Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Lekkoatletyka

405 postów w tym temacie

Nie wiem szukałem podobnego tematu i nic nie znalazłem... jeśli coś takiego już istnieje to proszę podać mi link, a ten zamknąć. Otóż zgromadziliśmy się tutaj żeby wypowiadać się swobodnie na temat lekkoatletyki i wszystkim co z nią związane... Obecnie odbywają się Halowe Mistrzostwa Świata w Moskie i mamy już dwa medale... brązowy Chojeckiej i srebro Rogowskiej... Osobiście powiem, że najchętniej oglądam właśnie skok o tyczką. Moim zdaniem jest to bardzo widowiskowa dyscyplina i na dodatek z udziałem Polski... co wy sądzicie o lekkoatletyce? Piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 18:42, CH1CKEN napisał:

A mnie lekkoatletyka kojarzy się z czwartkami lekkoatletycznymi w podstawówce! :D

Właśnie wkroczyliśmy w temat lekkoatletyki w szkołach... ja swoimi wynikami nie będę się chwalił, bo powiedzmy, że nie ma się czym chwalić... pamiętam te biegi na 60m, skow dal, rzut piłeczką palantową... Nie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Tego mi było potrzeba :)
Bardzo dobrze, że założyłeś ten temat. Sam miałem na to ochotę, ale miałem smutne doświadczenia z czasów MŚ na otwartym stadionie (jeszcze na starym forum). Wtedy prawie nie było dyskutantów, a sam ze sobą nie chciałem polemizować.
Prawda jest taka, że kibiców l.a. niestety prawie nie ma i chyba niewielu się tu dopisze (nie licząc spamerów).
Jakiś czas temu zastanawiałem się czy nie założyć wątku typu: Wszystkie pozostałe sporty, ponieważ co jakiś czas zdarza się coś niekoniecznie związanego z piłką nożną i nie ma gdzie o tym porozmawiać.
Może jeszcze warto wrócić do tej myśli :)

A żeby nie było całkiem OT, to cieszę się z dzisiejszych 2 medali. Ponadto bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie Ewelina Sętowska na 800m. Biega jak rutyniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program na dziś:
12 marca - niedziela

08:00 siedmiobój 60 m ppł.
08:20 4x400 m kobiet półfinały
08:40 4x400 m mężczyzn półfinały
08:50 siedmiobój tyczka
14:00 tyczka mężczyzn finał
14:05 w dal kobiet finał
14:10 siedmiobój 1000 m
14:20 kula kobiet finał
14:30 400 m mężczyzn finał
14:50 400 m kobiet finał
15:10 800 m kobiet finał
15:15 wzwyż kobiet finał
15:35 trójskok mężczyzn finał
15:40 3000 m mężczyzn finał
15:55 4x400 m mężczyzn finał
16:15 1500 m kobiet finał
16:35 800 m mężczyzn finał
16:55 4x400 m kobiet finał
17:30 ceremonia zamknięcia

> A-cis
Fakt w Polsce nie ma wielu kibiców l.a., a szkoda, bo dosyć fajnie się je ogląda. ;) Ten pomysł na Wszystkie pozostałe sporty nie byłby zły, przynajmiej może kilka osób by tam pisało... jak widać ten temat też potwierdza, że mało jest kibiców l.a. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już jesteśmy po porannych zawodach. Obie nasze sztafety 4x400m awansowały do finału.
Szczególnie dobre wrażenie zrobiła sztafeta męska, która uzyskała drugi (za USA) czas. Myślę, że mamy szansę na medal zwłaszcza że Jamajka i Bahamy się nie zakwalifikowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj rozwaliła TVP przerywając transmisje podczas wchodzącego w decydującą fazę konkursu skoku o tyczce kobiet :/ tylko pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 10:53, Valdgir napisał:

A mnie wczoraj rozwaliła TVP przerywając transmisje podczas wchodzącego w decydującą fazę konkursu
skoku o tyczce kobiet :/ tylko pogratulować

Fakt nasze tyczkarki w powietrzu, a pokazywali kibiców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 11:56, Kukowsky napisał:

> A mnie wczoraj rozwaliła TVP przerywając transmisje podczas wchodzącego w decydującą fazę
konkursu
> skoku o tyczce kobiet :/ tylko pogratulować
Fakt nasze tyczkarki w powietrzu, a pokazywali kibiców...

To też, ale chodzi mi przerwanie trnsmisji, no niestety nasz czas antenowy sie konczy...Anna Rogowska zaliczyła 1.70 ale musimy sie pożegnać i bach reklamy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie zimowych IO też robili takie numery :)
Na szczęście złotousty red.Szaranowicz wciąż w formie: pokazują jakiś wielobój a nasz komentator filozofuje "...taak,ta konkurencja wymaga wszechstronności,bo mamy tutaj i pchnięcia(bo akurat pchały kulą:) i ...eeeeeeeeeee hm eeeeeeee...",na to drugi red.scenicznym szeptem:"biegi,skoki" i Szaranowicz z ulgą "biegi,skoki..." ;)
A o rzutach mu nie podowiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kibicujecie tylko Polakom?
Ja trzymałem kciuki m.in. za Isinbajewą (liczyłem na rekord świata), Lebiediewą (pamiętacie ostatnie HMŚ - dwa razy poprawiała RŚ), Holma, ....

Szkoda że nie przyjechała Bergqvist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:10, ddd-d2 napisał:

Czy kibicujecie tylko Polakom?
Ja trzymałem kciuki m.in. za Isinbajewą (liczyłem na rekord świata), Lebiediewą (pamiętacie
ostatnie HMŚ - dwa razy poprawiała RŚ), Holma, ....

Szkoda że nie przyjechała Bergqvist.

Jeśli chodzi o Isinbajewą, to oprócz patrzenia na jej skoki - warto też "zawiesić na niej oko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o stosunkowo nowych zasadach falstartu (tj ze obojetnie kto jako drugi popełni falstar to dyskwalifikacja)?? ja uważam że to troszkę krzywdzące, pomijając fakt że nawet minimalne drgnięcie nogi w blokach to falstart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:21, Valdgir napisał:

A co sądzicie o stosunkowo nowych zasadach falstartu (tj ze obojetnie kto jako drugi popełni
falstar to dyskwalifikacja)?? ja uważam że to troszkę krzywdzące, pomijając fakt że nawet minimalne
drgnięcie nogi w blokach to falstart.

Fakt każdemu może zdarzyć się jeden falstart, a może być tak, że raz mu się zdaży i dyskwalifikacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować