Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asus G73Jh - nowy laptop dla graczy

30 postów w tym temacie

Cztero-kilogramowy piekarnik do grzania jajec :P Podziękował...
Inna sprawa, że jak na lapa z takim konfigiem jest tani jak barszcz. Tyle, że i tak lepiej kupić mocną stacjonarkę + budżetowy lapek do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 16:44, TetraGramaton napisał:

Cooooooooooo ????? Już ci wierze :P

Jeśli to będzie kosztować 1700 dolców to ja już go zamawiam.

a czy tak trudno sprawdzić sobie samemu w internecie?
http://cgi.ebay.pl/ASUS-G73JH-A1-17-3-Quad-Core-i7-8GB-DDR3-1TB-Blu-Ray_W0QQitemZ160392555680QQcmdZViewItemQQptZLaptops_Nov05?hash=item2558242ca0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć w czym tkwi haczyk ?
Laptop który kosztuje 5000 zł z takimi parametrami powinien kosztować więcej.
Jak bym chciał kupić kompa z takimi osiągami w desktopie + monitor to musiałbym wydać prawie tyle samo.

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak jest ?
Przecież laptop z takimi osiągami powinien kosztować pół raza tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem w czym tkwi haczyk: w procesorze. Ma stanowczo za małe taktowanie nawet jak na 4 rdzenie to mój 2 rdzeniowy amd ma lepsze taktowanie niż ten intel i7-820QM. Niby na stronie pisze że na funkcji turbo ma 3.06GHz, ale pytanie ile czasu na tym trybie wytrzyma bateria przy grach? 20 min? 30 min? Trzeba poczekać aż będzie jakaś informacja ile trzyma bateria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 10:46, michalmx0 napisał:

Trzeba poczekać aż będzie jakaś informacja ile trzyma bateria.

to jest DTR, wiec bateria to tylko wątpliwy dodatek... to ma byc wydajne, nie energooszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 10:46, michalmx0 napisał:

chyba wiem w czym tkwi haczyk: w procesorze.


Bzdury piszesz, procesor ten jest 2x wydajniejszy od twojego AMD... Bateria w nim trzyma 1,5h (poza tym to nie jest sprzęt do grania na baterii) - poczytajcie pierwsze recenzje użytkowników którzy już go dostali (farciarze...).

W czym tkwi cenowa niespodzianka? Tym ze ASUS zaczyna się liczyć z mniej zamożnymi graczami, eksperymentalne G51J czy G60J po 5000zł czy 6500zł sprzedawały się jak bułeczki tak i u nas jak za granicą, dlatego nie doszukujcie się w cenie jakieś pułapki. Oczywiście u nas najwydajniejsza konfiguracja będzie kosztować 6669zł zamiast niecałych 5700 w przeliczeniu z USA, ale jednak i tak jest to smakowity kąsek zważywszy że zaczynają się trudności z dostawami tego sprzętu.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować