Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

No trudno, przeboleje ten jeden tytuł na którym trzeba będzie grać na koncie online [nie mam nic do STEAMa w sumie do GFWL też, aczkolwiek wygodniej mi zawsze było grywać w trybie offline w GFWL]


Eeehh gruby miesiąc, SR3, Skyrim, Gacek... coś mi się zdaje, że Skyrima to dopiero dam radę zainstalować i ograć koło przerwy świątecznej, bo jednak netoperek leci na tapetę jako priorytet [chociaż opóźniona premiera miała swoje plusy, zapchałem czas SR3 które to udało mi sie ukończyć w całości, co prawda na 69% czyli jadąc tylko po głównej fabule, ale zawsze zaliczone to co najważniejsze a sanbox sobie został na nudne bezproduktywne wieczory jak najdzie chętka xD]

Jak mi jeszcze powiesz czy w nowym batku optymalizacja daje rade równie wzorowo co w poprzednim to już zupełnie stracę jakiekolwiek cienie obaw co do swojego pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:45, Pietro87 napisał:

Jak mi jeszcze powiesz czy w nowym batku optymalizacja daje rade równie wzorowo co w
poprzednim to już zupełnie stracę jakiekolwiek cienie obaw co do swojego pre-ordera.


Na swoim kompie AMD Athlon 64 X2 5200 2.71 GHz, Radeon HD 5670 1GB, 2 GB RAM, gra chodzi wyśmienicie w rozdzielczości 1680x1050 na wysokich detalach , ale dwie uwagi. Po pierwsze gra bardzo długo się instalowała, a po drugie bardzo długo się uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to widzę mogę być bardziej niż spokojny [jedynkę odpalałem na full z 16QAA i 16xAF + Phys-X na full na pojedynczym GTX260 i osiągałem 30-60 klatek, w sumie nigdy poniżej 30 nie spadłem, a bez physa trzymałem cały czas pełne 60], mój GTX 260 + E8400 i 4GB Ram w takim układzie powinny dać rade urwać nowego gacka na full =) [w najgorszym razie bez physxa bo jednak gra jest w innym modelu, otwarte całkiem duże miasto mogło by tu zbyt wiele fizyki zarznąć wydajność, ale to nie problem]

A ładowanie - hmm w sumie lepsze długie uruchamianie i podobnie długa instalacja niż ekspresowa ale okupiona niskim frame ratem =)

Thx za całe info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem swój egzemplarz i myślałem że będzie tak samo jak w przypadku zamawianego u nich ACB.
Gra w normalnym boxie + steelbook a nie gra w steelbooku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 18:53, kaczek93 napisał:

Gra w normalnym boxie + steelbook a nie gra w steelbooku......


Akurat Steelbook Edition Batman: Arkham City wszędzie na świecie jest tak samo zapakowany czyli gra w tym opakowaniu. U nas rzecz jasna brakuje tylko jedenej rzeczy, która była w pre-orderach na zachodzie czyli DLC. Pozniej napiszę do Cenegi prośbę o udostępnienie tych DLC. Nie wiem dlaczego po raz kolejni polscy gracze mają być traktowani gorzej niż na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś większe informacje z tym związane? Bo też widziałem tą promocję w gazetce empiku i w sumie zachęciło mnie kupno tam, tylko czy na pewno po zakupie będą dawali te kody na DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 18:59, Kraju napisał:

A masz jakieś większe informacje z tym związane? Bo też widziałem tą promocję w gazetce
empiku i w sumie zachęciło mnie kupno tam, tylko czy na pewno po zakupie będą dawali
te kody na DLC?


Ja też widziałem to tylko w nowej gazetce ale przy okazji zapytam
sam na razie nie kupię, nabyłem grę na PS3 i z tego powodu musiałem zrezygnować z EK na PC ...
ech, mam nadzieję, że kiedyś uda się ją jeszcze nabyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakbyś coś więcej wiedział o tej promocji przed piątkiem to daj znać. W piątek premiera to sam się wybiorę i może kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:21, marko79 napisał:

ile u was trwala instalacja bo u mnie jeszcze idzie...


No długo się instalowała gra, ale chyba nie aż półtorej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda mój naped dvd nie jest mlodej daty i dziala tak sobie ale... jeszcze nigdy zadna gra sie tyle nie instalowala, max 20min.

instalacja trwa nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To o niczym nie świadczy, u mnie też męczyło ponad godzine. Jeśli wszystko posuwa się do przodu, a gra zżera w tym czasie przestrzeń na dysku- pozostaje zrobić kawę i czekać. Zawsze możesz zaczytywać się w instrukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 22:13, Tenebrael napisał:

Zasadnicze pytanie: to jak z tą Catwoman? Jest czy nie ma? Pytam, bo wolę dmuchać na
zimne, niż obudzić się z ręką w nocniku.


Z tego co mi wiadomo to Catwoman pojawi się w Arkham City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować