Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2011 o 20:11, lis_23 napisał:

W EK na PC nie ma chyba filmu anime na DVD " Batman Gotham Knight ".

Na konsolach też, ale tylko w Polsce. Podziękuj Cenędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam swój egzemplarz gry. Zastanawiałem się czy wpisywać kod na Catwoman ale stwierdziłem że na razie sobie dam spokój. Kurde przy pierwszym odpaleniu gry się z leka przestraszyłem bo nie chciała mi się wgrać, i po chwili konsola się zawiesiła:) Ogólnie chwilkę pograłem, super początek. Będzie co robić w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni wersja PC z Robinem od standardowej? W tej drugiej nie ma Robina? I ewentualnie na czym ten dodatek polega? Pojawią się dodatkowe momenty z Robinem, których normalnie by nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 18:53, lis_23 napisał:

Jaka wersja? - PS3 czy X360?

Na PS3, nie chcę czekać na PC ;)

Dnia 20.10.2011 o 18:53, lis_23 napisał:

czekać na wersję PC czy brać na PS3? ...

Ja na tę grę nie mogłem się doczekać, więc kupiłem na PS3. Chociaż na PC też kupię :)
PC to według mnie tylko inna cena i bajery graficzne, ale na mojej czarnulce Batman i tak wygląda świetnie.

Co do samej gry - walki są trudniejsze niż w AA, co mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robina nie ma w EK ani na PC,ani na konsole?
widzę że tylko figurka tak naprawdę kusi mnie w EK / bo artbook jest bardzo skąpy / i coraz bardziej skłaniam się do kupna wersji na PS3,która graficznie jest i tak świetna,ma też polską wersję językową a na PC zakupię sobie w przyszłym roku i zagram z DX11,Physx i lepszymi teksturami ...
po prostu nie chce mi się czekać tych czterech tygodni bo gra jest świetna
aha - jak wygląda aktywacja kodu na Catwoman na PS3?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób które aktywowały kody i mają PS3. Jak wygląda właśnie aktywowanie kodu na Catwoman oraz na skórki dla Batmana. Ponieważ nie mam na co dzień internetu w PS3. I myślałem żeby u brata to wszystko aktywować a potem w domu grać. Da się tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 i mam kod :)
Po prostu w menu jest opcja "uaktywnij kod na misje Kobiety Kot", czy coś takiego. Wybierasz, przechodzisz do PSN, wpisujesz kod, pobierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi tak wytłumaczyli w sklepie
jednak się nie powstrzymałem i kupiłem wersję na PS3 za 179 zł - szkoda mi EK,ale nie chciało mi się czekać a gra i tak dobrze tu wygląda a i na PC też kupię za jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 18:00, Harrolfo napisał:

Mam PS3 i mam kod :)
Po prostu w menu jest opcja "uaktywnij kod na misje Kobiety Kot", czy coś takiego. Wybierasz,
przechodzisz do PSN, wpisujesz kod, pobierasz.


A kody na kostiumy Batmana tak samo działają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 18:47, kryst90 napisał:

A kody na kostiumy Batmana tak samo działają ?



Tak samo, wchodzisz do Play Station Store i redeem Code. Wpisujesz tam kod i pobierasz zawartosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 12:38, Ziggy napisał:

No i mam swój egzemplarz gry. Zastanawiałem się czy wpisywać kod na Catwoman ale stwierdziłem
że na razie sobie dam spokój.

Czemuż to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze czasami jak uruchamiam gre to wyskakuje mi komunikat ze pliki sa uszkodzone prosze je usunac i ponownie uruchomic gre, czy cos takiego. Wiem o 2 innych osobach ktore maja to samo na PS3, czy ktos jeszcze tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeszcze 3 dni:]I przyjedzie batek;] Po jedynce która przeszedłem jakiś rok temu tej część wręcz nie mogę się doczekać;] Chyba po południu pójdę się wkręcić w klimat i obejrzę Mrocznego Rycerza;]
A do tych co grę mają i przeszli ile im to zajęło(sama fabuła)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba po południu pójdę się wkręcić w klimat i obejrzę Mrocznego Rycerza;]
Ja mam w planach dokładnie to samo z tym, że obejrzę także Początek. Mrocznego Rycerza widziałem dwa razy, ale obejrzę trzeci dla genialnego Jokera, a Początek dlatego, że go jeszcze nie widziałem. ;)
A co do długości to gra podobno starcza na około 14 godzin jeżeli nie bawimy się w poszukiwania znajdźiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:27, Crummyadi087 napisał:

A do tych co grę mają i przeszli ile im to zajęło(sama fabuła)?


Ja na razie grałem 12h, a mam tylko ukończone 56% fabuły, ale robię misje poboczne i zwiedzam miasto. Myślę że gdyby skupić się tylko na fabule to zajmie ona od 8 do 14h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować