Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 a Natal i ARC

32 postów w tym temacie

Ehmm... Wiedźmin wymagający biegania przed telewizorem i udawania, że macha się mieczem? Broń nas przed tym o wielki stwórco. Choć trza przyznać, że byłaby to dobra rzecz dla tych wszystkich otyłych konsolowców. ;) (A i żeby się nie zaczęło. TO BYŁ RZECZ JASNA ŻART. Mój sarkazm zresztą też). :P

Z drugiej jednak strony zrobienie cRPGa wymagającego do sterowania jednej z tych dwóch technologii mogłoby być czymś ciekawym i wprowadziło by jakiś powiew świeżości do tego gatunku. Z drugiej jednak strony, producencie pewnie skupili by się wyłącznie na tym, żeby machanie wyimaginowanym mieczem było fajne, więc nie skupiliby się tak bardzo na fabule. O... ale za to Diablo? Ręce naprawdę nabrałyby na masie mięśniowej od tego ciągłego udawania uderzania w co popadnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2010 o 20:34, Reffanov napisał:

Playstation 3 zostało złamane przez crackera, jeśli mnie pamięć nie myli, 23-27 (nie
pamiętam dokładnie) Stycznia 2010. ;)

A po co łamać zabezpieczenia? Wystarczy "Żółty Pies", ale, że koszt płyt BD jest wysoki i jest to nieopłacalne...
A, i w wersji Slim "Żółty Pies" nie działa. Zgadnij z jakiego powodu Sony zablokowało możliwość instalacji tego systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 18:22, Vernio napisał:

Brał ktoś w ogóle pod uwagę możliwość tego, że Wiedźmin 2 będzie obsługiwał Natala albo
kontroler Sony?


Nikt rozsądny nie brał, ale liczy się news - czyż "Natal" i "Wiedźmin 2" nie brzmią ekscytująco w jednym zdaniu i obok siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie myślę, że CD Projekt Red czeka, aż ktoś z Sony, albo MS zaproponuje konsolowego exclusiva na swoją platformę. ;) Taka luźna myśl, która pewnie bardzo odbiega od rzeczywistości. Osobiście chciałbym, żeby gra trafiła na obie konsole nowej generacji, chociaż sam będę grał na blaszaku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2010 o 21:26, Growin napisał:

A po co łamać zabezpieczenia? Wystarczy "Żółty Pies", ale, że koszt płyt BD jest wysoki
i jest to nieopłacalne...
A, i w wersji Slim "Żółty Pies" nie działa. Zgadnij z jakiego powodu Sony zablokowało
możliwość instalacji tego systemu?


Nie nie wystarczy dystrybucja yellow dog, bo nie ma ona dostępu do podsystemu grafiki 3D, a sprzętowy klucz szyfrujący nie został jeszcze złamany, a bez tego nie ma mowy o żadnym odpalaniu pirackich gier.

To złamanie o którym pisał Reffanov na dobra sprawę jest nieprzydatne. Koleś dobrał się tylko do pamięci operacyjnej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News wyciągnięty z tyłka. CDP nie potwierdziło w żaden sposób, że Wiedźmin będzie powstawać na konsole, a Wy się ich pytacie, czy będzie obsługiwał dedykowane im kontrolery? Gdzie tu logika?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak czytam te posty o łamaniu zabezpieczeń na PS3 to aż mi się płakać ze śmiechu chce. W tamtym roku był już odpalane na konsoli "spiracone gry". Nikt nie piraci tych gier bo to się nie opłaca. "pirat" w przeliczeniu wycgodzi prawie 1/2 orginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 13:58, Rojo napisał:

jak czytam te posty o łamaniu zabezpieczeń na PS3 to aż mi się płakać ze śmiechu chce.
W tamtym roku był już odpalane na konsoli "spiracone gry". Nikt nie piraci tych gier
bo to się nie opłaca. "pirat" w przeliczeniu wycgodzi prawie 1/2 orginała

Lepiej by było kupić dysk 250-500gb i zgrywać gry na dysk i odpalać je. Jak złamali ps3 to i wymyślą sposób na tańsze piracenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby jednak nie wymyślili-nie życzyłbym sobie piractwa na ps3; Jak mnie na coś nie stać to poprostu nie kupuję i nie bawię się;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować