Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Wie ktoś ile trzeba tych znajdziek uzbierać aby dkończyć dodatkową misje oraz gdzie trzeba pójść aby odblokować dodatkowe zadanie które znajde się w lewym górnym rogu przy wykazie dodatkowych misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diabolo20, żeby zakończyć misje człowieka zagadki i uratować wszystkich zakładników, musisz ukończyć wszystkie jego zagadki/znajdźki.

Co do tej misji, to nazywa się ona "obserwator w skrzydłach". Rozpoczynasz ją, odnajdując na mapie gościa ubranego na czerwono (stoi on np. na dachach, czy kominach), a następnie skanując teren, na którym stoi. Tak musisz robić 4 razy, a na koniec znaleźć jego miejsce pobytu.


Ja mam natomiast pytanie o zagadki wymagajace użycia batrangu. Jak ja mam sterować batrangiem, skoro skręcanie nim w lewo lub w prawo, powoduje tylko nieznaczny skręt w tę stronę, a nie ostry (a niektóre zagadki wymagają szybki skrętów, jak np. batrang wlatuje do szybu i uderza w przycisk, następnie zawrót, wlot do szybu i skręt w lewo a potem do góry do drugiego przycisku).

Czy da się jakoś polepszyć sterowanie batrangiem (w opcjach mam "odwrócone sterowanie batrangiem - tak"), bo bez możliwości dobrego skręcania, część zagadek pozostaje nierozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz na PC przy pomocy klawiatury+myszki to(domyślnie) pod prawym przyciskiem myszy masz spowolnienie batarangu,a zawrócić go możesz klikając prawy+ lewy przycisk myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no dumny jestem jak nie wiem co. :) Po raz pierwszy w Batmanie przekroczyłem na mapie wyzwań prób miliona punktów. Konkretna mapa to "Pokój dla VIPów w Iceberg Lounge" i mówiąc szczerze lubię tę mapę, bo świetnie można się na niej nauczyć grać w wyzwania "bójkowe". Przeciwników nie skończona liczba i ciągle się przybywają nowi, więc można się nauczyć kiedy z jakich umiejętności korzystać. A wynik który dziś osiągnąłem to okrągłe 1 193 565 punktów i jestem dumny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie jestem na samym początku gry i mam za zadanie namierzyć sygnał Jokera podejrzewam że mam to zrobić przy pomocy tego urządzenia. Tylko że mam mały problem bo jak chcę go wybrać (przycisk w dół na padzie) to mogę wybrać tylko batarang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 13:46, Harrolfo napisał:

Nie potrzebujesz żadnego urządzenia. Masz zlokalizować sygnał po prostu się przemieszczając.

Wiem już mi się udało. W każdym razie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie jeśli obydwa pancerze mam podkręcone na maksa i mam wykupioną falę uderzeniową, przyspieszony atak w locie i anty-termowizjer to mogę jeszcze coś wykupić czy to już jest maks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem- kupiłem Batmana na Steamie i jak chcę go uruchomić, to instaluje się jakiś Microsoft .NET Framework. Instaluje się parę minut, po czym zamyka wszystkie programy i restartuje komputer. Po ponownej próbie uruchomienia wszystko przebiega tak samo. Ktoś wie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 12:01, Madoc napisał:

Mam problem- kupiłem Batmana na Steamie i jak chcę go uruchomić, to instaluje się jakiś
Microsoft .NET Framework. Instaluje się parę minut, po czym zamyka wszystkie programy
i restartuje komputer. Po ponownej próbie uruchomienia wszystko przebiega tak samo. Ktoś
wie, o co chodzi?


Hm a spróbuj ręcznie Net framework zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 12:23, Ecko09 napisał:

Hm a spróbuj ręcznie Net framework zainstalować.

Dalej nie działa, Steam nadal próbuje go zainstalować. Zresztą to chyba nie problem z tym czymś- po zainstalowanie frameworka cośtam działał z Directem i też się po chwili zrestartował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, mogę odpalić grę bezpośrednio z folderów Steama, ale wtedy nie mogę zapisać gry, a Steam nie śledzi moich osiągnięć, mimo że też się aktywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... mam taki problem z osiągnięciem polegającym na zebraniu łupu Kobiety Kota. Otóż zebrałem go i na GFWL wyskoczył aczik, jednak na Steamie nadal jest zablokowany, a jak widzę na new game+ raczej go nie zrobię. Czy da się to jakoś odkręcić?

Dla jasności sytuacji: w czasie zbierania łupów, postanowiłem zrobić osiągniecie z Calendar Manem (time stamp to "Unlocked: May 11, 2012 2:52am"), więc robiłem go sposobem na zmianę daty w systemie. No i koniec końców GFWL załapało aczika, Steam niestety nie.

No i w sumie już mi tylko NG+ został do kolejnego osiągnięcia, potem freeflowy, wyzwania i calak (DLC HQR przeszedłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman jest tu chyba jeszcze większym gburem niż w poprzedniej części.

A gra jest prześwietna, jestem pod wrażeniem tego, jak Rocksteady zdołało ulepszyć i wzbogacić prawie każdy element poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 22:30, Madoc napisał:

Batman jest tu chyba jeszcze większym gburem niż w poprzedniej części.


Tragedia. Zwłaszcza przy porównaniu do filmów. Nie wiem, jak można było wpaść na tak kretyński pomysł, i to jeszcze trzymać się go w drugiej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 17:19, Feallan napisał:

> Batman jest tu chyba jeszcze większym gburem niż w poprzedniej części.

Tragedia. Zwłaszcza przy porównaniu do filmów. Nie wiem, jak można było wpaść na tak
kretyński pomysł, i to jeszcze trzymać się go w drugiej części gry.


E tam. Jedyny bohater z jajami od czasów Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo rozumiem ten zarzut "buractwa" wobec Batmana. Czy od zamaskowanego mściciela, który ma wzbudzać strach w przestępcach powinno się wymagać uprzejmości albo nienagannych manier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować