Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

http://www.youtube.com/watch?v=akgEBT-sYsk
Unboxing kolekcjonerki (nie mój) :)
Nie wiem czemu ale strasznie zastanawiam się nad kupnem właśnie EK nowego Batka. Chyba jest to dla mnie tak szczególna gra że nie wystarczy mi zwykły box z grą :)
Edit: Albo nie, nie kupię EK. Płyta z grą w artbooku to zdecydowany fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ludzie... bijecie pianę o płytę w artbooku...
Stary - złoże ci customowana okładkę, w rozdzielczości najmniej 2k+, full jakość, wydrukuj sobie, kup do tego pudełko na wymiar tych od filmów BR i płyta z gra w artbooku przestaje być tym gigantycznym problemem =)

Poważnie, to jest bicie piany na siłę moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 20:08, kaczek93 napisał:

/.../


EK nowego Batmana w ogóle mnie nie jara. O ile dodanie batrangu miało swój urok, tak cała figurka Batmana mnie już nie satysfakcjonuje. Najchętniej kupiłbym edycję podstawową z tą grubą kopertą wysyłaną jako materiały prasowe, o. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że mogę sobie przecież sam zrobić, bo to oczywiście nie problem.
Ale po co mam płacić (i to niemało) za coś, co mi się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już dawno zamówiłem EK na PC - szkoda tylko że jeszcze miesiąc ...
... i że artbook jest tak cienki,mogli by dodać do EK jeszcze te prasowe materiały prasowe z konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no nie to inna sprawa - jeśli EK jako całokształt contentu ci się nie podoba, to pewnie, nie kupuj bo była by to głupota :)
Aczkolwiek ludzie moim zdaniem za dużo piany biją nad tym DVD w artbooku, gdyby mi je rzucali w jakiejś gównianej kopercie papierowej to powiedział bym "no za 240 zeta [konsole 340 bodajże] to jest coś nie teges panowie".
A i sama płyta nie jest w nim wsunięta w jakiś na siłę doklejony papierowy twór a''la koperta, artbook ma typowy holder plastikowy - taki jak np w filmach przyrodniczych/naukowych wydawnictwa RD czy NG, więc tu to takie trochę "psioczenie na siłę" nieprawdaż ?

No ok pewnie za 240/340 zeta, mogli już to plastikowe pudełko czy nawet specjalny steel-book dla EK dołożyć, ale nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pietro87 - sama kolekcjonerka mnie by interesowała (figurka wygląda nieźle), ale ta cena...

@kaczek93 - też zamówiłem na Movie, też z rabatem 20% :) Zamówienie już opłacone, teraz tylko czekać na kuriera, Zamówiłem na PS3, ze skinem TAS - moim ulubionym :D
Już mam na twarzy banana jak sobie pomyślę o takim Batmanie w mrocznym Gotham ;)

BTW: Jutro lub pojutrze będę miał do odbioru w Empiku komiks, "Batman: Year One" (mój drugi, po "The Killing Joke"), więc czas jakoś zleci :)
BTW2: Batman ze skinem 1970 w akcji w Zemście Człowieka Zagadki: http://www.youtube.com/watch?v=1MpO0JhUD-g&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 21:22, Kraju napisał:

Ceny nawet niezłe. Kaczek za zwykłą zapłaci 94 zł. Na którąś się na pewno skuszę bo dużo
taniej wychodzi niż gdziekolwiek. :D

A do tego steelbook :)

Arkham Asylum uważam za jedną z najlepszych gier w jakie grałem. Dostarczyła mi świetnej zabawy.
W żadnej innej grze nie chciałoby mi się szukać znajdziek, a tutaj mieliśmy życiorysy czarnych charakterów, które tylko uświadomiły mnie że uniwersum Batmana jest przeogromne i szczegółowe. Chciałbym kiedyś je poznać, ale trudno byłoby zacząć :)

Z resztą ciekawe co wyjdzie z tym 3D. Bo podobno wersja PC ma mieć także wsparcie dla starego 3D z kolorowymi okularami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 21:32, kaczek93 napisał:

A do tego steelbook :)

Był to jeden z argumentów, który nakłonił mnie do zakupu w Muvie ;) Innym było na przykład to, że Cenega wydaje grę w Polsce, więc może dostanę ją wcześniej :)

Dnia 16.10.2011 o 21:32, kaczek93 napisał:

Arkham Asylum uważam za jedną z najlepszych gier w jakie grałem. Dostarczyła mi świetnej
zabawy.

Oczywiście, mnie też.

Dnia 16.10.2011 o 21:32, kaczek93 napisał:

W żadnej innej grze nie chciałoby mi się szukać znajdziek,

Same here. Tylko te szczęki niezbyt mi pasowały...

Dnia 16.10.2011 o 21:32, kaczek93 napisał:

Chciałbym kiedyś je poznać, ale trudno byłoby zacząć :)

Ja po prostu kupuję komiksy :)

Dnia 16.10.2011 o 21:32, kaczek93 napisał:

Z resztą ciekawe co wyjdzie z tym 3D. Bo podobno wersja PC ma mieć także wsparcie dla
starego 3D z kolorowymi okularami.

Mam nadzieję, że będzie lepiej niż w Arkham Asylum, bo tam 3D było biedniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam ...
wcześniej nie wiedziałem że w sklepie Cenegi też jest EK nowego Batmana na PC
mam na koncie ponad 1000 punktów z Kompanii Graczy i mogę sobie wykupić zniżkę 40% na gry
i teraz - czy zniżka obowiązuje też na EK?
i ile to by było - 40% z 240 zł? ( nigdy nie byłem dobry w tego typu wyliczeniach )
gdyby cena naprawdę była niższa to zrezygnowałbym z pre orderu na gramie i kupił tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować