Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asus G73Jh - nowy laptop dla graczy

30 postów w tym temacie

Ja bym to nazwał:
Asus G73Jh - nowy laptop dla bogaczy...
Koszt produkcji tego laptopa jest 70 % mniejszy od ceny. Tak się zbija forse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nono laptopik fajniutki lecz kaski brak, ale niechce zgadywać ceny tego sprzętu bo bym chyba padł na plecy i żłówia udawał.;) hheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie jeszcze uwage na jedno - to ''bydle'' wazy prawie 4kg. Moj ma jakies 2.3/2.5kg i wydaje mi sie ciezki na dluzsze trasy. nie chcialbym taszczyc takiej kobyly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 13:47, Piotrek_K napisał:

Zwroccie jeszcze uwage na jedno - to ''bydle'' wazy prawie 4kg. Moj ma jakies 2.3/2.5kg
i wydaje mi sie ciezki na dluzsze trasy. nie chcialbym taszczyc takiej kobyly ;)

Mój Asus 17" też waży 4 kg :) Jak go noszę czasami na uczelnię to aż bolą plecy :D

Ale robi mi za konsolkę - pad + TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bateria w takim kombajnie to dodatek, może na oszczędzaniu energii i wifi uda ci się sprawdzić pocztę email :D No a tak ogólnie do 10k pewnie w cenie się zmieści. W życiu nie wyszedłbym z takim czymś na ulicę, a w domu to chyba bym z nim spał. Zresztą, po co mi taki laptop, wolę stacjonarnego PCta, który za cenę tego lapa będzie x3 mocniejszy. A i tak to jest kloc i raczej daleko z nim nie polecisz na baterii...ba na niej nawet grać się nie da, bo grafa dostaje za mało mocy. No a jak na upartego chcesz jechać gdzieś to i PCta wrzucisz w samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh patrząc na tego laptopa a na mój to widać że technika trochę się rozwinęła. Ale dopóki mój lap działa i mogę sobie w baldura i herosy pykać nic mi więcej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczego sobie sprzęt przydał by się gdyby nie wiadomo ile on kosztuje niemniej niż 5000zł nie będzie

to jest pewne ale nigdy nie wiadomo ale ja zostaje narazie przy poczciwym stacjonarnym PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie wymienił PC na laptopa... Laptopy są zazwyczaj droższe i nie nadają się moim zdaniem do grania. W shootera (online) nigdy bym nie pograł i się zawsze grzeją strasznie :/ I jak zawsze koszt laptopa jest większy niż PC, a ten laptop Asusa na pewno kosztuje sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer można od jakiegoś czasu zamawiać w różnych źródłach - najbardziej ekskluzywna wersja kosztuje od 5700 do 6900 zł (w zależności od tego, czy kupujemy sprowadzanego ze Stanów, czy korzystamy z polskiego sklepu). Zdjęcie umieszczone na gram.pl nie przedstawia tego modelu. Obecnie jest to chyba najlepszy laptop dla graczy (można na nim grać we wszystko, a do tego kosztuje 1/3 tego, co najlepsze Alienware). Ja poczekam na recenzje tego komputera (wcześniej chciałem kupić Dell Studio 1747 z FullHD, ale komputer okazał się być porażką - wystarczy przejrzeć fora internetowe, więc cieszę się, że się wstrzymałem:) i jeśli wszystko będzie O.K., na pewno go kupię (pozostaje zastanowić się tylko nad tym, czy warto wydać dodatkowe 1100 zł za polski sklep i polskiego Win 7... Bo gwarancja i tak jest globalna, ale trochę boję się dokonywać przedpłaty u niepewnych (jakby nie było) dystrybutorów, bo to jednak poważny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to i lepiej że na razie cena nie jest jeszcze znana bo marzenia tak szybko nie pryskają ;] chociaż ja jakiś czas temu już o tym lapku czytałem i sprawdziłem cenę na ebay''u wynosi ona prawie 1700$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarny jest! ... :P... Albo moze ma powloke pochlaniajaca fale radiowe?

PS. Tez sie zastanawiam. Ale to pewnie ''chłyt matetingowy'' z tym F-117.

A jednak nie. Ale to nie moja wina, ze newsmani z gram.pl nie potrafia znalezc grafik przedstawiajacych dany model. Laptop o ktorym mowa w newsie wyglada tak:
http://www.chip.pl/blogi/mobileblog-wszystko-o-sprzecie-mobilnym/2010/02/asus-g73j-notebook-stealth-zabojczo-szybki-zabojczo-cichy-zabojczo-czarny
I tutaj rzeczywiscie widac troche podobienstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 16:26, Gregario napisał:

może to i lepiej że na razie cena nie jest jeszcze znana bo marzenia tak szybko nie pryskają
;] chociaż ja jakiś czas temu już o tym lapku czytałem i sprawdziłem cenę na ebay''u
wynosi ona prawie 1700$


Cooooooooooo ????? Już ci wierze :P

Jeśli to będzie kosztować 1700 dolców to ja już go zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy aż taki drogi nie jest biorąc pod uwagę że najdroższa wersja dostępna w Polsce ma kosztować 6669zł a ma w sobie mieć: Core i7-720QM, 8GB DDR3, 2x 500GB dyski twarde oraz Radzia 5870 1GB (który bije na głowe najwydajniejsze obecnie karty graficzne od Nvidii dla laptopów), a najtańsza 5900zł - Core i5-520, 4GB, 2x 320GB i 5870 1GB.

Co do wyglądu nie mam pojęcia dlaczego wszelkie PL serwisy powielają ten sam błąd... na zdjęciu nie jest G73JH lecz wersja starsza.

Tak wygląda nowa maszyna od Asusa:

20100213172815

20100213172819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować