalizować zyski ) sprzedają platformy lub hardware (procesory, karty grafiki, itp.) Sony zrozumiało to już dawno temu. To raz. Dwa - posiadanie dwóch "platform" do grania - X360 i Windows (reklamowany m.in. jak najlepszy system dla gracza) to jest sprzeczność interesów. Ktoś w tej korporacji wreszcie to zauważył - wydawać tu i tu sie nie da. Przy konsolach nie tędy droga.

Oczywiście szkoda, że wersja pecetowa się nie ukaże, ale - c''mon nie takie rzeczy się w tej branży zdarzają. Xboxowy "World in Conflict" poszedł w piach pomimo tego że gra była skończona i gotowa do wysłania do tłoczni. Po prostu Ubi, które w miedzyczasie przejęło Massive tak zadecydowało.

Takie jest życie. Nie wszystkie gry wychodzą na wszystko (rzadkość dzisiaj - ale tak jest), konsolowcy nie dostaną np. nowego C&C, bo "trojka" na konsolach zeszła słabo.

Oczywiście najbardziej może wkurzać to "pierdolenie o Szopenie" - ale MS nie jest tu wyjątkiem. Sony przy praktycznie każdym swoim exclusive podkreśla że "jest mozliwy tylko na PS3". Na podwórku pecetowym ? Jest tak samo - Crytek przy Crysisie nieraz podkreślał "że w takiej formie bla, bla, bla gra jest mozliwa tylko na PC, bla, bla, bla". Nie ma się o co burzyć, nie trzeba po prostu być naiwnym - liczą się interesy. Pecetowy Alan Wake miał wykorzystywać quady i działać tylko pod DX 10 i Vistą (i co oczywistę - "Siódemką"). Ponoć 40% graczy pecetowych wciąż jedzie na XP. Wniosek jest oczywisty - szkoda czasu, kasy i zachodu na wersję PC. To jest biznes. Dla korporacji liczą sie kalkulacje i przewidywane słupki sprzedaży. Widac te były za niskie :/

O ile jeszcze potrafię pojąć oburzenie, to nie rozumiem po co plucie na samą grę, która zapowiada sie przeciez wysmienicie. Jak czytam że gra nagle jest gniotem, bo nie wyjdzie na PC to mi ręce opadają. Szkoda nawet to komentować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to niektórzy fanboje mówili w innych tematach, ja sobie pogram na xboxie, więc fajnie, a na pc ludzie sobie nie pograją, więc jeszcze fajniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij wreszcie czytać co Ci NVid wypisuje albo zamilcz. Cały czas mijasz się z meritum tematu i olewasz argumenty.
Swoją drogą wysyłasz swoje poglądy na forum internetowym i boisz się wystawiać je na krytykę - jeśli tak bardzo przeszkadza Ci rzeczowa dyskusja sugeruję zmianę tematu/forum/zajęcia. Jestem pewien że znajdziesz coś dla siebie.

Szkoda mi AW, szkoda. Miałem nadzieję na popykanie sobie na pececie w grę spod pióra Sama Lake''a i kolejną porcję grafomańskich ;) rozmyślań bohatera. Bełkotu MS nie skomentuję, bo niema czego komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować