Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak wygląda interfejs w Two Worlds II?

19 postów w tym temacie

Czekam na tę grę, choć nie nastawiam się na nic genialnego, ale liczę, że będzie co najmniej o 1,5 oczka lepiej niż w przypadku "jedynki". Po screenach zresztą widzę co rusz jakieś pomniejsze babole graficzne, a tak się grafiką chwalą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno po screenach jak i trailerach nie spodziewam się gry dobrej. Średnia - może. Miło by było jakbym się mylił, ale są pewne produkcje, których materiały promocyjne mają taki specyficzny wygląd, że od razu czuć że hicior to to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 1 grałem przez godzinę po czym odstawiłem na półkę ponieważ miałem straszne problemy z przeciwnikami. Po dwóch miechach wróciłem do niej i im dalej brnąłem tym bardziej się wkręcałem. 2 może nie mieć rewelacyjnej grafiki ale jeśli fabuła będzie lepsza to na pewno w nią zagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oprawie wizualnej aż tak bardzo mi nie zależy (interefejs musi być przede wszystkim wygodny), jeżeli będzie równie dobra jak część pierwsza to na pewno ją kupię:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tym jak mialem ogromne problemy z aktywacja jedynki ktorej wydawalo sie ze jest nieoryginalna mimo ze kupilem ja zafoliowana w gram.pl co zaowocowalo tym ze nawet raz nie zagralem w legalnie kupional gre watpie zebym zabaral sie za 2 czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 17:18, kiczka116 napisał:

szczeże muwiąc to w tą Polską gre nie zagram, ale w Wiedzmina 2 to z miłą chęcią.:)


Ech... Język polski naprawdę boli...

Dnia 13.02.2010 o 17:18, kiczka116 napisał:

Te scriny to chyba ktoś z monitora przerysował tępym ołówkiem.


Narysujesz lepsze zastruganą kredką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety bedzie to raczej słaba gra... miało być pieknie w 1cz. a wyszła kicha a tyle obietnic. Cz 2 pewnie tez bedzie taka sama i pozniej do gazet gre wypuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 16:38, kotlecik5 napisał:

Oblivion? :P I czemu dowiadujemy się tego od Niemców skoro to jest polska gra -.-

No nie? Na razie wszystkie informacje o jakich się dowiadujemy, pochodzą z Niemiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku obrazkach i jakimś trailerze już wiecie że nie zagracie.
Ja poczekam na jakieś recenzje i opinie graczy po premierze gry.Cudów nie oczekuję rzecz jasna , ale liczę że gra będzie trzymać poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie lepsza od jedynki.
W sumie jedynkę dobrze wspominam, chociaż wymagająca to ona nie była (po ubiciu wszystkiego na mapie nawet ostatni boss był łatwiutki - nawet na najtrudniejszym poziomie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 16:24, Sarturias napisał:

Przecież to jest jeszcze gorsze wizualnie od Obliviona :/


Uadnie jest, nie maruć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale gniotka i kaszankę czuję, zwłaszcza po jednym z filmików jakie widziałem na GT. Oczywiście mam nadzieję, że się mylę i będzie to całkiem niezła gra, a ten filmik był tylko nieszczęśliwym wypadkiem, który nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was jak można wieszać psy na tytule, który jeszcze nie ujrzał światła dziennego.
1 była znakomita nie wiem skąd tu jakieś żale... jeśli chodzi o całokształt to biła na łeb II również będzie takie tandeciarskie syfy jak cukierkowy i błyszczący oblivion i zabugowany gothic III.

Ja rozumiem, że jak się posiada archaiczną grafikę to nawet zwiastun TW II może się nie podobać.\

Dla wszystkich niedowiarków:

TW II zmiecie konkurencję i graficznie i technicznie ( płynność działania cudowna)

Konkrety:

Silnik graficzny znany wam z TW1 został rozebrany do 0 i złożony ponownie. Jednocześnie będąc rozbudowanym i rozszerzonym. Zatem TWII pójdzie prawie na maksa nawet na karcie gf 8600 GT
(wg zapewnien twórców ; ) )
Nie ma mowy o czymś takim jak dławienie się podczas grania jak np w Risen.

Jeśli chodzi o szybkość to II będzie się włączać i ładować mapy znacznie szybciej niż 1 przy mniejszej konsumpcji ramu.

Dlatego też gra jest tak długo robiona. Ludzie z RP chcą uniknąć tych drobnych wpadek jakie miały miejsce w 1. Eliminując wszyskie możliwe błędy w II.
Dostaniecie do swoich rąk produkt crpg oszlifowany i świecący jak diament.

Skąd ja to wiem?

Miałem przez pewien okres czasu roku pańskiego 2008 być moderatorem na nieoficjalnej polskiej stronie o
TW i TWII stąd znam dokładne szczegóły. Wszystkich rzecz jasna zdradzić nie mogę i jak czytam wypociny co niektórych osób mieszające tą grę z błotem to mnie krew zalewa bo nie znacie szczegółów i spekulujecie.
Bardzo często mylnie i niesłusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować