Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Po ukończeniu mogę powiedzieć tylko jedno:

Spoiler

wtf? Joker był drugą przodującą postacią w batmanach. Po zakończeniu miałem ochotę wyrzucić komputer przez okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie błędny pogląd. To popkultura tak wykreowała tę postać, a Batman ma wielu ciekawych przeciwników. Nie samym

Spoiler

Jokerem

uniwersum stoi. Ja na przykład chętnie zobaczę jako głównego
Spoiler

oponenta

Husha, Azraela, Mr. Freeze''a (bardzo ciekawa, tragiczna, postać), czy też Człowieka Zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście to dotknęło, bo strasznie

Spoiler

lubiłem tę postać

. Nie wątpię, że inni bohaterowie tez sie świetnie sprawdzą, bo lubiłem praktycznie wszystkich oponentów Batmana,
Spoiler

jednak Bruce bez jokera to nie to samo

. To prawda, że został on wykreowany przez media, jednak dopiero bo przedostatnim batmanie. Mi wizja jokera w tej wersji się nie podobała. Zbyt odbiegała od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popkultura wykreowała każdego superbohatera i ich przeciwników. Joker to nie medialna wydmuszka, który jest tym "głównym złym" po filmie Mroczny Rycerz. Dlaczego Joker nigdy na dobre nie został uśmiercony w komiksach? Bo jego śmierć byłaby zbyt destrukcyjna dla uniwersum. To "alter ego" Batmana i dlatego jest właśnie tym "głównym złym". Nie dlatego, że popkultura go na takiego wykreowała, ale tak po prostu ma być. Uwielbiam tę postać, ale zdecydowanie bardziej wolę Pingwina czy Bane''a, ale to zawsze będą postacie stojące na niższym szczeblu niż Joker. Każdy bohater potrzebuje swojego arcywroga. Dla Batmana jest to Joker. Obie postacie nie istnieją bez siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 17:45, Harrolfo napisał:

Został zabity w komiksie "Bloodstorm", a także "Last Laugh".


Jednak w kolejnych seriach wracał do świata żywych.

Dnia 26.07.2013 o 17:45, Harrolfo napisał:

Swoją drogą nie ma czegoś takiego, jak "bardziej wolę" ;)


W mowie potocznej takie sformułowanie jest używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując GOTY otrzymuje się wszystkie DLC jako osobne kody?Bo potrzebuje Robin Bundle i Nightwing Bundle,a na stronie microsoftu są drożej niż na innych stronach cała gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 10:40, Iverson7 napisał:

Kupując GOTY otrzymuje się wszystkie DLC jako osobne kody?Bo potrzebuje Robin Bundle
i Nightwing Bundle,a na stronie microsoftu są drożej niż na innych stronach cała gra...

Na Steamie są oddzielne kody do "wyciągnięcia" z gry. Potem i tak trzeba je wpisać do konta Live, więc pewnie nie są zablokowane ani nic takiego (konto Live mam założone na całkowicie innego maila, niż konto Steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,tak też myślałem,bo kupiłem jakiś czas temu zemste Harley.W takkim razie może uda się znaleźć kogoś chętnego na odsprzedanie tych 2 dlc :P.Dzięki za potwierdzenie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można odzyskać kod do instalacji gry? Grę odinstalowałem ok. roku temu by mieć miejsce na dysku. Teraz zaglądam do pudełka i nie widzę nigdzie kodu instalacyjnego. Alternatywą jest przerycie całego mieszkania. Zaznaczam, ze mam konto na GfW, gra była wgrywana na mim komputerze. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się to chyba jakoś sprawdzić w Games for Windows Live... ale jak masz zainstalowaną/zarejestrowaną grę. Leć szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem za bardzo gdzie to napisać, więc zdecydowałem się tu.

Kupując pre-order nowego Batmana w Empiku lub Media Markt i Saturn otrzymamy koszulkę i DLC na multi.

Cena przedsprzedaży to 40 zł, ale za fajną koszulkę z gackiem chyba warto.

źródło: http://arhn.eu/2013/09/tutaj-jest-cos-ciekawego-nsfw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z save''ami. Mianowicie nigdzie się nie wyświetla, że gra się zapisuje czy coś. Po restarcie muszę zaczynać od początku. Kompletnie nie wiem w czym problem, chociaz podejrzewam ten shit zwany GFWL, który jest nieaktywny (naciskanie home nic nie robi, tak samo jak przycisku w menu). Pomoże ktoś, proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 18:59, Buhahahahaha napisał:

Mam problem z save''ami. Mianowicie nigdzie się nie wyświetla, że gra się zapisuje czy
coś. Po restarcie muszę zaczynać od początku. Kompletnie nie wiem w czym problem, chociaz
podejrzewam ten shit zwany GFWL, który jest nieaktywny (naciskanie home nic nie robi,
tak samo jak przycisku w menu). Pomoże ktoś, proszę?


Gra zapisuje się dopiero, gdy GFWL jest włączony. Jeśli jest wyłączony, to właśnie nie masz dostępu do zapisów.

Jeśli w Batmanie nie wyskakuje, to może spróbuj wymusić to w innej grze, dzięki czemu potem w Batmanie powinna usługa zaskoczyć. Dla pewności, to masz klucz już wpisany, czy usługa nie odpalając się, nie daje Ci możliwości rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, aktywowałem klucz w odpowiednim formularzu rejestracji GFWL, który mi wyskoczył podczas pierwszego włączenia Batmana. Wpisałem klucz, wszystko ok i od tego momentu GFWL sie nie pokazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować