Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2012 o 16:55, Madoc napisał:

Spoiler

W sensie, stłukłeś tę szybę czy nie? Bo nie zrozumiałem.


Spoiler

Właśnie o to chodzi, że nie mogę się dostać do kostiumu Freeza, bo nie włącza się animacja po rozmowie z uratowanym policjantem, w której batman tłucze szybę, za którą ten kostium jest. W związku z tym w grze stanąłem w miejscu, bo potrzebny jest element z tego kostiumu, żeby pokonać Pingwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem Batmana,

Spoiler

gra jest naprawdę świetna. Jedyne, co mnie trochę rozczarowało, to pozostawienie niektórych postaci na uboczu. Bane''a w głównym wątku nawet nie spotykamy, Bluszcz pojawia się tylko w cut-scenkach, a Dwie Twarze został dodany jakby dla samego smaczku (może twórcy planują go wykorzystać w następnej części). I rozczarowało mnie nieco wykorzystanie PhysX, bo tak naprawdę efekty związane z tą technologią są o wiele mniej widoczne niż w Arkham Asylum. Te "zwijające się dywany", albo "latające gazety" mieliśmy raptem w 2-3 pomieszczeniach i właściwie tylko w pomieszczeniach, bo na zewnątrz (miasto) PhysX nie został zaimplementowany.

W ogólnym rozrachunku stawiam Batmana AC wyżej niż AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

O ile jeszcze takie potraktowanie Bane''a i Poison Ivy mogę zrozumieć (pojawili się w poprzedniej części, tutaj w sumie byli tylko smaczkiem), o tyle w przypadku Dwóch Twarzy byłem trochę zawiedziony. Był w końcu przywódcą jednego z gangów i myślałem, że odegra jakąś znaczącą rolę. Trochę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 11:30, Madoc napisał:

Spoiler

O ile jeszcze takie potraktowanie Bane''a i Poison Ivy mogę zrozumieć (pojawili się
w poprzedniej części, tutaj w sumie byli tylko smaczkiem), o tyle w przypadku Dwóch Twarzy
byłem trochę zawiedziony. Był w końcu przywódcą jednego z gangów i myślałem, że odegra
jakąś znaczącą rolę. Trochę słabo.



Spoiler

Tutaj w zasadzie spotykamy go jedynie na samym początku i na końcu gry. W ani jednym, ani drugim "epizodzie" nie odegrał znaczącej roli. Też jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka tylko kurcze... po ok. 2h godzinach rozgrywki gra nagle zaczyna zacinać ,a dźwięk się krzaczyć... żeby dalej grać trzeba wyjść z gry kompletnie i ponownie uruchomić xp

Spotkał się tkoś z tym ?
Mam wersję GOTY przez STEAM''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązał ktoś problem z brakiem GFWL na Windows 8 w tej grze? Bo jak wiadomo brak GFWL = brak możliwości zapisywania gry oraz odczytu starych zapisów.
Instalowałem na nowo GFWL przez setup pobrany ze strony Microsoftu i ciągle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:08, Narmo napisał:

Rozwiązał ktoś problem z brakiem GFWL na Windows 8 w tej grze? Bo jak wiadomo brak GFWL
= brak możliwości zapisywania gry oraz odczytu starych zapisów.


A nie.

Raz udało mi się odpalić Arkham City bez GfWL, i można było zapisywać. Nie pytaj tylko, jak to zrobiłem, bo to było dawno i przypadkowo. o.O To było na wersji steam, Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post już nieaktualny. Windows po którymś uruchomieniu pościągał aktualizacje i widocznie jedna z nich naprawiła GFWL bo przy ponownym uruchomieniu gry nie dość, że się uruchomił automatycznie, to jeszcze przywrócił mi wszystkie stare zapisy jeszcze z poprzedniego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema zostało mi do zrobienia ost wyzwanie Batmana : Wykonaj cios nokautujący? Na czym to polega dokładnmie bo chyba to nie jest zwykły nokaut bo już dawno miałbym go po zdobytego po dwoch przejsciach gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 13:06, miodus napisał:

Siema zostało mi do zrobienia ost wyzwanie Batmana : Wykonaj cios nokautujący? Na czym
to polega dokładnmie bo chyba to nie jest zwykły nokaut bo już dawno miałbym go po zdobytego
po dwoch przejsciach gry..

Dokładny opis poproszę ,bo sam cios nokautujący polega na użyciu kombinacji (trójkąt+kółko) przy odpowiedniej ilości mnożnika kombo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 15:20, MisticGohan_MODED napisał:

> Siema zostało mi do zrobienia ost wyzwanie Batmana : Wykonaj cios nokautujący? Na
czym
> to polega dokładnmie bo chyba to nie jest zwykły nokaut bo już dawno miałbym go
po zdobytego
> po dwoch przejsciach gry..
Dokładny opis poproszę ,bo sam cios nokautujący polega na użyciu kombinacji (trójkąt+kółko)
przy odpowiedniej ilości mnożnika kombo.

i właśnie tylko tyle jest napisane ;/ a tak już nokautowałem wielu wrogów chyba że trzeba to zrobić w jednej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu na liście to się znajduje? Kolumna i wiersz. Bo może jak zobaczę u siebie to będę wiedział, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 16:35, Narmo napisał:

A w którym miejscu na liście to się znajduje? Kolumna i wiersz. Bo może jak zobaczę u
siebie to będę wiedział, o co chodzi.

5 linia ostanie wyzwanie batmana (te przed catwoman)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 16:54, miodus napisał:

> A w którym miejscu na liście to się znajduje? Kolumna i wiersz. Bo może jak zobaczę
u
> siebie to będę wiedział, o co chodzi.
5 linia ostanie wyzwanie batmana (te przed catwoman)

Dobra już wiem o co chodzi :]
Jest to cios który się wykonuje podczas skradanek :]

Podkradając się od tyłu po cichu do przeciwnika robisz cichy nokaut (trójkąt) ,a potem od razu wciskasz kwadrat.
Wtedy postać wykona cios nokautowy ,który może zaalarmować pobliskich przeciwników.

Może to spokojnie zadanie wykonać chodząc po mieście i zachodzić od tyłu kolejnych przeciwników.
Musisz to wykonać 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat proste. Chodzi o cichy nokaut. Kucając zajdź przeciwnika od tyłu i naciśnij przycisk odpowiedzialny za cichy nokaut (na padzie od X360 jest to przycisk Y, odpowiedzialny między innymi za uniki podczas walki). Trzeba to wykonać 5 razy w ciągu całej gry postacią Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam stosunkowo spory problem z grą. Grałem jakiś czas temu, przerwałem i do gry nie wracałem. Potem nastąpiła aktualizacja do systemu Windows 8. Ostatnio zachciało mi się powrócić do gry, jednakże brak w niej GFWL. Co oznacza ze nie mam żadnych zapisów gra mi się nie zapisuje, nie mogę się zalogować, gfwl w grze po prostu nie istnieje. W komputerze jednak jest zainstalowany więc nie bardzo wiem co mogę w tym momencie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest promocja na muve.pl na batmana ale nie wiem czy warto wydać te kilka złotych więcej na GOTY czy nie. Czy HQR warta jest tych dodatkowych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 12:09, Thalanthas napisał:

Dziś jest promocja na muve.pl na batmana ale nie wiem czy warto wydać te kilka złotych
więcej na GOTY czy nie. Czy HQR warta jest tych dodatkowych pieniędzy?


Tak, bo w goty AC jest dodatkowa treść, a nie bzdurne mapki jak w AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapki nadal są, ale jest to jedno z dlc, a nie wszystkie, jak we wspomnianym AA. HQR prezentuje historię dziejącą się po zakończeniu wątk głównego w podstawce. Dodatek odpala się osobno, ale lepiej wcześniej przejść kampanię podstawki.

W DLC są jeszcze skiny Batmana i Kobiety Kot, wspomniany pakiet map do wyzwań (2-3), oraz dwa pakiety z wyzwaniami (Nightwing & Robin), w których to możemy grać Nightwingiem i Robinem.

Tak więc podsumowując, warto brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować