Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2011 o 15:34, Fimbulvinter napisał:

Skórkę dla Batmana. Ogólnie polecam zamówić na Muve. Za 210zł dostajemy steelbooka i
DLC.


210 zł?,chyba na konsole?
w sklepie Cenegi też jest steelbook i gra kosztuje ok.110-120 zł - dokładnie nie pamiętam ile,bo sam zamówiłem dziś EK na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybować po otwartym świecie Gotham, walczyć z wykorzystaniem rewelacyjnego systemu, "polować" z ukrycia na przestępców, zbierać i rozwiązywać zagadki Riddlera, przede wszystkim doświadczyć świetnego klimatu, w skrócie - naprawdę poczuć się jak Batman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 11:45, Pajonk78 napisał:

Urwał nać... A jakieś źródło tej informacji?


Mail z gramu o przesunięciu wysyłki mojego pre-orderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 12:07, Pietro87 napisał:

/ciach/

To teraz czekam na podobnego maila z Ultimy. :( Ehhh... A byłby długi weekend na ogranie Netoperka... Shit happens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2011 o 12:07, Pietro87 napisał:


Mail z gramu o przesunięciu wysyłki mojego pre-orderu.


Też właśnie otrzymałem takową wiadomość
trochę szkoda ale przynajmniej na pewno będę miał kasę na EK i czas na grę w Uncharted 3 i TESV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jeśli mój złomek ciągnął bezproblemowo Arkham Asylum na High to z Arkham City nie będę miał problemów z płynnością. AA był świetnie zoptymalizowany więc liczę na to samo w przypadku AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno bez problemu latać, ja na swoim 3.5 letnim piecu odpalałem AA z Phys-X na full i wyciągałem 35-60 klatek [poniżej 35-40 nie spadałem] na pojedynczej karcie w 1440/900 i ustawienia full, a bez physa śmigałem na 60 klatkach bez żadnych spadków niżej [zakładam, ze w AC tak samo wyrwę bez physa 60 jeśli gra będzie miała phys-x to z nim dopiero mogę mieć problem bo świat zmienił się na dużo większy i bardziej otwarty]

Ale jak AA chodził to luzem AC tez będzie chodził - to ten sam silnik, tylko jeszcze bardziej dopicowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować