Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Zrobiłem wszystkie zagadki Batmanem i Kobietą Kot ale w statystykach pisze że mam Batmanem zrobionych 385/400 i u Kobirty Kot też mi brakuje. W grze włączyłem pauzę i tam wszysćiutko pozaliczane mam więc jak mam zrobić te pozostałe skoro mam wszystkie zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przeszedłem już całą grę,zrobiłem wszystkie zagadki Riddlera i wszystkie misje poboczne,aktualnie Steam mi naliczył ponad 38 godzin w grze.Teraz próbuję przejść nową grę+ czy jak to się tam nazywa :P,ale jest ciężko szczególnie w walkach z ponad 20 przeciwnikami.Walczę też o te medale na arenach,chociaż dlamnie to zdecydowanie najsłabszy element gry i nie bardzo mi się to podoba.
Ogólnie jedna z nalepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem!Czekam na kolejne części(najlepiej sandbox w wielkim Gotham :D) i DLC do Arkham City na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 18:24, Iverson7 napisał:

Ogólnie jedna z nalepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem!Czekam na kolejne części(najlepiej
sandbox w wielkim Gotham :D) i DLC do Arkham City na steamie.


Z tego co słyszałem, to i tak jest tylko kod do GfWL, więc taka sobie opcja. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 15:32, Harrolfo napisał:

Wyzwania fizyczne zrobione? Balony i pingwiny zniszczone?

Tak balony, pingwiny , te łby harley quinn zrobione. A te wyzwania fizyczne to chyba osobno sie liczy? Bo tam nie mam kilku rzeczy zrobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, gram sobie i gram, wrażenia tak jak się spodziewałem bardzo dobre, ale. Doszedłem sobie Kobietą Kot do Ivy i wszelkie wieści zaginęły. Kiedy na nowo wskakujemy w kocią skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:22, necron1501 napisał:

Hm, gram sobie i gram, wrażenia tak jak się spodziewałem bardzo dobre, ale. Doszedłem
sobie Kobietą Kot do Ivy i wszelkie wieści zaginęły. Kiedy na nowo wskakujemy w kocią
skórę?


Kiedy zajdzie taka potrzeba. :) Graj dalej to się przekonasz, po co masz sobie niespodziankę psuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:13, Ecko09 napisał:

Pamięta ktoś kiedy zdobywa się ulepszenie linki z hakiem, żeby móc podczas przyciągania
się wystrzeliwać w górę?


Zdaje się, że trzeba było zaliczyć bodajże podstawowe szkolenie z rozszerzonej rzeczywistości czy jak to się nazywało (te szkolenia z lataniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:37, Wojman napisał:

> Pamięta ktoś kiedy zdobywa się ulepszenie linki z hakiem, żeby móc podczas przyciągania

> się wystrzeliwać w górę?

Zdaje się, że trzeba było zaliczyć bodajże podstawowe szkolenie z rozszerzonej rzeczywistości
czy jak to się nazywało (te szkolenia z lataniem).


Ah, tak coś mi z tym świtało w głowie, trza się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Da się wejść do tych pomieszczeń Ridlera z zakładnikami bez znajdywania jego zagadek/znaków zapytania znając miejsce położenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 19:59, barsum napisał:

Z tego co mi wiadomo to nie, te zadania odblokują się dopiero po znalezieniu określonej
liczby zagadek.


Trudno, nie musze mieć 100% ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagadki są w większości łatwe do odgadnięcia,chociaż zdecydowanie bardziej skomplikowane niż w jedynce.Sam znalazłem wszystkie w 4-5 godziny,z jakieś 3-4 razy podparłem się poradnikami na youtubie,które swoją drogą są świetnie zrobione,a warto zrobić do końca misję z Zagadką,bo są zwyczajnie fajne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 21:03, Iverson7 napisał:

Zagadki są w większości łatwe do odgadnięcia,chociaż zdecydowanie bardziej skomplikowane
niż w jedynce.Sam znalazłem wszystkie w 4-5 godziny,z jakieś 3-4 razy podparłem się poradnikami
na youtubie,które swoją drogą są świetnie zrobione,a warto zrobić do końca misję z Zagadką,bo
są zwyczajnie fajne :P.


Ale mi się po prostu nie chce za nimi latać;P Za dużo tego. Nigdy w sandboksach nie lubiłem tego typu latania za znajdźkami, nigdy się tym nie interesowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam co trzeba zrobić zadaniu dodatkowym przy drugim trupie z zabujstwami ze snajperki. Wyznaczyłem tor lotu no i gdy podąrzam za nim do końca to nic się niedzieje poprostu kończy się na jakims budynku i dalej zednych wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować