Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2012 o 22:43, Harrolfo napisał:

Właśnie nie wiem co dalej.
Oznacza to, że gra się uruchamia.
Spróbuj uruchomić jako administrator.

Niestety nie działa, może coś jest nie tak z tą grą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 13:08, altair123456789 napisał:

> Możesz sprawdzić na innym komputerze?
Tak, u kolegi działa....

ciekawe, bo zainstalowałem też demo ze steam, a ono mi się uruchamia z tym komunikatem, a pełna wersja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego stało się z moim steamowym Arkham City. Jakiś czas temu miałem awarię dysku, zdążyłem zrobić backup tylko najważniejszych plików, w tym całych Moich Dokumentów. Był tam jakiś folder z Batmanem, myślałem że tam są sejwy. Zainstalowałem teraz grę, podmieniłem folder - ale gra tych sejwów nie chciała. Dopiero teraz zobaczyłem, że folder SaveData jest pusty. Super. Czyli z dwukrotnego przejścia gry nic nie zostało. Da się jakoś wgrać sejwy kogoś innego? Jakbym kupił HQR, to nie chciałoby mi się przechodzić gry po raz trzeci, przynajmniej nie teraz.

No i druga sprawa. GfWL gdzieś znikło. Jest zainstalowane na komputerze, ale gra zgłupiała, bo ten przycisk LIVE w menu jest nieaktywny, a przycisk Home nie otwiera okna z wyborem profilu. Spróbowałem odpalić kampanię - postęp gry się sam zapisuje, bez marudzenia że nie jestem zalogowany.

Był jakiś patch usuwający GfWL, czy co? Jak mam kupić HQR w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 12:51, Feallan napisał:

Jakbym kupił HQR, to nie chciałoby mi się przechodzić gry po raz
trzeci, przynajmniej nie teraz.

I nie musiałbyś. HQR to osobna opcja w menu głównym, podobnie jak Zemsta Człowieka Zagadki. Nie musisz przechodzić gry, by móc zagrać w Zemstę Harley Quinn.

Dnia 14.07.2012 o 12:51, Feallan napisał:

Był jakiś patch usuwający GfWL, czy co?

Nie.

Dnia 14.07.2012 o 12:51, Feallan napisał:

Jak mam kupić HQR w takim razie?

Games For Windows Marketplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 13:48, Harrolfo napisał:

I nie musiałbyś. HQR to osobna opcja w menu głównym, podobnie jak Zemsta Człowieka Zagadki.
Nie musisz przechodzić gry, by móc zagrać w Zemstę Harley Quinn.


O. To elegancko.

Dnia 14.07.2012 o 13:48, Harrolfo napisał:

Games For Windows Marketplace


Ale Games for Windows mi nie działa w żadnej grze, zawsze jakieś błędy wyskakują jak próbuję się zalogować na profil online. Tylko profile lokalne mi działają, a w ten sposób raczej nie aktywuję tego DLC. W dodatku mój Batman się zbuntował i uznał że nie potrzebuje GfWL. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, otóż wczoraj przechodziłem grę już kolejny dzień normalnie. Dzisiaj po włączeniu prawie nie da się grać ponieważ myszka ledwo reaguje. Obracanie widoku ledwo idzie, a np gdy rzucam zdalnie sterowany boomerang to nie idzie nim sterować myszką, nic się nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,kupiłam Batmana:AA na wyprzedaży na steamie,dzisiaj spróbowałem w niego zagrać i cały czas wyrzuca mnie do pulpitu z takim komunikatem jak na załączonym screenie.Wie ktoś jak można to naprawić?Ten błąd pojawia się praktycznie co chwilę.Jedyne co mogę zrobić to pobić gości przy sejfie kobietą kotem i obejrzeć scene z przemówieniem Wayne''a po czym mnie wyrzuca ten komunikat.Wywala mnie także na końcu sprawdzania przez grę wydajności mimo,że cały czas średnia klatek na sekundę to około 40.Dodam,że pierwsza część (Batman:AA) działa u mnie świetnie.
A no i system mam Windows 7.

20120729220954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Arkham City na X360 za 44zł (płytę w zastępczym opakowaniu), mam nadzieję, że po genialnym Arkham Asylum, które oceniłem na 9.5, nie zawiodę się na sequelu. Pytanie do tych, którzy grę ukończyli - ile czasu zajmie mi jej przejście (wątek główny + poboczne, zagadki Riddlera przy okazji tylko)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne na szczęście :).
Po ponownym uruchomieniu steama zaczęło się jescze pobierać trochę plików(około 1 gb),mimo,że wcześniej steam pokazywał 100% i pozwolił odpalić grę.Dziwna sprawa,tak jakby steam wyimaginował sobie te pliki,jeszcze się z czymś takim nie spotakałem.
No,ale skoro już mogłąem chwilę pograć to napiszę,żę pierwsze wrażenie z gry jest świetne,tylko czuję,że minie trochę czasu zanim się przestawaie z B:AA na B:AC,bo jednak trochę różnic jest a do arkham asylum jestem troche przyzwyczajony,bo kilka godzin temu przeszedłem je 3 raz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 23:17, LordTyrranoos napisał:

Dzisiaj kupiłem Arkham City na X360 za 44zł (płytę w zastępczym opakowaniu), mam nadzieję,
że po genialnym Arkham Asylum, które oceniłem na 9.5, nie zawiodę się na sequelu. Pytanie
do tych, którzy grę ukończyli - ile czasu zajmie mi jej przejście (wątek główny + poboczne,
zagadki Riddlera przy okazji tylko)?


Gdzie żeś znalazł za taką cenę :D ? Bo z chęcią też bym kupił i również chodzi o wersję X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 23:17, LordTyrranoos napisał:

Dzisiaj kupiłem Arkham City na X360 za 44zł (płytę w zastępczym opakowaniu), mam nadzieję,
że po genialnym Arkham Asylum, które oceniłem na 9.5, nie zawiodę się na sequelu. Pytanie
do tych, którzy grę ukończyli - ile czasu zajmie mi jej przejście (wątek główny + poboczne,
zagadki Riddlera przy okazji tylko)?

http://czasgry.gram.pl/ListaGier/szukaj/arkham%20city
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Arkham City, to jest powiązane tylko z GfWL czy także ze Steamworks? W sklepie na pudełku widziałem tylko wzmiankę o GfWL, natomiast w Steam widzę, że gra ma normalnie Steam''owe achievmenty. Jak jest w retailu, a jak na Steamie, z jakich aplikacji/kont trzeba korzystać aby grać? Postawię sprawę jasno: nie lubię GfWL, lubię Steam, preferuję pudełkowe wersje jeśli jest Steamworks lub pozbawione GfWL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 22:22, Azvar napisał:

Jak to jest z Arkham City, to jest powiązane tylko z GfWL czy także ze Steamworks?

Pudełkowa wersja - GFWL.
Steamowa - Steam i GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować