Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2014 o 22:31, Arouou napisał:

macie jakis pomysl?

Wyluzuj troszkę, forum to nie chat. Jeśli ktoś będzie w stanie Ci pomóc to to zrobi. ;) Pisanie kilku postów pod rząd też nie jest mile widziane. Fakt, możliwość edycji znika po 5 minutach, ale część z postów mogłeś spokojnie edytować. Pamiętaj o tym na przyszłość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grę uruchamiasz przez steam? Jak nie masz wersji steam to od jakiegoś czasu można aktywować klucz z wersji pudełkowej na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:14, Arouou napisał:

i po co aktywowac w steam? nie ma roznicy w czym jest odpalane , czytalem ze ktos na
steam mial podobny problem


Jednak na Steamie prawdopodobnie ściągnie Ci się najnowsza wersja gry jaka się ukazała, tzn. z wszystkimi patchami. Kto wie, może to zlikwiduje problem w Twoim przypadku. Worth a try.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:14, Arouou napisał:

i po co aktywowac w steam? nie ma roznicy w czym jest odpalane , czytalem ze ktos na
steam mial podobny problem


Różnica jest taka, że steam pobierze najnowszą wersję. Może masz spartolony, któryś plik na płycie gry i to on wywołuje błędy. Zresztą rób jak chcesz. Poza tym jak tylko steam zacznie pobierać możesz przerwać i wrzucić pliki ze swojego folderu do tego utworzonego przez steam a on porówna i nadpisze różnice. Jak to nie pomoże to obawiam się ze bez postawienia systemu na nowo się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie grania padem od PS4. Windows mi go normalnie wykrywa i w ustawianiach kontrolerów gier wykrywa jak naciskam dany przycisk, ale w ustawieniach gry jak np chce ustawić X za jakąś akcję to gra nie raguje i go nie wykrywa. Ktoś wie jak zrobić aby działało? :) Podobnie mam z Arkham Asylum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 12:52, JackXPPL napisał:

Mam pytanie odnośnie grania padem od PS4. Windows mi go normalnie wykrywa i w ustawianiach
kontrolerów gier wykrywa jak naciskam dany przycisk, ale w ustawieniach gry jak np chce
ustawić X za jakąś akcję to gra nie raguje i go nie wykrywa. Ktoś wie jak zrobić aby
działało? :) Podobnie mam z Arkham Asylum.


Spróbuj użyć program DS4 Tool, w necie jest pełno poradników jak go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę sobie Batmana i tak się zastanawiam kiedy zostanie wznowiony wątek catwoman ? Jestem już w momencie kiedy muszę

Spoiler

znaleźć wejście do huty jokera i odzyskać lekarstwo

. W przypadku catwoman skończyłem na
Spoiler

wizycie u poison ivy

. Mogę jakoś sam przełączyć się na inną postać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 13:40, revolt505 napisał:

Przechodzę sobie Batmana i tak się zastanawiam kiedy zostanie wznowiony wątek catwoman
?

Przełączyć możesz z tego co pamiętam (masz miejsce do tego zaznaczone na mapie, w przypadku Batmana musisz chyba znaleźć koty, w przypadku Seliny nie pamiętam), ale nie da się na siłę popchnąć fabuły do przodu.

Oczekujesz odpowiedzi, kiedy konkretnie? Bo mogę cię zapewnić, że zostanie, to nie jest koniec jej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zniszczeniem skrzynek z bezpiecznikami za pomocą zdalnie sterowanego batarangu.Próbowałem trafiać i w trójkąt i bezpośrednio w bezpieczniki i w ten czerwony uchwyt,uderzałem z dużą prędkością i maksymalnie go zwalniałem i nic.Po prostu odbija cię.Na YT znalazłem filmik na którym batarang rozwala skrzynkę,robiłem tak samo i dalej nic.Nie wiem do licha w czym problem.Może jakiś bug?Mam wersję GOTY na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zniszczyć skrzynkę musisz najpierw naładować batarang elektrycznością, przelatując nim przez jakieś kable w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.Ale mam pewną wątpliwość.Jeśli nie można go naładować?Tak jak na screenie.To jest huta przy drugim podejściu.

20150708203919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 20:41, calwert napisał:

Dzięki za odpowiedź.Ale mam pewną wątpliwość.Jeśli nie można go naładować?Tak jak na
screenie.To jest huta przy drugim podejściu.

Spróbuj po prostu strzelić RECem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 20:41, calwert napisał:

Dzięki za odpowiedź.Ale mam pewną wątpliwość.Jeśli nie można go naładować?Tak jak na
screenie.To jest huta przy drugim podejściu.

Znajdź na YT albo innym serwisie filmik jak zdobyć wszystkie znajdźki i problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie. Przeinstalowałem steam i grę i zainstalowałem ją na dysku C(gdzie mam Windowsa). Podczas uruchamia wyskakuje błąd (nawet się nie włącza jak wcześniej) A o co chodzi? Otóż brakuje mu plików w tym launchera. W chodzę do folderu z grą i faktycznie nie ma jak i 40 innych, które tam były(wcześniej, przy pierwszej instalacji je widzieć). WTF? Wchodzę do steama i sprawdza, czy ściągnęło się wszystko - okazuje, że nie. Dościąga się 10 mb(40 plików). Uruchamiam i znowu to samo. W tle mam otwarty ten folder gdzie niby nie ma danego pliku i co widzę? Kasuje się !!!! Nigdy czegoś takiego nie wydziałem... uruchamiam grę i kasują się pliki do jej włączenia.
Poradzicie coś bo najwyraźniej wydałem bez potrzeby kasę, a może mój komputer ma problemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować